Kochanki (2013) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2013
43 min
6.8
Jeśli szukacie wciągającego serialu, z ciekawą fabułą, dobrą obsadą i emocjonującymi wydarzeniami, to zachęcamy Was do obejrzenia serialu Kochanki. Serial ten pojawił się na ekranach...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 301
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Kochanki:

Jeśli szukacie wciągającego serialu, z ciekawą fabułą, dobrą obsadą i emocjonującymi wydarzeniami, to zachęcamy Was do obejrzenia serialu Kochanki. Serial ten pojawił się na ekranach w 2013 roku i szybko zyskał ogromną popularność wśród widzów. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć Kochanek, przeczytajcie poniższy artykuł, w którym omówimy dokładnie każdy aspekt serialu. Dowiedzcie się, dlaczego warto poświęcić czas na obejrzenie go online.

Serial Kochanki opowiada o życiu czterech przyjaciółek i ich związkach. April (Rochelle Aytes) jest wdową i matką dwójki dzieci. Beztroska Josslyn (Jes Macallan) jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami, prowadzi styl życia wypełniony dobrą zabawą. Jej starsza siostra Savi (Alyssa Milano) jest szczęśliwie zamężną prawniczką, starającą się o dziecko. Karen (Yunjin Kim) jest psychiatrą, która nie może dojść do siebie po śmierci pacjenta, który był jej kochankiem. Cały serial to mieszanka dramatu i tajemnicy, która zaskakuje swoją fabułą.

Kochanki cały serial – najważniejsze informacje o fabule:

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, gdzie cztery przyjaciółki próbują odnaleźć się w życiu osobistym oraz zawodowym. Każda z nich walczy z własnymi problemami i dylematami, a miłość oraz związki stają się nie tylko miejscem poszukiwań, ale również źródłem zawirowań.

Savi jest zamężną prawniczką, która bardzo chce mieć dziecko z mężem. Niestety, jej życie jest skomplikowane, ponieważ ma romans ze swoim byłym chłopakiem. Josslyn to jej siostra, która prowadzi beztroskie życie i uwielbia za wszelką cenę unikać odpowiedzialności. April jest wdową i matką dwójki dzieci. Karen z kolei nie może dojść do siebie po śmierci swojego kochanka, który był pacjentem jej gabinetu psychiatrycznego. To właśnie te trudności spowodują zmiany w życiu kobiet, a ich przyjaźń zostanie wystawiona na nie lada próbę.

Postacie fabularne:

W serialu Kochanki spośród wielu bohaterów warto wymienić cztery główne postacie:

– Savi (Alyssa Milano) – zamężna prawniczka, próbuje odkryć, co tak naprawdę chce w życiu, walcząca z własnymi wewnętrznymi rozterkami.

– Josslyn (Jes Macallan) – siostra Savie, beztroska pośredniczka handlowa, która ma problem z podejmowaniem mądrych decyzji.

– Karen (Yunjin Kim) – psychiatra, która nie może dojść do siebie po śmierci swojego kochanka. Jest bardzo inteligentna i empatyczna, ale swoją pracą zaniedbuje siebie i swoje potrzeby.

– April (Rochelle Aytes) – wdowa z dwójką dzieci, pracuje w agencji reklamowej. Jej życie jest skomplikowane, ponieważ po śmierci męża ma duże problemy finansowe, a także zaczynają pojawiać się komplikacje związane z wychowaniem dzieci.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Kochanki?

Za reżyserię wszystkich odcinków Kochanek odpowiada John Scott, a za scenariusz KJ Steinberg. John Scott to doświadczony reżyser, znany z wielu popularnych seriali, takich jak m.in. „Gotowe na wszystko”, „Grey’s Anatomy” czy „Jak poznałem waszą matkę”. Steinberg natomiast zaprojektowała i napisała scenariusze wielu seriali takich jak „Gilmore Girls”, „Mistresses” czy „The Nine”. Co więcej, Steinberg była również producentką wykonawczą serialu wraz z Bobem Sertnerem.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Kochanki występują znane aktorki i aktorzy, takie jak m.in. Alyssa Milano, znana z serialu „Charmed”, Yunjin Kim, którą największa popularność zdobyła dzięki serialowi „Lost”, oraz Rochelle Aytes, znaną m.in. z „Jeziora marzeń”. Każdy z aktorów włożył wiele wysiłku w stworzenie niesamowitych kreacji, dzięki czemu Postacie są wiarygodne i przekonujące. Oprócz nich w serialu widzimy również takie gwiazdy jak Jes Macallan, Brett Tucker, Jason George, Corinne Massiah i Tabrett Bethell.

Gdzie obejrzeć Kochanki online?

Cały serial Kochanki można obejrzeć online na serwisach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Można też poszukać go na wielu innych stronach internetowych, jednak polecamy skorzystanie z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net – gdzie można znaleźć wiele innych seriali i filmów. Obejrzenie całego serialu online jest szybkie i proste, a opowieść na pewno Was wciągnie.

Kochanki z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski cały serial Kochanki dostępny jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu można w pełni zanurzyć się w historię i nie przegapić żadnego ważnego momentu. Opcja z polskim dubbingiem na pewno docenią widzowie, którzy wolą nie czytać napisów, ale też warto spróbować obejrzenia z lektorem, który z zachowaniem odpowiedniego napięcia oddaje emocje i dramatyzm serialu.

Warto poświęcić 43 min minut na seans online?

Tak, warto! Serial Kochanki to niesamowite widowisko, które z pewnością Was wciągnie. Wszystkie postaci są przemyślane i złożone, a fabuła składa się z wielu wątków, przez co serial zawsze trzyma w napięciu. Kochanki to doskonały serial, który polecamy każdemu, kto lubi dramaty, romanse i tajemnicze historie.

Dobra wiadomość! Cały serial Kochanki możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widzieliście Kochanek, nie czekajcie dłużej i obejrzyjcie go online już teraz. Jest to serial, który warto zobaczyć, zarówno dla pięknej historii, jak i świetnej obsady aktorskiej. Zachęcamy Was również do podzielenia się własnymi opiniami o Kochankach w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Do zobaczenia!