Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) (2019) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
30 min
6.8
Serial "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" to produkcja niemiecka, która zrobiła furorę w internecie. Serial opowiada historię pestki, będącej dobrym uczniem i nieszkodliwym nerdem,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 324
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko).

Serial „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” to produkcja niemiecka, która zrobiła furorę w internecie. Serial opowiada historię pestki, będącej dobrym uczniem i nieszkodliwym nerdem, który dla odzyskania ukochanej zaczyna sprzedawać ecstasy ze swojej sypialni i staje się jednym z największych dilerów w Europie. „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” to mieszanka kryminału, dramatu i komedii – co sprawia, że produkcja ta z pewnością przypadnie do gustu każdemu widzowi. Serial ten jest dostępny online i cieszy się ogromną popularnością wśród młodych ludzi. W artykule przedstawimy najważniejsze informacje na temat serialu i jego obsady, ale przede wszystkim postaramy się zachęcić do obejrzenia całej serii online.

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” rozgrywa się w dzisiejszych czasach w niemieckim mieście Stuttgart. Główny bohater, Moritz Zimmermann, to niesamowicie bystry nastolatek, który po rozstaniu z ukochaną Leną, postanawia zacząć sprzedawać ekstazę w internecie. Przyjaciele z szkoły, którzy wiedzą o jego „biznesie”, decydują się mu pomóc. Wkrótce Moritz zostaje jednym z największych dilerów w Europie. Jednak jego sprawa staje się coraz bardziej skomplikowana i niebezpieczna.

Postacie fabularne

W „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” występują następujące postacie:

– Moritz Zimmermann (Maximilian Mundt) – główny bohater. Mądry, ambitny, a jednocześnie zagubiony. Po rozstaniu z Leną, postanawia spróbować swoich sił w interesach i zaczyna sprzedawać dragi.
– Lenny Sander (Danilo Kamperidis) – najlepszy przyjaciel Moritza, który jest zawsze gotowy mu pomóc. Przyłącza się do interesu Moritza, aby pomóc mu w sprzedaży narkotyków w internecie.
– Dan Riffert (Damian Hardung) – kolejny przyjaciel Moritza, który jest uzależniony od narkotyków. Wkrótce poznaje „dziewczynę swojego życia”, przez którą postanawia przestać przyjmować narkotyki.
– Kira (Lena Klenke) – była dziewczyna Moritza, która zostawia go dla bardziej atrakcyjnego faceta, ale nadal próbuje utrzymać z nim kontakt.
– Lisa (Leonie Wesselow) – siostra Moritza, która nie wie o jego interesach. Jest ambitna i odnosi sukcesy w biznesie. Chce pomóc bratu w jego życiu i interesach.
– Jens Zimmermann (Roland Riebeling) – ojciec Moritza, który jest zbyt uparty, aby zrozumieć swojego syna i jego problemy. Jego zła natura i próby utrzymania kontrolowania rodziny dodają dramaturgii do historii.
– Buba (Jolina Amely Trinks) – partnerka interesów Moritza, która zdradza go i zmusza do działań, których nie chce wykonywać.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)?

Reżyserem serialu „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” jest Lars Kraume. Kraume jest znanym niemieckim reżyserem, który zyskał popularność dzięki kinowym produkcjom, takim jak „Luther”, „The People vs. Fritz Bauer” czy „The silent revolution”. W swoich produkcjach często podejmuje temat aktualnych wydarzeń politycznych, społecznych i kulturowych.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” zobaczymy m.in.:

– Maximilian Mundt – wciela się w rolę głównego bohatera, Moritza Zimmermanna. Aktor znany jest z roli w serialu „Tatort”, „How to Sell Drugs Online Fast” to jednak jego pierwsza główna rola w serialu.
– Danilo Kamperidis – wciela się w postać Lenny’ego, najlepszego przyjaciela Moritza. Kamperidis znany jest z filmów „Der Tatortreiniger” oraz jako prezenter telewizyjny na żywo.
– Lena Klenke – wciela się w rolę Kiry, byłej dziewczyny Moritza. Klenke jest młodą, obiecującą aktorką i zagrała już w kilku filmach i serialach niemieckich, m.in. „Fack ju Göhte”.
– Damian Hardung – wciela się w postać Dana, kolegi Moritza, który boryka się z uzależnieniem. Hardung zagrał w wielu filmach i serialach, m.in. „Club der roten Bänder” i „Fantasy Island”.
– Leonie Wesselow – wciela się w postać siostry Moritza – Lisy. Wesselow jest młodą aktorką, która zagrała w wielu niemieckich filmach i serialach.
– Roland Riebeling – wciela się w postać ojca Moritza. Riebeling to niemiecki aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.
– Jolina Amely Trinks – wciela się w postać Buby – partnerki interesów Moritza. Trinks to młoda aktorka, która dorastała w Niemczech i w Czechach. Wystąpiła już w kilku niemieckich serialach i filmach.

Gdzie obejrzeć Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) online?

„Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” jest dostępny online na wielu stronach. Można go obejrzeć na Vider, CDA, Zalukaj. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” jest dostępny z polskim lektorem, dubbingiem i napisami. Można go obejrzeć w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami, albo w polskiej wersji językowej z lub bez napisów.

Warto poświęcić 30 minut na seans online?

„Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” to serial, który z pewnością przypadnie do gustu nie tylko młodym widzom, ale i starszym. Przyjemne połączenie komedii, dramatu i kryminału sprawia, że produkcja ta jest świetna nie tylko dla fanów narkotykowych seriali, ale dla każdego miłośnika dobrego kina. „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” porusza ważne tematy, takie jak miłość, przyjaźń, uzależnienia, a także dzisiejszą rzeczywistość i jej wpływ na nasze życie.

Dobra wiadomość! Cały serial Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) możesz obejrzeć online już teraz!

„Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” to serial, który z pewnością wciągnie Cię od pierwszego odcinka. Połączenie kryminału, dramatu i komedii sprawia, że produkcja ta jest świetna dla każdego widza. Można go obejrzeć w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami lub w polskiej wersji językowej. Skorzystaj z naszej rady i obejrzyj cały serial online na alekino.net. Zostaw swoją opinię w komentarzach pod tym artykułem i podziel się swoim doświadczeniem z innymi widzami. Bez wątpienia „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” to must see dla każdego fana dobrego kina!