Hiszpańska Księżniczka (2019) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
55 min
6.8
Hiszpańska Księżniczka to serial, który zawładnie twoim sercem już od pierwszego odcinka. To epicka opowieść o młodej księżniczce Katarzynie Aragońskiej, która przybywa do Anglii z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 192
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Hiszpańska Księżniczka

Hiszpańska Księżniczka to serial, który zawładnie twoim sercem już od pierwszego odcinka. To epicka opowieść o młodej księżniczce Katarzynie Aragońskiej, która przybywa do Anglii z wielką nadzieją i planem na przyszłość. Gdy jej mąż nagle umiera, jej życie staje na głowie i sytuacja w kraju zaczyna się pogarszać. W serialu oprócz Katarzyny pojawiają się inni bohaterowie, którzy kształtują losy Królestwa i wpływają na jej losy. Produkcja serialu składa się z ośmiu części, każda trwa około 55 minut.

Hiszpańska Księżniczka to serial dramatyczny, który zapiera dech w piersiach, wyróżniający się wielowątkową, emocjonalną historią i wspaniałą scenografią.

Serial ten jest bardzo popularny wśród miłośników dramatów historycznych. Nie ma potrzeby rezygnowania z oglądania go na dużym ekranie, w domowym zaciszu, ponieważ jest dostępny na wielu platformach streamingowych.

Hiszpańska Księżniczka cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się na dworze angielskim w 1501 roku. Główną postacią jest Hiszpańska Księżniczka Katarzyna Aragońska, która przybywa do Anglii, aby poślubić Księcia Artura i zostać księżną Walii. Po dwóch latach małżeństwa, Książę Artur umiera, a Katarzyna zostaje samotną kobietą na angielskim dworze. Sytuacja jeszcze się komplikuje z chwilą, gdy Katarzyna zakochuje się w młodszym bracie Księcia Artura – Henryku VIII Tudorze.

Serial zawiera wątki miłosne, polityczne oraz historyczne, podczas gdy Katarzyna wciąż walczy o swoją pozycję na angielskim dworze.

Postacie fabularne

– Katarzyna Aragońska – Hiszpańska Księżniczka, która przybywa do Anglii jako przyszła żona Księcia Artura i zostaje księżną Walii.
– Lina de Cardonnes – pochodząca z Afryki Subsaharyjskiej dama dworu Katarzyny Aragońskiej.
– Książę Artur – mąż Katarzyny i pierworodny syn Henryka VII Tudora.
– Henryk VIII Tudor – młodszy brat Księcia Artura i późniejszy mąż Katarzyny.
– Kardynał Wolsey – doradca króla Henryka VIII, brutalny i bezlitosny.
– Król Henryk VII Tudor – ojciec Księcia Artura i Henryka VIII.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Hiszpańska Księżniczka?

Hiszpańska Księżniczka została wyreżyserowana przez Domenica Strugę, którego wręcz można nazwać pionierem w świecie seriali. W jego dorobku można znaleźć takie tytuły jak „Downton Abbey” czy „Medici”. Struga jest cenionym reżyserem, który potrafi wciągnąć widza w fabułę.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W roli Hiszpańskiej Księżniczki zobaczymy Charlotte Hope, która swoją rolę stworzyła na miarę dzieła. Ruairí O’Connor wciela się w Księcia Artura, a Laura Carmichael gra Lina de Cardonnes. Oprócz nich możemy zobaczyć między innymi Philipa Cumbusa, Georgie Henley czy Stephanię Levi-John.

Gdzie obejrzeć Hiszpańska Księżniczka online?

Hiszpańska Księżniczka jest dostępna do obejrzenia online. Serial można znaleźć na takich platformach jak Vider, CDA czy Zalukaj. Można również skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Hiszpańska Księżniczka z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Hiszpańska Księżniczka jest dostępny w polskiej wersji językowej. Można zdecydować się na polskie napisy, lektora lub dubbing. Każda z tych opcji pozwala na swobodne oglądanie serialu, w pełni dostosowanego do twoich potrzeb.

Warto poświęcić 55 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Hiszpańska Księżniczka to niezwykle emocjonujący serial, który przykuwa uwagę widza. Wciągająca fabuła, wspaniała gra aktorska i znakomita reżyseria to tylko niektóre z powodów, dla których warto poświęcić czas na seans online.

Dobra wiadomość! Cały serial Hiszpańska Księżniczka możesz obejrzeć online już teraz!

Hiszpańska Księżniczka to historie miłości, zdrady i intrygi, która przedstawia nam piękno królewskiego dworu z jednej strony, a z drugiej – pozycję kobiety w męskim świecie polityki. To produkcja doskonała dla miłośników historii i wzruszających opowieści. Zachęcamy do obejrzenia serialu i podzielenia się własnymi wrażeniami, komentując pod artykułem. Nie czekaj więc, tylko zaloguj się na wybranej platformie streamingowej i ciesz się świetną rozrywką już teraz!