Gdzie jest mój agent? (2015) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
52 min
6.8
Gdzie jest mój agent? to popularny francuski serial, który jest jednym z klasyków gatunku dramatu i komedii. Powstał w 2015 roku, a reżyserią zajął się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 167
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Gdzie jest mój agent?

Gdzie jest mój agent? to popularny francuski serial, który jest jednym z klasyków gatunku dramatu i komedii. Powstał w 2015 roku, a reżyserią zajął się znany twórca – Marc Fitoussi. Akcja serialu rozgrywa się w prestiżowej paryskiej agencji aktorskiej, która wpada w nieoczekiwane kłopoty, ale robi wszystko, by zadowolić swoich słynnych klientów. W głównych rolach występują m.in. Camille Cottin, Thibault de Montalembert, Grégory Montel, Liliane Rovère, Laure Calamy, Nicolas Maury, Fanny Sidney, Stéfi Celma i Ophélia Kolb. Serial cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie, a teraz również i w Polsce jest dostępny online. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu już teraz.

Gdzie jest mój agent? cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Gdzie jest mój agent? rozgrywa się w pięknej Paryżu, gdzie znajduje się prestiżowa agencja aktorska, która dba o karierę sławnych gwiazd. Jednak agencja wpada w kłopoty finansowe, co zmusza pracowników do podejmowania podejrzanych decyzji. Obrona wizerunku klientów jest ważniejsza niż etyka, co prowadzi do wielu intryg, kłamstw i nieporozumień. W serialu z jednej strony śmieją się z absurdalnych sytuacji, a z drugiej pokazują realia pracy w mediach. Jest to zdecydowanie serial dla widzów, którzy lubią obserwować życie gwiazd zza kulis.

Postacie fabularne

W serialu występują różne postacie, ale najważniejsze z nich to:

– Andrea (Camille Cottin) – główna bohaterka serialu i pracownica agencji. Andrea jest utalentowaną agentką, która dba o swoich klientów, a jednocześnie zawsze stara się także pomóc swoim przyjaciołom w potrzebie.
– Mathias (Thibault de Montalembert) – zaciekły rywal Andrei, pracownik innej agencji. Mathias próbuje pokonać Andreę, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.
– Gabriel (Grégory Montel) – aktor, którego reprezentuje agencja. Gabriel to bardzo utalentowany aktor, ale jednocześnie ma wiele problemów emocjonalnych.
– Arlette (Liliane Rovère) – właścicielka agencji. Arlette jest bardzo stanowczą osobą, która dba o swoją agencję, ale nie zawsze w sposób uczciwy.
– Hervé (Nicolas Maury) – asystent Andrei. Hervé to bardzo kolorowa postać, która często wprowadza zamieszanie w życie Andrei.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Gdzie jest mój agent??

Reżyserem serialu Gdzie jest mój agent? jest Marc Fitoussi, który jest znanym twórcą filmów i seriali. Fitoussi urodził się w 1976 roku w Becon-les-Granits we Francji. Jego pierwszy film Les mains d’Andréa został bardzo dobrze odebrany przez krytyków i przyniósł mu uznanie na międzynarodowych festiwalach filmowych. Fitoussi jest znany z tworzenia filmów, które poruszają sprawy społeczne i polityczne. Jego filmy często mówią o kwestiach związanych z tożsamością, rodziną i miłością.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Gdzie jest mój agent? występuje wiele znanych aktorów, a wśród nich:

– Camille Cottin – gra Andreę
– Thibault de Montalembert – gra Mathiasa
– Grégory Montel – gra Gabriela
– Liliane Rovère – gra Arlette
– Laure Calamy – gra Nadię
– Nicolas Maury – gra Hervé
– Fanny Sidney – gra Camille
– Stéfi Celma – gra Sofia
– Ophélia Kolb – gra Alison
– Assaad Bouab – gra Zaqir

Wszyscy aktorzy świetnie wcielają się w swoje role i tworzą zgrany zespół, którego praca z pewnością zwróci uwagę widzów.

Gdzie obejrzeć Gdzie jest mój agent? online?

Serial Gdzie jest mój agent? jest dostępny online na platformach jak vider, cda, czy zalukaj. Zachęcamy jednak do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, która pozwoli znaleźć najlepsze źródła filmowe i obejrzeć je w najwyższej jakości.

Gdzie jest mój agent? z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski dostępna jest cała seria Gdzie jest mój agent? z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Można wybrać opcję, która najbardziej odpowiada indywidualnym preferencjom. Zachęcamy do obejrzenia serialu online w polskiej wersji językowej – to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą w pełni skoncentrować się na fabule i dialogach.

Warto poświęcic 52 min minut na seans online?

Tak, warto! Gdzie jest mój agent? to nie tylko świetny serial, ale również ciekawa opowieść o kuluarach medialnych. Widzowie, którzy szukają czegoś więcej niż tylko rozrywki, będą mogli przeżyć wiele niezapomnianych chwil z Andreą, Mathiasem i Gabrielem, a także intrygi, kłamstwa i zawiłości życia gwiazd. To naprawdę wciągająca opowieść, która z pewnością dostarczy wiele emocji.

Dobra wiadomośc! Cały serial Gdzie jest mój agent? możesz obejrzeć online już teraz!

Gdzie jest mój agent? to jedna z najlepszych propozycji dla miłośników seriali i komedii, którzy chcą spędzić wieczór w towarzystwie znakomitych aktorów. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu online już teraz i podzielenia się własnymi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem. To doskonała okazja, by poznać świat kolorowych mediów i zaczerpnąć garść pozytywnych emocji.