Jack Ryan (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
60 min
6.8
Jeśli lubisz kino akcji z potężnymi politycznymi intrygami, to z pewnością polubisz serial Jack Ryan. Ten inteligentny i przystojny analityk CIA wraz ze swoim nowym...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 352
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Jack Ryan

Jeśli lubisz kino akcji z potężnymi politycznymi intrygami, to z pewnością polubisz serial Jack Ryan. Ten inteligentny i przystojny analityk CIA wraz ze swoim nowym szefem Jamesem Greerem wplątują się w niebezpieczną zabawę w kotka i myszkę w Europie i na Bliskim Wschodzie. W trakcie swojej misji podejrzewają, że pewien przywódca terrorystów szykuje się do przeprowadzenia ogromnego ataku na Stany Zjednoczone i ich sojuszników. Cały serial Jack Ryan jest pełen akcji, zagrań politycznych i oczywiście adrenaliny. Produkcja jest skierowana do widzów ceniących sobie dynamiczną historię, w której światowe porządki stoją na krawędzi przepaści. Serial składa się z 8 odcinków, a sam odcinek trwa średnio 60 minut. Na ekranie pojawią się m.in. John Krasinski, Wendell Pierce, Michael Kelly, Nina Hoss, Betty Gabriel, Peter Guinness, Alexej Manvelov i James Cosmo.

Serial Jack Ryan zadebiutował w 2018 roku i od tamtej pory stał się jednym z najbardziej popularnych programów telewizyjnych w kategorii dramatów politycznych z dużą dawką akcji. Serial cieszy się popularnością także w Polsce, a szereg platform udostępnia go w sieci, co czyni go łatwo dostępnym online.

Jack Ryan cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Jack Ryan rozgrywa się w różnych miejscach na świecie, głównie na Bliskim Wschodzie, w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Akcja toczy się wokół postaci Jacka Ryana, analityka CIA, który łączy swoje umiejętności z szefem Jamesem Greerem, aby powstrzymać terroryzm i ochronić świat przed atakiem terrorystów.

Fabuła serialu jest bardzo wciągająca i trzymająca w napięciu. Zaczyna się od podejrzanego przekazu finansowego i rozwija się w kierunku działań terrorystów, którzy przygotowują się do przeprowadzenia masakry na Stany Zjednoczone i ich sojuszników. Ryan i Greer podejmują walkę z czasem, aby zidentyfikować i powstrzymać terrorystów przed popełnieniem ataku. W tym celu wykorzystują inteligencję, odwagę i przemysłową wiedzę. Działania, które podejmują, wywołują jednocześnie dużą polityczną napięcie, co utrudnia im wykonywanie ich pracy.

Postacie fabularne

Główną postacią serialu Jack Ryan jest Jack Ryan, zdolny analityk CIA, którego gra John Krasinski. Wraz z nim pojawia się James Greer, jego nowy szef, grany przez Wendell Pierce. To on wprowadza Ryana w kontekst swojej pracy i pomaga mu zrozumieć zawiłości polityki międzynarodowej. W całym serialu pojawia się wiele postaci, zarówno z agencji rządowych, jak i z różnych stronnictw politycznych, mających wpływ na działania CIA w walce z terroryzmem.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Jack Ryan?

Twórcą i reżyserem serialu Jack Ryan jest Carlton Cuse. To on odpowiadał także za takie produkcje jak „Lost” i „Bates Motel”, co zapewniło mu uznanie w świecie kina. Cuse ma już bogate doświadczenie w reżyserii seriali, zatem Jack Ryan to kolejna niebywale udana produkcja, której reżyserią mógł się zająć.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Obsada tego serialu jest naprawdę godna uwagi. W roli Jacka Ryana możemy zobaczyć Johna Krasinskiego, którego kojarzymy m.in. ze świetnego „Milczenia owiec”. James Greer zagrał Wendell Pierce, aktor television i filmowy, którego widzowie kojarzą z produkcjami „Ellery Queen”, „Rozbieranie Trawy” czy „Vietnam”. W rolach drugoplanowych występują m.in. Nina Hoss, Betty Gabriel, Peter Guinness, Alexej Manvelov oraz James Cosmo. Każdy z nich zagrany został doskonale, a ich aktorska gra dopasowana jest do roli, jaką odgrywają.

Gdzie obejrzeć Jack Ryan online?

Cały serial Jack Ryan można obejrzeć w sieci. Platformy udostępniające go online to m.in. Vider, CDA i Zalukaj. Jeśli szukasz jakiegoś innego miejsca do obejrzenia, spróbuj wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Dzięki temu łatwo i szybko zapoznasz się z dostępnymi na rynku opcjami, co pozwoli Ci znaleźć najodpowiedniejszą dla siebie wersję Jack Ryana.

Jack Ryan z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli interesuje Cię dostępność Jack Ryana z polskim lektorem, to radzimy Ci wybrać ofertę VOD (video on demand) lub zdjęcia screena obsługi dla użytkowników innych krajów. To właśnie tam zawsze znajdziesz opcję z lektorem, napisami lub dubbingiem. Każda z tych opcji jest idealna dla widzów szukających doskonałego doświadczenia filmowego. Jeśli jeszcze nie obejrzałeś Jack Ryana z polskim lektorem, koniecznie zrób to już teraz!

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Polecamy serial Jack Ryan wszystkim miłośnikom kina akcji z dużą dawką adrenaliny i politycznych intryg. Każdy z odcinków to niezapomniane doświadczenie, pełne zwrotów akcji i decydujących momentów. Serial z pewnością pozwoli Ci oderwać się na chwilę od rzeczywistości i pozwala na dreszczyk emocji. Na ekranie zobaczysz świetnych aktorów i płynną realizację produkcji Carltona Cuse.

Dobra wiadomość! Cały serial Jack Ryan możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz zobaczyć dobre kino, polecamy właśnie Jack Ryana. Ten serial to gwarantowana dawka wysokiej jakości rozrywki. Cały serial online można obejrzeć już teraz na wielu platformach w sieci. Zachęcamy Cię do udostępnienia swojej opinii o serialu w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Liczymy, że po tej recenzji każdy z nas ruszy do ekranu, aby zobaczyć przecudowny serial Jack Ryan!