Impersonalni (2011) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2011
43 min
6.8
Zapraszamy do świata Impersonalnych - serialu, który zdobył uznanie widzów na całym świecie. Impersonalni to akcja, kryminał, dramat i science fiction w jednym. Na ekranie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 203
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Impersonalni

Zapraszamy do świata Impersonalnych – serialu, który zdobył uznanie widzów na całym świecie. Impersonalni to akcja, kryminał, dramat i science fiction w jednym. Na ekranie zobaczymy wiele emocjonujących walk, ale także wątki charakterystyczne dla thrillera psychologicznego. Serial jest już dostępny online, więc zapraszamy do rozpoczęcia seansu już teraz!

O czym opowiada Impersonalni? John Reese, były agent CIA, ukrywa się przed rządem jako bezdomny. Spotyka go tajemniczy mężczyzna, który przedstawia mu nietypową ofertę – ma pomagać zapobiegać przestępstwom, korzystając z maszyny nazwanej maszyną Harolda. Maszyna wykrywa ofiary lub sprawców przyszłych morderstw. John za pomocą swoich umiejętności będzie musiał powstrzymać przestępstwo przed jego dokonaniem.

Serial Impersonalni cieszył się dużą popularnością w momencie swojej premiery w 2011 roku. Od tej pory zdążył zdobyć już ogromne grono fanów na całym świecie. Obecnie nie jest dostępny w telewizji, ale z łatwością można go znaleźć w sieci. Właśnie teraz możesz obejrzeć całość serialu online!

Impersonalni cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Impersonalni rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie John Reese i Harold Finch starają się zapobiec kolejnym przestępstwom z wykorzystaniem maszyny przyszłości. Każdy z odcinków trwa 43 minuty, co daje nam aż pięć sezonów niezwykłej akcji!

Postacie fabularne

W serialu występuje wiele postaci, ale najważniejsze z nich to:

– John Reese (Jim Caviezel) – były agent CIA, który został bezdomnym
– Harold Finch (Michael Emerson) – tajemniczy mężczyzna, który stworzył maszynę
– Joss Carter (Taraji P. Henson) – detektyw policji, która współpracuje z Johnem i Finch’em
– Lionel Fusco (Kevin Chapman) – policjant, który początkowo działał w opozycji do Johna i Finch’a, ale później dołączył do ich drużyny
– Sameen Shaw (Sarah Shahi) – zabójczyni i była pracownica rządu, która zaczyna pomagać Johnowi i Finch’owi
– Root (Amy Acker) – hakerka, która przekonuje Harolda, że maszyna jest tak naprawdę jej własnością.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Impersonalni?

Reżyserem serialu Impersonalni jest David Semel, który ma już na swoim koncie wiele udanych produkcji. David Semel jest znanym reżyserem telewizyjnym, który w przeszłości pracował przy takich serialach jak: American Horror Story, The Strain, Legends, czy Pacific Rim: The Black. Wyreżyserowane przez niego odcinki serialu Impersonalni są pełne napięcia i intryg!

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Impersonalni występuje wiele znanych i lubianych aktorów, m.in.:

– Jim Caviezel – znany m.in. z filmu Pasja
– Michael Emerson – aktor związany z serią Zagubieni
– Kevin Chapman – znany z serialu Brotherhood
– Amy Acker – znana z serialu Buffy: Postrach wampirów
– Sarah Shahi – znana m.in. z serialu Prawo i Porządek
– Enrico Colantoni – znany z serialu Piąty Gryzonie
– John Nolan – znany m.in. z serialu Gotham.

Wszyscy ci aktorzy świetnie radzą sobie z kreacją swoich postaci, dzięki czemu Impersonalni to serial, który naprawdę warto obejrzeć!

Gdzie obejrzeć Impersonalni online?

Jesteś zainteresowany obejrzeniem Impersonalnych, ale nie wiesz, gdzie szukać? Nic prostszego! W sieci znajdziesz wiele stron, które umożliwiają oglądanie filmów i seriali online. Warto zwrócić uwagę na takie strony jak Vider, CDA czy Zalukaj. Wyszukiwarka filmów i seriali – alekino.net – to również doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą wiedzieć, gdzie obejrzeć wszystkie odcinki Impersonalnych.

Impersonalni z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Impersonalni są dostępni z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu możesz w pełni cieszyć się oglądaniem i nie martwić się o to, że nie zrozumiesz dialogów. Jeśli wolisz lektora, nie będzie problemu. Jeśli jednak wolisz napisy, również możesz z nich skorzystać. A może wolisz słuchać polskiego dubbingu? Wybór należy do Ciebie!

Warto poświęcic 43 min minut na seans online?

Czy warto obejrzeć Impersonalnych? Oczywiście, że tak! To naprawdę wartościowy serial, który na pewno nie pozostawi Cię obojętnym. Impersonalni to gwarancja wielkiego emocjonalnego przeżycia, dreszczyku emocji i wielu ciekawych wątków. Na pewno nie będziesz żałować, że poświęciłeś swój czas na seans online.

Dobra wiadomośc! Cały serial Impersonalni możesz obejrzeć online już teraz!

Cieszymy się, że udało nam się zachęcić Cię do obejrzenia serialu Impersonalni! To naprawdę wartościowa produkcja, która na pewno Cię zainteresuje. Wystarczy tylko skorzystać z jednej ze stron, które umożliwiają oglądanie całych seriali online i rozpocząć seans. Po obejrzeniu, nie zapomnij podzielić się swoją opinią o Impersonalnych w sekcji komentarzy pod tym artykułem!