Grimm (2011) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2011
45 min
6.8
Jesteś fanem nadprzyrodzonych historii z odrobiną tajemnicy? Kochasz klimaty związane z wilkołakami, wampirami i innymi istotami, ale jesteś już zmęczony powtarzalnymi schematami? Zapewne nie raz...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 231
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Grimm

Jesteś fanem nadprzyrodzonych historii z odrobiną tajemnicy? Kochasz klimaty związane z wilkołakami, wampirami i innymi istotami, ale jesteś już zmęczony powtarzalnymi schematami? Zapewne nie raz myślałeś, że chciałbyś zobaczyć coś oryginalnego, co pozwoli Ci zagłębić się w nieznany Ci świat.

Jeśli tak, to serial Grimm na pewno Cię zainteresuje. Oparta na baśniach i mitach produkcja to nie tylko ciekawa, trzymająca w napięciu fabuła, ale również świetnie odwzorowana rzeczywistość XVIII-wiecznej Europy, która ukrywa jednak mroczne sekrety.

W serialu tym pojawiają się zarówno bohaterowie ludzcy, jak i istoty posiadające nadprzyrodzone moce. Możemy zobaczyć wiele różnorodnych, pełnych detali postaci. To wszystko nadaje tej produkcji wyjątkowego klimatu.

Grimm cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się w Portland w Stanach Zjednoczonych, a opowiada o losach Nicka – przeciętnego policjanta, który okazuje się być ostatnim żyjącym Grimmem, członkiem grupy łowców zwanej właśnie Grimmami. Jego zadaniem jest obrona ludzkości przed nadprzyrodzonymi kreaturami, które przedostały się z kart książek do naszego świata.

Nick, z pomocą swojego partnerskiego kolegi, Hanka, oraz innych przyjaciół, odkrywa kolejne styled, które wymagają od niego interwencji. Walka, której poddaje się na rzecz ochrony ludzi przed mrocznymi stworzeniami trudno jest odłożyć.

Postacie fabularne

Nick Burkhardt jest głównym bohaterem serialu Grimm i policjantem z wydziału zabójstw. Dowiaduje się, że jest ostatnim żyjącym członkiem grupy łowców zwanej Grimmami. Jego zadaniem jest ochrona ludzi przed krwiożerczymi istotami.

Monroe to wilkołak, który pomaga Nickowi w walce z zabójczymi kreaturami.

Hank Griffin to partner Nika z wydziału zabójstw, który z czasem dowiaduje się o nadprzyrodzonych mocach swojego kolegi.

Rosalee Calvert to specjalistka od leków i ziół, która pomaga Lizie i Nickowi w poszukiwaniach eliksirów na walkę ze stworzeniami.

Elizabeth „Adalind” Schade to czarownica i jedna z głównych antagonistek serialu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Grimm?

Serial Grimm został wyreżyserowany przez Davida Greenwalta i Jima Koufa. David Greenwalt to amerykański scenarzysta i producent telewizyjny. Jest znany z tworzenia takich seriali jak Buffy – Postrach wampirów czy Angel. Kouf to scenarzysta i producent, znany m.in. z American Dreamz czy Rush Hour.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Grimm występują David Giuntoli, Silas Weir Mitchell, Russell Hornsby, Sasha Roiz, Reggie Lee, Bree Turner, Claire Coffee oraz Elizabeth Tulloch. Giuntoli zagrał w takich produkcjach jak 13 demonów, Turn the Beat Around czy Caroline and Jackie. Weir Mitchell znany jest m.in. z seriali Prison Break, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas czy Z Archiwum X. Tulloch z kolei wystąpiła m.in. w The Artist, Częściach niezależnych czy Mistrzu podrywu.

Gdzie obejrzeć Grimm online?

Serial Grimm jest dostępny online na portalach takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Wyszukiwarka filmów i seriali – alekino.net to jednak miejsce, które powinno być pierwszym wyborem dla każdego zainteresowanego obejrzeniem tego serialu.

Grimm z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial jest dostępny z polskim lektorem, a także z napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy, bez względu na to, jakie języki obcy zna, może cieszyć się fabułą serialu w swoim ojczystym języku.

Warto poświęcic 45 minut na seans online?

Oczywiście, że tak! Z jednej strony serial Grimm przyciąga złożoną fabułą, w której motywowanie postaci jest pochodną wyprowadzonych przez nich decyzji i wyborów. Z drugiej – dynamiczną akcją, która wciąga widzów od pierwszych minut. Do tego dochodzi oryginalność, jaką wprowadza do świata serial nawiązujący do kultury europejskiej i mitów przeniesionych do naszych czasów.

Dobra wiadomośc! Cały serial Grimm możesz obejrzeć online już teraz!

Grimm to serial jedyny w swoim rodzaju. Odważnie przenosi nas w świat mitów i legend, oferując bardzo ciekawą, intrygującą fabułę i mocno wyrazistych bohaterów. Co więcej, serial można obejrzeć online już teraz, więc nie czekaj dłużej – zanurz się w fascynującym świecie Grimm. Podziel się swoją opinią o serialu w sekcji komentarzy i przekonaj innych, że warto zobaczyć ten serial!