Gwiazda szeryfa (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
55 min
6.8
Gwiazda szeryfa to serial, który z pewnością przyciągnie uwagę wielu widzów. Został wyprodukowany w 2017 roku i składa się z 10 odcinków. Akcja serialu rozgrywa...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 311
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Gwiazda szeryfa.

Gwiazda szeryfa to serial, który z pewnością przyciągnie uwagę wielu widzów. Został wyprodukowany w 2017 roku i składa się z 10 odcinków. Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym miasteczku położonym w Rocky Mountains. Gwiazda szeryfa to mieszanka dramatu oraz kryminału, w którym śledzimy losy byłego detektywa Jima Wortha, który wraz z rodziną przeprowadza się z Londynu do Stanów Zjednoczonych.

Serial ten szybko zdobył popularność wśród widzów, którzy docenili doskonałą grę aktorską. W obsadzie pojawiają się m.in. Tim Roth, Genevieve O’Reilly i Abigail Lawrie. Reżyserem serialu jest John S. Baird, który już wcześniej wyreżyserował takie produkcje jak Vinyl czy Stan i Ollie.

Dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć ten serial, mamy dobrą wiadomość – cały Gwiazda szeryfa jest dostępny online. Można go obejrzeć na różnych platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Zachęcamy do skorzystania także z portalu alekino.net, gdzie można znaleźć wiele innych ciekawych filmów oraz seriali.

Gwiazda szeryfa cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja całego serialu Gwiazda szeryfa rozgrywa się w miasteczku położonym w malowniczych okolicach Rocky Mountains. Tam właśnie Jim Worth rozpoczyna swoją pracę jako szeryf. Chce zacząć nowe życie, odcinając się od swojej przeszłości i demonów, które go prześladują. Sytuacja jednak szybko komplikuje się, gdy do miasteczka zaczyna przyjeżdżać coraz więcej ludzi. Pojawiają się problemy związane z handlem narkotykami oraz handlem kobietami.

Oprócz tego, Jim musi zmierzyć się z problemami w swoim małżeństwie oraz tym, co dzieje się z jego córką Anną. Jim i jego rodzina szybko stają się jednymi z głównych bohaterów wydarzeń, które przetaczają się przez miasteczko. Widzowie od samego początku są wciągnięci w intrygującą fabułę, która stopniowo się rozwija.

Postacie fabularne

W serialu Gwiazda szeryfa pojawia się wiele różnych postaci. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich.

– Jim Worth (Tim Roth) – główny bohater serialu, był detektyw, który z przyczyn osobistych i zawodowych przenosi się do miasteczka Rocky Mountains.
– Angela Worth (Genevieve O’Reilly) – żona Jima, pragnie odzyskać bliskie relacje z mężem.
– Anna Worth (Abigail Lawrie) – córka Jima i Angeli.
– Frank Grieves (Ian Puleston-Davies) – najlepszy przyjaciel Jima, który również wprowadza się do miasteczka, by pomóc mu w pracy.
– Elizabeth Bradshaw (Christina Hendricks) – przedstawicielka władz, która przyjeżdża do miasteczka, by skończyć z problemem prostytucji.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Gwiazda szeryfa?

Serial Gwiazda szeryfa został wyreżyserowany przez Johna S. Bairda, znanego reżysera, który pracował też przy innych popularnych produkcjach. Baird zasłynął głównie dzięki swojemu filmowi Filth, który opowiada historię szkockiego policjanta.

John S. Baird jest także autorem innych popularnych filmów, takich jak Cass czy Sixteen Years of Alcohol. W swoich produkcjach słynie z niebanalnego podejścia do fabuły oraz oryginalnego stylu reżyserii. Wszystko to sprawia, że Gwiazda szeryfa to serial, w którym warto się zatopić.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu Gwiazda szeryfa pojawiło się wielu utalentowanych aktorów. Wśród najważniejszych należy wymienić:

– Tim Roth – brytyjski aktor, znany z takich filmów jak Pulp Fiction, Reservoir Dogs czy Skazani na Shawshank. W serialu Gwiazda szeryfa wciela się w rolę Jima Wortha.
– Genevieve O’Reilly – irlandzka aktorka, znana m.in. z roli Mon Mothmy w filmach z serii Gwiezdne wojny. W serialu Gwiazda szeryfa gra żonę Jima, Angelę Worth.
– Abigail Lawrie – brytyjska aktorka, wciela się w postać córki Jima i Angeli.
– Ian Puleston-Davies – brytyjski aktor, w serialu Gwiazda szeryfa gra przyjaciela Jima, Franka Grievesa.

Gdzie obejrzeć Gwiazda szeryfa online?

Jeśli chcecie obejrzeć cały serial Gwiazda szeryfa online, mamy dla was dobre wieści. Możecie go znaleźć na różnych platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z portalu alekino.net, gdzie można znaleźć nie tylko Gwiazdę szeryfa, ale też wiele innych ciekawych filmów i seriali.

Gwiazda szeryfa z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Gwiazda szeryfa jest dostępny w różnych wersjach językowych, w tym polskiej. Widzowie mogą wybrać opcję z polskim lektorem lub wersję z napisami lub dubbingiem. Wszystko po to, by móc komfortowo obejrzeć ten wspaniały serial.

Warto poświęcić 55 minut na seans online?

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, że warto obejrzeć cały serial Gwiazda szeryfa, podajemy kilka powodów, dla których warto to zrobić. Po pierwsze, ciekawa fabuła, która od samego początku wciąga widza. Po drugie, świetna gra aktorska, zwłaszcza Tim Rotha. Po trzecie, piękne krajobrazy Rocky Mountains, które wprowadzają nas w odpowiedni nastrój.

Dobra wiadomość! Cały serial Gwiazda szeryfa możesz obejrzeć online już teraz!

Czekamy już na wasze opinie na temat serialu Gwiazda szeryfa! Pamiętajcie, że cały serial jest dostępny online, dzięki czemu możecie obejrzeć go w dowolnym czasie i miejscu. Zachęcamy do podzielenia się waszymi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem. A tymczasem, życzmy miłego seansu!