Intruz (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
55 min
6.8
Intruz to serial kryminalny, który składa się z 12 odcinków. Akcja toczy się w sennym miasteczku, gdzie policyjny detektyw powraca po latach i zostaje wciągnięty...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 271
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Intruz.

Intruz to serial kryminalny, który składa się z 12 odcinków. Akcja toczy się w sennym miasteczku, gdzie policyjny detektyw powraca po latach i zostaje wciągnięty w sprawę morderstwa. Fabuła serialu ujawnia tajemnicze wydarzenia z przeszłości mieszkańców miasteczka i ich mroczne sekrety. Intruz to idealna propozycja dla widzów, którzy lubią wciągające i pełne zagadek historie.

Serial Intruz został wyprodukowany w 2016 roku, trwa łącznie około 55 minut i składa się z elementów dramatu i kryminału. W obsadzie widzowie mogą zobaczyć takie gwiazdy jak Jasmina Douieb, Aurélien Caeyman, Lara Hubinont, Yoann Blanc, Sophie Breyer, Julien Drion, Karim Barras i Tom Audenaert. Reżyserem serialu jest Benjamin d’Aoust.

Intruz istnieje w wielu krajach, a widzowie na całym świecie doceniają walory tej produkcji. Serial cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a jego dostępność w Internecie pozwala na to, by każdy mógł obejrzeć go w dowolnym momencie.

Intruz cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Intruz rozgrywa się w sennym miasteczku, gdzie żyje niewielka społeczność ludzi. Właśnie tutaj policyjny detektyw powraca po latach i zostaje wplątany w sprawę morderstwa. Podczas śledztwa wciąż pojawiają się nowe wątki, a odkryte tajemnice z przeszłości mieszkańców zmiatają z powierzchni wszelkie pozory ich spokojnego życia.

Postacie fabularne

W serialu Intruz można spotkać takie postacie jak:
– detektyw Jessica Lacroix (w tej roli Jasmina Douieb),
– policjant Maxime (Aurélien Caeyman),
– żona Maxime’a (Lara Hubinont),
– kryminolog Yoann Peeters (Yoann Blanc),
– matka Maxime’a (Sophie Breyer),
– kuzyn Maxime’a, Marc (Julien Drion),
– właściciel kawiarni (Karim Barras),
– dziennikarz Tom (Tom Audenaert).

Każda postać w serialu spełnia ważną rolę, a ich losy są ze sobą nierozerwalnie związane.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Intruz?

Reżyserem serialu Intruz jest belgijski reżyser Benjamin d’Aoust. D’Aoust jest znany z wielu innych produkcji, których był reżyserem. Należą do nich takie projekty jak Orphans, El Camino de Emmanuelle, We Can Be Heroes i wiele innych. Benjamin d’Aoust jest uznawany przez wielu krytyków filmowych za wspaniałego reżysera, który świetnie potrafi budować napięcie i emocje.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Intruz możemy zobaczyć takich aktorów jak Jasmina Douieb (detektyw Jessica Lacroix), Aurélien Caeyman (policjant Maxime), Lara Hubinont (żona Maxime’a), Yoann Blanc (kryminolog Yoann Peeters), Sophie Breyer (matka Maxime’a), Julien Drion (kuzyn Maxime’a, Marc), Karim Barras (właściciel kawiarni) oraz Tom Audenaert (dziennikarz Tom).

Jasmina Douieb to belgijska aktorka, która w Intruzie gra jedną z głównych ról. Wcześniej występowała w innych popularnych produkcjach takich jak My Queen Karo, Ben X czy też The Quarry. Aurélien Caeyman gra policjanta Maxime’a. To jeden z pierwszych jego większych ról aktorskich, ale z pewnością wypadł w niej bardzo dobrze. Lara Hubinont, Yoann Blanc, Sophie Breyer i inni to również znani i cenieni aktorzy w Belgii.

Gdzie obejrzeć Intruz online?

Serial Intruz jest dostępny w Internecie na kilku platformach streamingowych. Można go obejrzeć na takich serwisach jak vider, cda, zalukaj i wiele innych. Dla osób szukających dobrego miejsca do znalezienia filmów i seriali polecamy także wyszukiwarkę alekino.net.

Intruz z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Intruz dostępny jest także z polskim lektorem, co niewątpliwie ułatwi jego oglądanie polskim widzom. Co więcej, istnieje również opcja obejrzenia serialu z polskimi napisami lub z dubbingiem. Dzięki temu możesz wybrać sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Warto poświęcić 55 minut na seans online?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: oczywiście, że warto! Intruz to jeden z najlepszych seriali kryminalnych, których widzieliśmy w ostatnim czasie. Znajdziesz w nim wszystko, czego oczekujesz od dobrej historii: tajemnicze wątki, niespodziewane zwroty akcji, ciekawe postacie i wiele więcej. Jeśli nie wierzysz, przekonaj się sam!

Dobra wiadomośc! Cały serial Intruz możesz obejrzeć online już teraz!

Intruz to serial, który zachwycał i wciąż zachwyca widzów na całym świecie. To wciągająca historia, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubi kryminały. Jeśli więc chcesz poczuć się jak detektyw i rozwiązać zagadkę morderstwa, koniecznie obejrzyj Intruza już dziś. A jeśli już go widziałeś, podziel się swoją opinią z innymi w sekcji komentarzy pod tym artykułem.