Galavant (2015) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
22 min
6.8
Galavant to amerykański musicalowy sitcom, który po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 2015 roku. Serial opowiada historię pięknej księżniczki, której zostaje odebrany zamek...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 255
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Galavant

Galavant to amerykański musicalowy sitcom, który po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 2015 roku. Serial opowiada historię pięknej księżniczki, której zostaje odebrany zamek przez złą królową. Zrozpaczony stateczny rycerz Galavant, który od dawna był zakochany w księżniczce, postanawia wyruszyć na ratunek. Cała akcja serialu toczy się w średniowieczu, gdzie występują rycerze, czarodzieje, księżniczki, zdrajcy i wiele innych postaci. Serial jest doskonałą propozycją dla miłośników dobrego humoru, muzyki i historii, które spełnią ich oczekiwania.

Serial został wyprodukowany przez telewizję ABC Studios i ma czas trwania 22 minuty na odcinek. Galavant składa się z dwóch sezonów, w każdym dostępnych jest po osiem odcinków. W rolach głównych występują Joshua Sasse jako Galavant, Timothy Omundson jako król Richard oraz Vinnie Jones w roli Gareth.

Chociaż serial cieszył się niewielką popularnością w momencie swej premiery, szybko zyskał grono oddanych fanów, którzy docenili połączenie humoru, muzyki oraz dobrego przekazu. Galavant zebrał pozytywne recenzje krytyków oraz otrzymał nominacje do nagrody Emmy.

Można obejrzeć cały serial online na wielu platformach streamingowych, w tym na CDA, Viderze czy Zalukaju. Na stronie alekino.net można znaleźć linki do różnych źródeł z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem.

Galavant cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Galavant rozgrywa się w królestwie, w którym catherine, zła królowa, przejmuje kontrolę nad zamkiem, w którym mieszka piękna księżniczka Madalena. Zdesperowany stan rycerz Galavant podjął decyzję o ratowaniu Madaleny przed złym losem, przed którym jesteśmy wszyscy zagrożeni. Wraz z pomocą swojego służącego, który jest równocześnie proficjentem w zakresie walki i kuchni, rycerz wyrusza na misję, która ma na celu uwolnienie Madaleny i odebranie zamku z rąk Królowej. Przygody, które Galavant przeżywa podczas swojej misji, z pewnością przeniosą widzów w czasie i przestrzeni, gdzie czary są rzeczywistością, a królestwa są w wiecznej walce o władzę.

Postacie fabularne

W serialu występuje wiele postaci, które odgrywają ważne role w fabule. Oto lista najważniejszych bohaterów:

– Galavant – stateczny rycerz, który wyrusza na ratunek pięknej księżniczce
– Madalena – piękna księżniczka, która zostaje uwiezione przez złą królową
– król Richard – król, który walczy o swoją miłość do Madaleny
– Gareth – służący Galavanta, który jest równocześnie jego najlepszym przyjacielem
– Isabella Maria Lucia Elisabetta – następczyni tronu w Walencji, która wplątuje się w przygody Galavanta

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Galavant?

Reżyserem serialu Galavant jest Chris Koch, który wcześniej pracował przy wielu sitcomach, takich jak „Scrubs” czy „My Name Is Earl”. Koch zdobył uznanie krytyków dzięki swojemu kreatywnemu podejściu do pracy i umiejętności łączenia różnych gatunków filmowych w jeden dobry odcinek.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Serial Galavant ma bardzo utalentowaną obsadę, do której należą: Joshua Sasse jako Galavant, Timothy Omundson jako król Richard oraz Vinnie Jones w roli Gareth. W obsadzie pojawiają się również Mallory Jansen jako Madalena, Karen David jako Isabella oraz Luke Youngblood jako Sid. Większość z nich to doświadczeni aktorzy, którzy już trochę grali na dużym ekranie i zdobyli uznanie krytyków.

Gdzie obejrzeć Galavant online?

Cały serial Galavant można obejrzeć online na stronach takich jak CDA, Vider czy Zalukaj. Jednakże, aby znaleźć linki do najlepszych źródeł z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, warto skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, gdzie znajdziesz wiele opcji do wyboru.

Galavant z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Galavant jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Na VOD.PL można kupić sezon pierwszy i sezon drugi serialu, a na portalach takich jak CDA, Zalukaj, Vider – zostały umieszczone oferty do obejrzenia serialu za darmo. Tak wiele opcji do wyboru sprawia, że każdy z nas znajdzie właśnie to, co lubi.

Warto poświęcić 22 minuty na seans online?

Tak, warto. Serial Galavant to połączenie świetnego humoru, muzyki i historii, jakiej do tej pory nie widzieliśmy na ekranie. Każdy z bohaterów ma swój cel, a cała akcja serialu jest pełna niespodzianek. Kreatywny humor, liczne odniesienia do popkultury oraz świetna muzyka sprawią, że przed ekranem spędzisz czas w bardzo przyjemny sposób.

Dobra wiadomość! Cały serial Galavant możesz obejrzeć online już teraz!

Cieszę się, że mogłem Cię wprowadzić w świat serialu Galavant i zachęcić Cię do jego obejrzenia. Oczywiście jest to tylko opis, a prawdziwe emocje i zabawę dostarczy Tobie na pewno obejrzenie całego serialu online. Nie czekaj, znajdź teraz najlepszą stronę z lektorem, napisami lub dubbingiem i już teraz rozpocznij swoją przygodę z Galavant! A jeśli już obejrzałeś cały serial, podziel się swoją opinią z innymi czytelnikami w sekcji komentarzy poniżej!