Incydent w Kettering (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
51 min
6.8
Jeśli lubisz tajemnicze kryminały i emocjonujące dramaty, to koniecznie musisz obejrzeć "Incydent w Kettering". Ten australijski serial, którego premiera odbyła się w 2016 roku, wciągnął...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 149
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Incydent w Kettering

Jeśli lubisz tajemnicze kryminały i emocjonujące dramaty, to koniecznie musisz obejrzeć „Incydent w Kettering”. Ten australijski serial, którego premiera odbyła się w 2016 roku, wciągnął miliony ludzi na całym świecie. Znajduje się w katalogu Netfliksa i już teraz możesz obejrzeć cały serial online.

Serial opowiada historię dr Anny Macy, która w niewyjaśniony sposób jest powiązana ze zniknięciem dwóch dziewcząt. Jej powrót do rodzinnego miasteczka Kettering po latach, wywołuje poruszenie wśród mieszkańców, a tym bardziej, gdy ponownie dochodzi do tajemniczych zdarzeń. Serial łączy elementy kryminalne, nadprzyrodzone i psychologiczne, wprowadzając widza w atmosferę tajemniczości i niepokoju.

Incydent w Kettering cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w australijskim miasteczku Kettering. To właśnie tam zaginęły dwie dziewczyny i to tam dr Anna Macy powraca, aby odkryć prawdę na temat swojej przeszłości. Która z kobiet jest z nim związana? Co stało się z dziewczynami? Co skrywają mieszkańcy Kettering? Te pytania to tylko wierzchołek góry lodowej.

Postacie fabularne

Główną bohaterką serialu jest doktor Anna Macy, w którą wciela się Elizabeth Debicki. To dzięki jej postaci poznajemy całą historię związana z tajemniczymi zniknięciami. W serialu pojawiają się również inni bohaterowie, m.in. Matthew Le Nevez jako Brian Dutch, Henry Nixon jako Max Holloway, Alison Whyte jako Barb Waters i wiele innych postaci, które wpłyną na losy dr Macy i mieszkańców Kettering.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Incydent w Kettering?

Serial został wyreżyserowany przez Tony’ego Krawitza i Rowana Woodsa. Obaj reżyserowie mają na swoim koncie wiele znakomitych produkcji, dzięki którym zdobyli uznanie w świecie filmowym. Tony Krawitz wyreżyserował m.in. „The Kettering Incident”, „Beautiful Kate” i „Jewboy”, a Rowan Woods pracował nad takimi produkcjami jak „Little Fish” czy „The Boys”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główną rolę w serialu Incydent w Kettering odgrywa Elizabeth Debicki, która zdobyła m.in. nominację do Złotego Globu za rolę w filmie „Wielki Gatsby”. W obsadzie znaleźli się również znani aktorzy takie jak Matthew Le Nevez, który występował m.in. w popularnym australijskim serialu „Offspring”. Damon Gameau, Damian Garvey i Sacha Horler to kolejni aktorzy, którzy tworzą niezapomniane postacie w tym serialu.

Gdzie obejrzeć Incydent w Kettering online?

Cały serial Incydent w Kettering można obejrzeć online na wielu platformach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Jednym z najpopularniejszych serwisów streamingowych jest jednak Netflix, który udostępnia ten serial w swoim katalogu. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, gdzie znajdziesz tysiące produkcji, w tym właśnie Incydent w Kettering.

Incydent w Kettering z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski dostępna jest również polska wersja językowa – możesz obejrzeć serial z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Opcje te zostały przygotowane specjalnie z myślą o widzach z Polski, więc każdy może wybrać coś dla siebie.

Warto poświęcić 51 minut na seans online?

Oczywiście! Incydent w Kettering to jeden z najlepszych seriali współczesnych. Nie tylko dzięki świetnie nakreślonej fabule, ale także dzięki niezwykle interesującej tematyce z mniejszym lub większym udziałem nadprzyrodzonych elementów, które sprawiają, że całość jest bardzo emocjonująca. Zdecydowanie warto poświęcić 51 minut na seans online, aby poznać historię dr Macy i zobaczyć intrygujący świat miasteczka Kettering.

Dobra wiadomość! Cały serial Incydent w Kettering możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli lubisz seriale z tajemnicą i klimatem, to Incydent w Kettering to coś dla Ciebie. To emocjonująca podróż w głąb przerażającej tajemnicy, która zaskoczy Cię niejednokrotnie. Serial dostępny jest online, dzięki czemu możesz go oglądać w dowolnym czasie i miejscu. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu i podzielenia się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy!