Gangi Londynu (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
60 min
6.8
Jeśli szukasz mocnego, kryminalnego thrillera, który pochłonie Cię całkowicie - to właśnie znalazłeś. "Gangi Londynu" to jedno z najnowszych produkcji, która zawładnęła sercami widzów na...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 251
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Gangi Londynu

Jeśli szukasz mocnego, kryminalnego thrillera, który pochłonie Cię całkowicie – to właśnie znalazłeś. „Gangi Londynu” to jedno z najnowszych produkcji, która zawładnęła sercami widzów na całym świecie.

Serial ten jest pełen napięcia, zdrad i tajemnic, które doprowadzą Cię do krawędzi emocjonalnego wyczerpania. Krwawe walki między gangami, zdrady i brutalne morderstwa, które zaskakują nie tylko bohaterów, ale również widownię.

” Gangi Londynu” to serial, który wciąga od pierwszej minuty i nie pozwala się oderwać od ekranu, a co najważniejsze – już teraz możesz obejrzeć go online!

Gangi Londynu cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu „Gangi Londynu” rozgrywa się w dzisiejszych czasach, w samym centrum londyńskiego świata przestępczego. Po zabójstwie szefa jednego z największych gangów, między pozostałymi grupami rozpoczynają się zacięte boje o wpływy. Wszyscy chcą przypodobać się nowemu przywódcy, Seanowi Wallace’owi, którego ojciec zginął w wyniku zdrady. Teraz to on musi przywrócić kontrolę i znaleźć osoby odpowiedzialne za zabicie jego ojca.

Akcja serialu jest pełna zwrotów akcji oraz gwałtownych wydarzeń, które zmuszą bohaterów do podjęcia ciężkich decyzji. Każda postać ma swoją historię, swoje problemy i tajemnice, które w końcu wyjdą na jaw.

Niesamowity klimat, ciemna sceneria i świetna gra aktorska uczyniły „Gangi Londynu” jednym z najlepszych seriali kryminalnych ostatnich lat.

Postacie fabularne

W serialu „Gangi Londynu” możemy spotkać wiele wyjątkowych postaci, których historia wpasowuje się doskonale w całą fabułę. Wśród nich znajdą się m.in.:

– Sean Wallace – syn zamordowanego szefa jednego z gangów. Niestabilny emocjonalnie, impulsywny i skłonny do podejmowania nietypowych decyzji. To on musi znaleźć zabójców swojego ojca i zapanować nad grupą, która rządzi Londynem.

– Elliot Finch – zabójca, który pozbawiony możliwości ucieczki, znajduje schronienie w gangsterskim świecie. Mimo że należy do najsłabszych członków grupy Seana, dzięki swojej sprytnej grze szybko nabiera władzy nad pozostałymi.

– Ed Dumani – przywódca grupy, która od kilku lat trzyma się w ukryciu przed pozostałymi konkurencyjnymi gangami. Jest bardzo ambitny i zdeterminowany, by utrzymać swoje wpływy i zdominować Londyn.

– Jakob Marosi – brutalny i bezwzględny bandyta, który dzięki swojemu wpływowi i władzy, którą posiada, zagarnął ogromne bogactwo.

To tylko wierzchołek góry lodowej – każda postać z „Gangów Londynu” ma swoją charakterystyczną historię i wpływ na dynamiczną akcję serialu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Gangi Londynu?

Za reżyserię całego serialu „Gangi Londynu” odpowiada Corin Hardy – znany brytyjski twórca, który zasłynął dzięki swoim wyróżniającym się produkcjom filmowym i serialowym.

Hardy rozpoczął swoją karierę w branży filmowej jako twórca zombie horrorów. W 2015 roku zyskał ogromną popularność dzięki filmowi „The Hallow”. Później przyszedł moment na pracy przy wielu różnorodnych projektach, wśród których znajdują się m.in. „Królestwo zwierząt”, „Wojna o planetę małp” czy „Koniec świata” (serial).

Corin Hardy słynie z umiejętności tworzenia niosących grozę klimatów, co bez wątpienia przekłada się na „Gangi Londynu”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

„Gangi Londynu” to serial, który przyciągnął do siebie wiele znanych nazwisk z branży filmowej, a także pomógł wielu młodym aktorom w rozwoju ich kariery. Oto lista niektórych z nich:

– Joe Cole – zagrał Seana Wallace’a. Znany jest przede wszystkim z ról w serialach „Peaky Blinders” oraz „Black Mirror”.

– Lucian Msamati – wcielił się w postać Eda Dumani. Znany również jako Salladhor Saan z „Gry o tron”.

– Michelle Fairley – zagrała Shannon Dumani. Znana przede wszystkim z ról w „Gry o tron” oraz „24 godziny”.

– Brian Vernel – zagrał Billy’ego Wallaca. Ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak „Sherlock” czy „Dunkierka”

To tylko kilka z wielu znakomitych aktorów, którzy wcielili się w role bohaterów „Gangi Londynu”.

Gdzie obejrzeć Gangi Londynu online?

Jeśli spodobał Ci się opis „Gangi Londynu” i chcesz obejrzeć serial online na własny sposób – masz mnóstwo opcji!

” Gangi Londynu” dostępne są na wielu serwisach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że oglądasz serial na rzetelnym i bezpiecznym serwisie, możesz skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Gangi Londynu z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Wszyscy ci, którzy chcą obejrzeć „Gangi Londynu” z polskim lektorem lub napisami, również nie będą mieli problemów. Cały serial jest dostępny w polskiej wersji językowej, co stanowi świetną wiadomość dla tych, którzy preferują taki sposób odbioru.

Jeśli jednak wolisz oryginalny dźwięk, można wybrać również dubbing w języku angielskim.

Warto poświęcic 60 minut minut na seans online?

Oczywiście, że warto! „Gangi Londynu” to serial, który nie tylko wciąga od pierwszej minuty, ale również pozwala na dogłębne zrozumienie psychiki bohaterów i ich motywacji. Po każdym odcinku zostawia widza z kawałkiem układanki do ułożenia.

Jeśli lubisz wyrafinowane, mocne seriale – „Gangi Londynu” są dla Ciebie!

Dobra wiadomośc! Cały serial Gangi Londynu możesz obejrzeć online już teraz!

Brzmi wspaniale, prawda? Rzuć okiem na „Gangi Londynu” – serial, który zaskoczy Cię swym tempem, klimatem oraz wspaniałymi aktorami.

A jeśli już obejrzałeś „Gangi Londynu”, zostaw swoją opinię poniżej w komentarzach – z chęcią przeczytamy, co szanowni czytelnicy uważają o tym fantastycznym serialu.