Klangor (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
60 min
6.8
Klangor to polski serial dramatyczno-kryminalny, którego premiera odbyła się w 2021 roku. Opowiada on historię psychologa więziennego, który desperacko poszukuje swojej zaginionej córki. Wokół sprawy...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 162
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Klangor

Klangor to polski serial dramatyczno-kryminalny, którego premiera odbyła się w 2021 roku. Opowiada on historię psychologa więziennego, który desperacko poszukuje swojej zaginionej córki. Wokół sprawy narasta też zmowa milczenia, która powoduje wiele zawiłości i trudności w poszukiwaniach. Serial w reżyserii Macieja Pieprzycy zyskał już dużą popularność i można go obejrzeć online.

Klangor cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się w Polsce, a akcja toczy się wokół zaginięcia nastolatki, córki psychologa więziennego. Bohater desperacko poszukuje córki, a wokół spirali wydarzeń narasta również zmowa milczenia. Przesłuchiwani są podejrzani, ale śledztwo to przestaje być priorytetem, kiedy zaczynają się pojawiać coraz to nowe informacje.

Postacie fabularne

W serialu występuje wiele bohaterów, ale wśród nich wyróżniają się:
– Adam Skalski – psycholog więzienny, ojciec zaginionej córki, główny bohater
– Małgorzata – żona Adama, lekarka, z którą ma wiele problemów małżeńskich
– Marysia – zaginiona córka, która zostaje zaangażowana w ciemne interesy związane z narkotykami
– Artur – dwudziestolatek, który jest podejrzewanym w sprawie zaginięcia Marysi
– Agnieszka – dziennikarka, która prowadzi własne śledztwo w sprawie zaginięcia Marysi

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Klangor?

Serial wyreżyserował Maciej Pieprzyca, który jest znanym reżyserem filmowym i teatralnym. W swoim dorobku ma wiele nagradzanych filmów, takich jak „Chce się żyć” czy „I’m a Killer”. Znany jest również z reżyserii seriali telewizyjnych, takich jak „Bez tajemnic” czy „Pakt”, które cieszyły się popularnością w Polsce.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Klangorze występują znani i utalentowani aktorzy:
– Arkadiusz Jakubik – aktor i reżyser, znany z takich filmów jak „Jack Strong” czy „Planeta Singli”, w serialu Klangor wciela się w postać Adama Skalskiego.
– Maja Ostaszewska – aktorka filmowa i teatralna, zdobywczyni nagrody na Festiwalu w Cannes, znana z takich filmów jak „Ile waży koń trojański?” czy „Body/Ciało”, w Klangorze występuje jako żona Adama, Małgorzata.
– Aleksandra Popławska – aktorka filmowa i telewizyjna, znana między innymi z serialu „Diagnoza”, w Klangorze wciela się w postać Agnieszki, dziennikarki.
– Wojciech Mecwaldowski – aktor filmowy i teatralny, który zdobył popularność dzięki roli w „Jesteś Bogiem”, a także występom w serialach, takich jak „Lombard. Życie pod zastaw” czy „Prawo Agaty”. W Klangorze wciela się w postać podejrzanego Artura.

Gdzie obejrzeć Klangor online?

Serial Klangor można obejrzeć online na różnych platformach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Warto też skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, na której można znaleźć wiele innych propozycji oraz informacji o tym, gdzie oglądać filmy online.

Klangor z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów, którzy wolą oglądać filmy z polskim dubbingiem lub lektorem, do wyboru są różne opcje. Klangor ma polską wersję językową, a można też wybrać angielski lub inne języki. Istnieje możliwość wyboru napisów, dubbingu lub lektora, co pozwala na swobodne dostosowanie seansu do swoich preferencji i potrzeb.

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Tak, warto poświęcić czas na obejrzenie serialu Klangor. To pięknie zrealizowana produkcja, która wciąga już od pierwszych minut. Klimatyczna i sugestywna ścieżka dźwiękowa dodaje ciężaru każdej scenie. Wspaniale skomponowana historia oparta na sprawie kryminalnej oraz doskonała gra aktorska czynią z tego serialu coś wyjątkowego i niezapomnianego.

Dobra wiadomość! Cały serial Klangor możesz obejrzeć online już teraz!

Po tym krótkim przeglądzie warto zobaczyć samemu cały serial Klangor, który zachwyca zarówno filmową kryminalną intrygą, jak i znakomitą grą aktorską. Jest to produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom dobrego kina i seriali, tak więc warto już teraz obejrzeć Klangor online i dołączyć do fanów tego świetnego serialu. Zachęcamy też do podzielenia się swoją opinią o Klangorze na naszej stronie w sekcji komentarzy.