Grace i Frankie (2015) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
32 min
6.8
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że Twoje życie całkowicie się zmieniło w ciągu jednej nocy? Tak właśnie dzieje się z bohaterkami serialu "Grace i Frankie"....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 337
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Grace i Frankie.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że Twoje życie całkowicie się zmieniło w ciągu jednej nocy? Tak właśnie dzieje się z bohaterkami serialu „Grace i Frankie”. Grace i Frankie to dwie emerytowane kobiety, które żyły u boku swoich mężów – udanych prawników. Pewnego dnia ich życie zmienia się o 180 stopni, gdy odkrywają, że ich mężowie są w sobie zakochani i postanawiają opuścić swoje żony. To zdarzenie wstrząsa ich światem i całkowicie zmienia ich życie. Serial porusza tematykę odchodzenia od ukochanej osoby, partnerstwo, przyjaźń oraz odwagę podejmowania nowych wyzwań.

Serial „Grace i Frankie” jest produkcją amerykańską z gatunku dramatu i komedii. Premiera serialu odbyła się w 2015 roku. Cały serial składa się z 94 odcinków trwających po 32 minuty. „Grace i Frankie” zyskało ogromną popularność wśród widzów i jest dostępne do oglądania online.

Grace i Frankie cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial „Grace i Frankie” rozgrywa się w San Diego, Kalifornia. Fabuła skupia się na dwóch emerytowanych kobietach – Grace i Frankie, których mężowie postanawiają opuścić swoje żony, by rozpocząć swoje życie razem. Obie kobiety, które nigdy nie były szczególnie bliskie, zaczynają się ze sobą coraz bardziej zbliżać i wspierają się nawzajem w trudnych sytuacjach.

Postacie fabularne

W serialu występują następujące postaci:
– Grace – emerytowana kosmetyczka i jedna z głównych bohaterek serialu. W rolę Grace wciela się Jane Fonda.
– Frankie – emerytowana nauczycielka sztuki, druga z głównych bohaterek. W rolę Frankie wciela się Lily Tomlin.
– Robert – mąż Grace i prawnik. W rolę Roberta wciela się Martin Sheen.
– Sol – mąż Frankie i prawnik. W rolę Sol wciela się Sam Waterston.
– Brianna – córka Grace i Roberta. W rolę Brianny wciela się June Diane Raphael.
– Coyote – syn Sol i jego byłej żony. W rolę Coyote wciela się Ethan Embry.
– Mallory – córka Grace i Roberta oraz siostra Brianny. W rolę Mallory wciela się Brooklyn Decker.
– Bud – syn Roberta i Vivian. W rolę Buda wciela się Baron Vaughn.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Grace i Frankie?

Serial „Grace i Frankie” został wyreżyserowany przez Martę Kauffman i Howarda J. Morris. Marta Kauffman jest producentem i scenarzystą, która zyskała sławę dzięki serialowi „Przyjaciele”. Howard J. Morris to scenarzysta i producent, który współpracował wcześniej z Martą Kauffman przy serialu „Dream On”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu „Grace i Frankie” zobaczymy znanych aktorów, którzy wcielają się w główne role. Jane Fonda, znana z takich filmów jak „Klute” czy „Ksiega Henry’ego” wciela się w rolę Grace. Lily Tomlin, komediantka i aktorka, którą można znać z takich filmów jak „All of Me” czy „Wyższa siła”, wciela się w rolę Frankie. Martin Sheen i Sam Waterston, znani z wielu filmów i seriali, wcielają się odpowiednio w role Roberta i Sola.

Gdzie obejrzeć Grace i Frankie online?

Serial „Grace i Frankie” jest dostępny do obejrzenia online na różnych platformach takich jak Vider, CDA, czy zalukaj. Warto również skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali, takiej jak alekino.net, gdzie możemy znaleźć dostępne źródła do oglądania.

Grace i Frankie z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Grace i Frankie” jest dostępne z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, co pozwala na dostosowanie seansu do własnych potrzeb. Dla osób, które preferują polską wersję językową serial jest dostępny w wersji z polskim dubbingiem. Dla tych, którzy wolą oglądać wersję oryginalną, serial jest dostępny z polskimi napisami. Taka opcja pozwala na zrozumienie treści serialu w pełni i ułatwia nam skupienie się na akcji.

Warto poświęcić 32 minuty na seans online?

Bez wątpienia warto poświęcić czas na obejrzenie serialu „Grace i Frankie”. Dlaczego? To historia o miłości, przyjaźni i odwadze. Bez względu na to, w jakiej sytuacji się znajdujemy, serial ten jest dla nas źródłem inspiracji i siły. Pokazuje, że nawet w trudnych momentach można znaleźć sposób, by poradzić sobie i odnaleźć szczęście. Po obejrzeniu „Grace i Frankie” na pewno poczujemy się zainspirowani do podejmowania nowych wyzwań i tym samym zmienimy podejście do życia.

Dobra wiadomośc! Cały serial Grace i Frankie możesz obejrzeć online już teraz!

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia całego serialu „Grace i Frankie” online. To produkcja, która dostarcza nam nie tylko dobrego humoru, ale również pochłania nas swoją fabułą. Dzięki wielu niezapomnianym momentom, jakie z nami dzielą bohaterowie, na pewno zostaniecie oczarowani tym serialem. Oglądanie „Grace i Frankie” możecie rozpocząć już teraz – wystarczy skorzystać ze swojej ulubionej platformy streamingowej lub wyszukiwarki filmów i seriali. Nie czekajcie ani chwili dłużej i już dziś przekonajcie się, jak wspaniały jest ten serial! Zachęcamy również do dzielenia się waszymi opiniami o „Grace i Frankie” w komentarzach!