Gomorra (2014) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2014
50 min
6.8
Gomorra to włoski serial, który zadebiutował w 2014 roku. Serial opowiada o władzy kamorry – potężnej miejscowej mafii, która oplata swoimi mackami całe miasto i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 335
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Gomorra

Gomorra to włoski serial, który zadebiutował w 2014 roku. Serial opowiada o władzy kamorry – potężnej miejscowej mafii, która oplata swoimi mackami całe miasto i kontroluje życie mieszkańców. Realistyczny serial jest ekranizacją wstrząsającej książki autorstwa Roberta Saviano. Produkcja ta odsłania największe tajemnice neapolitańskiej mafii. W serii zobaczysz walkę o władzę między przywódcami organizacji w mieście Neapol, kryminalne intrygi oraz odkryjesz kulisy funkcjonowania tej mafijnej organizacji.

Serial odniósł ogromny sukces wśród miłośników kryminalnych produkcji, co zostało potwierdzone na całym świecie. Dzięki popularności serialu, możesz obejrzeć go w wielu serwisach streamingowych.

Gomorra cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się w ciemnych i wąskich uliczkach Neapolu. Miejscem akcji jest kraina, w której władzę sprawuje mafia, absolutnie kontrolując życie każdego mieszkańca. Na początku w więzieniu trafia jeden z przywódców miejskiej mafii, Pietro Savastano (Fortunato Cerlino). Po jego więzieniu, schedę po nim przejmuje trzydziestoletni Ciro Di Marzio (Marco D’Amore), który walczy o władzę w mieście. W walce o władzę angażuje się również żona Savastano, Imma (Maria Pia Calzone), oraz jego największy rywal – Salvatore Conte (Marco Palvetti).

Postacie fabularne

W serialu Gomorra można spotkać wiele bohaterów. Wśród nich są:

– Salvatore Esposito jako Genny Savastano – syn Pietro
– Marco D’Amore jako Ciro Di Marzio
– Ivana Lotito jako Patrizia Santore
– Arturo Muselli jako Enzo Sangue Blu
– Mimmo Borrelli jako Scianel
– Tania Garribba jako Annalisa Magliocca
– Carmine Paternoster jako Tonino Spiderman
– Nunzia Schiano jako Immacolata Savastano
– Antonio Ferrante jako Malammore

Każda postać odgrywa ważną rolę w serialu i pojawiają się one na przestrzeni całego serialu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Gomorra?

Serial Gomorra został wyreżyserowany przez Stefano Sollimę. Sollimo jest włoskim reżyserem, scenarzystą i producentem. Jest znany dzięki swoim pracom filmowym oraz serialowymi. Na swoim koncie ma takie filmy jak „Suburra” czy „ACAB – All Cops Are Bastards”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Gomorra zobaczymy wiele znanych twarzy włoskiego kina. W obsadzie serialu występują między innymi: Salvatore Esposito, Marco D’Amore, Ivana Lotito, Arturo Muselli, Mimmo Borrelli, Tania Garribba, Carmine Paternoster, Nunzia Schiano i Antonio Ferrante. Najbardziej znany jest jednak Salvatore Esposito, który zagrał jedną z kluczowych postaci, Genny’ego Savastano.

Gdzie obejrzeć Gomorra online?

Fani serialu Gomorra mają wiele możliwości na obejrzenie całego serialu online. Produkcja ta jest dostępna w wielu serwisach streamingowych takich jak vider, cda, zalukaj. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, gdzie znajdziesz cały serial.

Gomorra z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial cały czas cieszy się ogromną popularnością, również w Polsce. Dlatego też możesz obejrzeć Gomorrę z polskim lektorem lub napisami. Dzięki temu nie będziesz miał problemów z rozumieniem dialogów. Jeśli nie lubisz lektora, możesz wybrać opcję z dubbingiem – masz wybór.

Warto poświęcić 50 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Serial jest bardzo dobrze zrealizowany, ma wciągającą fabułę i doskonałych aktorów. Opowiada historię mafii i działań władzy, a przy tym przede wszystkim pokazuje kulisy życia kryminalnego. Każdy odcinek to kluczowa scena w przedstawieniu wydarzeń oraz postaci. Jeśli szukasz czegoś wciągającego, to zdecydowanie polecamy obejrzeć cały serial online.

Dobra wiadomość! Cały serial Gomorra możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem kryminałów, to serial Gomorra z pewnością Cię zainteresuje. Realistyczne podejście do tematu mafii, dynamiczne sceny i wciągająca fabuła to już wystarczające powody, aby obejrzeć cały serial. Zachęcamy do podzielenia się swoimi opiniami o tym serialu w sekcji komentarzy. Teraz już wiesz, gdzie obejrzeć cały serial Gomorra online i to całkowicie za darmo. Nie czekaj i zanurz się w świat neapolitańskiej mafii!