Gwiezdne Wojny: Rebelianci (2014) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2014
22 min
6.8
Gwiezdne Wojny: Rebelianci to serial animowany, który rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Gwiezdnych Wojen: epizodów III i IV. Akcja serialu ma miejsce w mrocznych czasach,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 360
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Gwiezdne Wojny: Rebelianci

Gwiezdne Wojny: Rebelianci to serial animowany, który rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Gwiezdnych Wojen: epizodów III i IV. Akcja serialu ma miejsce w mrocznych czasach, gdy złe Imperium Galaktyczne zacieśnia swoją władzę nad galaktyką. Siły Imperialne zajęły odległą planetę i rujnują życie jej mieszkańców. Pstrokata, ale sprytna załoga statku kosmicznego Ghost, która składa się z kowboja Jedi Kanan, asowej pilotki Hera, sprytnego nastolatka Ezry, „mięśniaka” Zeby, wojowniczki ognistej Sabine i zrzędliwego starego astromechanicznego droida Choppera, jest nieliczną grupą ludzi, którzy są wystarczająco odważni, aby przeciwstawić się Imperium. Razem zmierzą się z groźnymi nowymi złoczyńcami, napotkają barwnych przeciwników, wyruszą w ekscytujące przygody i staną się bohaterami z mocą, by wzniecić bunt.

Serial Gwiezdne Wojny: Rebelianci został wyprodukowany w 2014 roku i należy do gatunku akcji i przygody w animacji. Każdy odcinek trwa około 22 minut, a produkcja została zrealizowana w Stanach Zjednoczonych. Celem twórców serialu było rozszerzenie uniwersum Gwiezdnych Wojen dla młodszej widowni. Gwiezdne Wojny: Rebelianci zyskały ogromną popularność zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych fanów sagi.

Serial został wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego Dave’a Filoniego, znanego z takich tytułów jak Mroczne widmo czy Atomówki. Dave Filoni jest znany na całym świecie jako zdolny animator i reżyser.

Gwiezdne Wojny: Rebelianci cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Gwiezdne Wojny: Rebelianci rozgrywa się między epizodami III i IV Gwiezdnych Wojen na odległej planecie Lothal, która została podbita przez imperialne siły. Załoga statku kosmicznego Ghost pracuje nad tym, aby przywrócić wiarę w Rebelię. Przywódca grupy, kowboj Jedi Kanan, stara się przekazać swoją wiedzę i umiejętności nastolatkowi Ezrze, który okazuje się być wyjątkowym stronniczym wrażeniem, ale niezdarnym uczniem. Do ich grupy dołącza wojowniczka ognista Sabine – artystka specjalizująca się w plasmasach. Zeb, mięśniak z ukraińskiego gatunku Lassat oraz astromechaniczny droid Chopper uzupełniają skład załogi Ghost.

Głównym antagonistą zabarany w srebrno – czarny pancerz jest Darth Vader, a jego praworęczny człowiek do robót, Agent Kallus. Bohaterowie zwalczają Imperium na każdym kroku, zacierając ślady Rebelii, wykradając plany, z pomocą nowych sprzymierzeńców i uciekając z przeciwników.

Postacie fabularne

– Kanan Jarrus: Kowboj Jedi i przywódca załogi Ghost.
– Hera Syndulla: Asowa pilotka i technik, zarządza statkiem kosmicznym Ghost.
– Zeb Orrelios: Mięśniak z Ukraińskiego gatunku Lassat.
– Sabine Wren: Artystka specjalizująca się w plasmasach.
– Chopper: Stary astromechaniczny droid z zamiłowaniem do zadawania kłopotów i walki z konkurencją.
– Ezra Bridger: Nastolatek, który przyleciał w pakiecie dla Kana. Pochodzi ze znisczonej planety i stara się znaleźć swoje miejsce w Rebelii.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Gwiezdne Wojny: Rebelianci?

Dave Filoni, uznany reżyser i twórca wielu udanych seriali animowanych, jest reżyserem serialu Gwiezdne Wojny: Rebelianci. Jego kariera rozpoczęła się wraz z Nickelodeonem, gdzie pracował jako animator. Następnie przeniósł się do Lucasfilm Animation, gdzie zrobił karierę i pracował przy wielu projektach, takich jak Mroczne widmo. Na przestrzeni lat Filoni stał się znanym i szanowanym twórcą wśród międzynarodowych fanów animacji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie znanych aktorów możemy wyróżnić m.in.: Freddie Prinze Jr. jako Kanan Jarrus, Taylor Gray jako Ezra Bridger, Vanessa Marshall jako Hera Syndulla, Tiya Sircar jako Sabine Wren, Steve Blum jako Zeb Orrelios, David Oyelowo jako Agent Kallus i James Earl Jones, który odgrywa postać Dartha Vadera. Freddie Prinze Jr. to popularny aktor i producent filmowy, który zagrał wiele ról w wielu filmach i serialach telewizyjnych. Vanessa Marshall z kolei słynie ze swojego rzemiosła jako aktorka i głos dla gier wideo.

Gdzie obejrzeć Gwiezdne Wojny: Rebelianci online?

Cały serial Gwiezdne Wojny: Rebelianci można obejrzeć online na platformach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Warto również skorzystać z wyszukiwarki seriali i filmów – alekino.net, gdzie można znaleźć cały serial Gwiezdne Wojny: Rebelianci w pełnej wersji.

Gwiezdne Wojny: Rebelianci z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Gwiezdne Wojny: Rebelianci są dostępne z polskim lektorem, napisami lub wersją dubbingowaną. Platformy streamingowe posiadają dostęp do różnych opcji językowych, dzięki czemu każdy fan sagi Star Wars zawsze będzie miał wybór.

Warto poświęcić 22 minuty na seans online?

Gwiezdne Wojny: Rebelianci to serial, którego wartości nie można przecenić. Przez cały sezon jesteśmy świadkami rozwoju bohaterów, którzy stają się coraz lepsi w walce z Imperium. Producenci zwrócili szczególną uwagę na szczegóły, co stanowi dodatkową przewagę. Serial zawiera ekscytujące pojedynki, skrajne emocje, a także animowane postacie z oryginalnymi głosami aktorów, którzy przekonująco łączą wiek szkolny i dorosły humor. Jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen, Gwiezdne Wojny: Rebelianci są obowiązkowym pozycją na Twojej liście.

Dobra wiadomość! Cały serial Gwiezdne Wojny: Rebelianci możesz obejrzeć online już teraz!

Cały serial Gwiezdne Wojny: Rebelianci to jedna z najpopularniejszych animowanych serii w historii kinematografii. Jest to świetny wybór dla miłośników sagi Star Wars, którzy chcą zgłębić jeszcze głębiej ten świat. Dzięki szerokiemu wyborowi platform, na których można obejrzeć serial online, jest to wyjątkowo dostępny tytuł. Podziel się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem i zobacz, co myślą inni o tym serialu. Warto to obejrzeć teraz!