Hanna (2019) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
50 min
6.8
Serial „Hanna” to fascynująca opowieść o młodej dziewczynie, która została wychowana przez ojca w zupełnej dziczy. Hanna została wyszkolona na bardzo dobrą zabójczynię, dzięki czemu...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 386
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Hanna.

Serial „Hanna” to fascynująca opowieść o młodej dziewczynie, która została wychowana przez ojca w zupełnej dziczy. Hanna została wyszkolona na bardzo dobrą zabójczynię, dzięki czemu potrafi sama o siebie zadbać. Jednak dziewczyna zadaje sobie jedno, niezbyt łatwe pytanie – kim tak naprawdę jest?

Produkcja serialu jest inspirowana filmem o tym samym tytule z 2011 roku. W serialu dostrzegamy motywy akcji i przygody, ale też dramatu, co czyni go jeszcze bardziej interesującym. W rolę głównej bohaterki wciela się Esme Creed-Miles, a oprócz niej zobaczymy też takie gwiazdy jak Mireille Enos, Dermot Mulroney czy Ray Liotta. Serial miał swoją premierę w 2019 roku i trwa około 50 minut na odcinek.

Dostępność serialu online cieszy się ogromną popularnością. Dzięki różnym platformom streamingowym, jak Vider, CDA czy Zalukaj, całą serię można obejrzeć w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli nie widziałeś jeszcze „Hanny”, koniecznie nadrobisz zaległości.

Hanna cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w różnych miejscach na całym świecie, co daje nam wgląd w różne kultury i wspaniałe krajobrazy. Widzimy Amerykę Północną, Europę, Afrykę i Azję. Fabuła serialu koncentruje się jednak na bohaterce – Hannie. Dziewczyna jest wychowywana przez ojca w izolacji od ludzi, z dala od cywilizacji i wszelakiego rodzaju technologii, aż do czasu, kiedy pewnego dnia decyduje się zdobyć wolność i zmierzyć się z rzeczywistością.

Hanna musi zmierzyć się z ludźmi i światem, którego dotąd nie znała. Walczy o to, żeby odnaleźć swoje miejsce w świecie, a jednocześnie chroni swoje tajemnice przed ludźmi, którzy chcą ją zrobić krzywdę. Nastolatka, która była szkolona na zabójcę, musi nauczyć się, jak żyć w nowej rzeczywistości i nauczyć się robić wybory, które nie tylko będą korzystne dla niej samej, ale też dla ludzi, których kocha.

Postacie fabularne

Hanna – główna bohaterka, odważna i silna, jest wychowywana przez ojca w izolacji od reszty świata. Posiada niezwykłe zdolności, które pomagają jej przeżyć i zadbać o siebie.

Erik – ojciec Hannny, wyszkolił ją, żeby była jednym z najlepszych żołnierzy i zabójców na świecie. Przypomina byłe czasy, kiedy był członkiem CIA.

Marissa Wiegler – funkcjonariuszka CIA, która szuka Hannny. Jest uzbrojona w spryt, zręczność i czujność.

Jules – młoda dziewczyna, z którą Hanna się zaprzyjaźnia. Jest pełna energii i entuzjazmu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Hanna?

Serial „Hanna” został wyreżyserowany przez Davida Farr. Zanim wyreżyserował ten serial, Farr był głównym scenarzystą i producentem wykonawczym serialu „The Night Manager”. W swojej karierze pracował też przy różnych filmach, takich jak „Hanna”, „The Ones Below” czy „Spooks”. Farr jest znany ze swojego niezwykle skrupulatnego podejścia do reżyserii, a w serialu „Hanna” jego umiejętności w tym zakresie są wyjątkowo widoczne.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W rolę Hannny wciela się Esme Creed-Miles. To młoda aktorka, która już w wieku sześciu lat pojawiła się na ekranie w filmie „Mr. Lonely”. Jest znana z występów w takich filmach jak „The Witch”, „Mister Lonely” czy „Dark River”.

Mireille Enos gra Marissę Wiegler – skrupulatną i niestraszliwą funkcjonariuszkę CIA, która szuka Hannny za wszelką cenę. Enos zagrała także w serialu „The Killing” i w filmach takich jak „World War Z” czy „If I Stay”.

Dermot Mulroney gra rolę Johna Carmichaela – były szef Erika. Mulroney jest uznanym aktorem i zdobywcą nagrody Emmy. Znany jest z występów w takich filmach jak „My Best Friend’s Wedding”, „Young Guns” czy „Longtime Companion”.

Ray Liotta wciela się w postać Marissa’s Boss. To znany, amerykański aktor, który wystąpił w wielu znanych filmach takich jak „Goodfellas”, „Hannibal” czy „Something Wild”.

Gdzie obejrzeć Hannę online?

„Hanna” to jedna z tych produkcji, która nie musi być oglądana w kinie. Dzięki różnym platformom streamingowym, jak Vider, CDA czy Zalukaj, całą serię można obejrzeć w dowolnym miejscu i czasie.

Jeśli chcesz znaleźć na swoim ekranie tego przerażającego i jednocześnie zachwycającego serialu, wystarczy wpisać tytuł w wyszukiwarkę na stronie alekino.net i cieszyć się niezapomnianym seansami serialu Hanna w dowolnym czasie i miejscu.

Hanna z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial „Hanna” jest również dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy może wybrać dla siebie preferowaną opcję, dlatego warto skorzystać z oferty i obejrzeć serial z polskim tłumaczeniem, jeśli takie woli.

Warto poświęcić 50 minut na seans online?

Serial „Hanna” to produkcja, która wciąga i zapada w pamięć. Fabuła zaskakuje, a bohaterowie relacji, które między sobą budują, poruszają. Dzięki temu, że akcja dzieje się w różnych miejscach na świecie, poznajemy też wiele ciekawych kultur.

Warto więc poświęcić czas na bohaterstwo Hannny i dowiedzieć się, jak sobie radzi w rzeczywistości, której do tej pory nie znała. Dlatego koniecznie obejrzyj ten serial już dziś i pozwól, aby fabuła i postacie poruszyły Cię do głębi.

Dobra wiadomość! Cały serial Hanna możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie miałaś okazji zobaczyć serialu „Hanna”, koniecznie nadrobisz zaległości. To fascynująca opowieść o młodej dziewczynie, która musi zmierzyć się z rzeczywistością i nauczyć się, jak żyć w świecie, którego do tej pory nie znała.

Serial jest dostępny online na różnych platformach, a na alekino.net można go obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia tego emocjonującego serialu i podzielenia się swoją opinią w komentarzach.