Inhumans (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
43 min
6.8
Serial Inhumans to opowieść o rasy superbohaterów, żyjących na Księżycu, którzy wpadają w poważne kłopoty. Gdy ich władca zostaje zdradzony przez brata, rodzina królewska musi...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 309
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Inhumans.

Serial Inhumans to opowieść o rasy superbohaterów, żyjących na Księżycu, którzy wpadają w poważne kłopoty. Gdy ich władca zostaje zdradzony przez brata, rodzina królewska musi uciekać na Ziemię. Ta ekscytująca kombinacja Akcji i Przygód, Dramatu oraz Sci-Fi & Fantasy zjawia się na świat w 2017 roku. Główne role zagrali Anson Mount, Serinda Swan, Iwan Rheon, Isabelle Cornish, Ken Leung, Eme Ikwuakor, Sonya Balmores, Ellen Woglom i Mike Moh. Całością filmu zajmie się reżyser, którego historię i filmografię opiszemy w dalszej części artykułu. Jeżeli interesujesz się filmami i serialami, bez wątpienia trzeba dać Inhumans szansę!

Jest to bardzo popularny serial, dostępny w Internecie online. Można obejrzeć go w serwisie Vider, CDA a także Zalukaj. Poprzez wyszukiwarkę filmów i seriali – alekino.net – znajdzie się również dostęp do wielu seriali i filmów, w tym Inhumans.

Inhumans cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Inhumans to opowieść o rasy superbohaterów, żyjących na Księżycu, którzy wpadają w poważne kłopoty. Władca rozpoczyna walkę z bratem, który chce przejąć kontrolę nad państwem na Księżycu. Wykorzystuje on swoją moc, by zdradzić rodzinę królewską i przejąć władzę. Rodzina królewska, w skład której wchodzą m.in. Black Bolt, Medusa, Karnak, Gorgon, Crystal, Triton, i Lockjaw, musi uciekać na Ziemię, gdzie odkrywa swoje nowe umiejętności i zaczyna walkę z bratem i jego armią. Osoby, które decydują się obejrzeć serial, z pewnością zobaczą wspaniałe sceny walki, sekrety, intrygi i emocjonalną opowieść.

Postacie fabularne

W serialu Inhumans, poznajemy wielu bohaterów, którzy wprowadzają nas w tę fantastyczną historię. Główne role odgrywają Anson Mount jako Black Bolt, Serinda Swan jako Medusa, Iwan Rheon jako Maximus, Isabelle Cornish jako Crystal, Ken Leung jako Karnak, Eme Ikwuakor jako Gorgan, Sonya Balmores jako Auran, Ellen Woglom jako Louise i Mike Moh jako Triton.

Black Bolt – Superbohater, którego mocą jest hipersoniczny krzyk, który może zniszczyć całe miasta.

Medusa – Zawsze wierna i odważna Królowa, której mocą są włosy, które wykonują jej polecenia, jak prawdziwe ręce.

Maximus – Brat Black Bolta, który chce przejąć tron i wykorzystuje moce, aby osiągnąć swój cel.

Crystal – Siostra Medusy, o niezwykłych zdolnościach, w tym manipulacji żywiołami.

Karnak – Mózg rodziny i sztukmistrz, który potrafi przewidzieć swoje ruchy na drodze do celu.

Gorgon – Brutalny, lecz wierny ochroniarz rodziny, który potrafi wywołać trzęsienie ziemi tylko uderzając mocno swoją stopą.

Auran – Przywódczyni ochrony, która przysięgła służyć Maximusowi do ostatniej kropli krwi.

Louise – Naukowiec, która ma obsesję na punkcie wszelkich nadprzyrodzonych mocy, w tym Inhumans.

Triton – Kuzyn rodziny królewskiej, który ukrywa się przed Maximusem pod wodą.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Inhumans?

Za reżyserię Inhumans odpowiadał Roel Reiné. Był on także producentem oraz autorem scenariusza wraz ze Scottem Buckiem. Reiné wyreżyserował wiele filmów akcji, a także takie seriale, jak „Black Sails” i „The Walking Dead”. W 2015 roku jego film „Admiral” zdobył nagrodę za najlepszy film wojenny, zwyciężając nawet przed nominowanym do Oscara „Dunkierką” Christophera Nolana.

Roel Reiné charakteryzuje się wyjątkową wyobraźnią i pomysłowością. Pokazuje świat w inny sposób, niż zwykliśmy widzieć, co przyciąga wielu widzów do obejrzenia jego filmów i seriali. W Inhumans, reżyser wykorzystał swój talent do stworzenia niezapomnianej historii pełnej akcji i emocji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Inhumans występują wielkie hollywoodzkie gwiazdy. W główne role wcielają się Anson Mount jako Black Bolt, Serinda Swan jako Medusa, Iwan Rheon jako Maximus, Isabelle Cornish jako Crystal, Ken Leung jako Karnak, Eme Ikwuakor jako Gorgan, Sonya Balmores jako Auran, Ellen Woglom jako Louise i Mike Moh jako Triton.

Anson Mount jest znany z takich filmów jak „Pęknięte lustro”, „Crossroads” czy „All the Boys Love Mandy Lane”. Serinda Swan wystąpiła m.in. w „Ballers”, „Chicago Fire” i „Graceland”. Najnowsze produkcje, w których zobaczymy ją na ekranie, to „Smallville” i „Coroner”. Iwan Rheon występował w „Gry o Tron”, filmie „Residue”, „Misfits” i „Vikings”. Obsada Inhumans to bardzo silna drużyna, w której każdy z aktorów stworzył znakomitą postać.

Gdzie obejrzeć Inhumans online?

Cały serial Inhumans jest dostępny online, na wielu platformach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Wyszukiwarka filmów i seriali – alekino.net – również prowadzi do wielu innych seriali i filmów, w tym Inhumans.

Inhumans z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Inhumans jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Z pewnością każdy widz znajdzie wariant odpowiadający mu o czymś, co zdecydowanie ułatwi i uatrakcyjni seans.

Warto poświęcic 43 min minut na seans online?

Tak, zdecydowanie warto poświęcić 43 minuty na seans online. Obejrzenie Inhumans to szansa, by przenieść się w świat superbohaterów, nowych umiejętności i emocjonującego świata pełnego sekretów. Serial zapewnia dużo akcji i wyjątkowego klimatu. Jego ciekawa fabuła, znakomita obsada, wyjątkowe sceny walki, emocje i tempa, z którymi można zobaczyć Inhumans, są tego warte!

Dobra wiadomośc! Cały serial Inhumans możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli ciągle zastanawiasz się, czy warto poświęcić czas na Inhumans, to stanowczo zachęcamy do obejrzenia właśnie teraz. Serial Inhumans to godziny niezapomnianej frajdy, to połączenie emocji, fantastyki i akcji, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego widza. Znajdź swój ulubiony wariant obejrzenia (czy to z lektorem, czy z napisami) i przekonaj się, co ukrywa się za drzwiami dziwnego świata Inhumans. Obejrzenie tego serialu to nic innego, jak podróż w nowy świat, pełen wspaniałości, emocji i akcji.

Zachęcamy także do dzielenia się własnymi opiniami o Inhumans w sekcji komentarzy pod tym artykułem!