Konflikt: Bette i Joan (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
51 min
6.8
Jeśli szukasz serialu pełnego emocji, intryg i dramatycznych zwrotów akcji, to Konflikt: Bette i Joan jest właśnie dla Ciebie. Konflikt: Bette i Joan to serial,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 198
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Konflikt: Bette i Joan.

Jeśli szukasz serialu pełnego emocji, intryg i dramatycznych zwrotów akcji, to Konflikt: Bette i Joan jest właśnie dla Ciebie. Konflikt: Bette i Joan to serial, który został stworzony jako antologia działająca w oparciu o odrębne i istniejące konflikty. Pierwszy sezon tego serialu skupia się na legendarnych aktorkach – Bette Davis i Joan Crawford, które nigdy nie polubiły siebie nawzajem.

Succees serialu Konflikt: Bette i Joan jest bezprecedensowy, a więc warto zastanowić się nad tym, co takiego jest w tym serialu, czego inni nie mają – co sprawia, że ten serial warto obejrzeć.

Konflikt: Bette i Joan to seria wciągających, emocjonujących i poruszających historii, których bohaterami są rzeczywiści ludzie, którzy stali się legendami w swoim świecie. W tym przypadku są to dwie legendy kina, Bette Davis i Joan Crawford, które zagrały ze sobą w jednym filmie – Baby Jane. Jednak, poza planem filmowym, ich stosunki były skomplikowane. To właśnie ten fakt skłonił do stworzenia tego serialu, który jest pełen dramatu i emocji, ale i bez wahania wywołuje u widza wiele pytań o kondycję człowieka, który zyskał tyle sławy, a jednocześnie pozostał samotny. Serial ten nie zostawia nas obojętnymi, a każdy odcinek prowokuje do myślenia i refleksji.

Serial ten został wykonany w bardzo rzetelny sposób. Wszystkie detale są dopracowane, a przy tym świetna obsada, reżyser i producenci sprawili, że oglądanie Konfliktu: Bette i Joan jest prawdziwym przeżyciem, które każdy powinien doświadczyć, zwłaszcza jeśli interesuje się kulturą i kinem.

Konflikt: Bette i Joan cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Konflikt: Bette i Joan rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, na przełomie lat 60 i 70. W centrum fabuły znajduje się rywalizacja dwóch aktorek – byłej gwiazdy kina – Joana Crawford (w tej roli Susan Sarandon) i Bette Davis (Jessica Lange), które przygotowują się do nakręcenia filmu Baby Jane. Wraz z nimi pojawiają się także inni bohaterowie, którzy mają swoją historię i sposób myślenia.

Fabuła tego serialu to wiele wątków, intryg i emocji, a każdy odcinek jest pełen napięcia. Fani kina z pewnością docenią różne aspekty tego serialu, a zwolennicy dramatu i romantyzmu na pewno będą zachwyceni.

Postacie fabularne

W Konflikcie: Bette i Joan zobaczymy na ekranie różne postaci.

Bette Davis, w tej roli Jessica Lange, to jedna z dwóch głównych bohaterek. To legendarna aktorka, która nie chce dać się depcząć po piętach przez swoją rywalkę.

Joan Crawford, w tej roli Susan Sarandon, to druga z głównych aktorek. To kobieta, która całe swoje życie poświęciła karierze.

Alfred Molina wciela się w postać reżysera filmu Baby Jane. To on ma zadanie nakręcić ten film, co nie jest proste z powodu napięć między głównymi aktorkami.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Konflikt: Bette i Joan?

Reżyserem serialu Konflikt: Bette i Joan jest Ryan Murphy, który jest bardzo dobrze znany z wielu innych seriali i filmów. Zanim zaczął pracować nad tym serialem, wyreżyserował takie obrazy jak American Horror Story, Glee, American Crime Story, czy Pose.

Ryan Murphy jest bardzo płodnym reżyserem, który zawsze potrafi kreować klimat i wprowadzać widza w perfekcyjnie dopracowane światy, pełne wyrafinowanej symboliki i emocji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Konflikcie: Bette i Joan zobaczymy świetną obsadę, złożoną z gwiazd o ogromnym talencie. Aktorzy ci wcielają się w swoje role z ogromnym zaangażowaniem i pasją, co na pewno docenią widzowie.

W obsadzie m.in.: Jessica Lange, Susan Sarandon, Judy Davis, Jackie Hoffman, Alfred Molina, Stanley Tucci, Alison Wright.

Jessica Lange to jedna z największych gwiazd Hollywood, zdobyła pięć nominacji do Oscara oraz zdobyła dwie statuetki, a także wiele innych nagród w branży.

Susan Sarandon to także jedna z największych gwiazd kinowych. Widzowie kojarzą ją z takich świetnych filmów jak Możesz być kim chcesz czy Thelma i Louise.

Gdzie obejrzeć Konflikt: Bette i Joan online?

Z ogromną przyjemnością informujemy, że cały serial Konflikt: Bette i Joan możesz obejrzeć online na różnych platformach w tym: na vider, cda, zalukaj czy też na oficjalnych stronach dystrybutorów filmowych.

Jest to idealna okazja, aby obejrzeć jeden z najlepszych seriali ostatnich lat bez wychodzenia z domu. Jest to też świetny sposób na spędzenie czasu w rodzinnym gronie czy z przyjaciółmi.

Konflikt: Bette i Joan z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Wszystkie odcinki Konfliktu: Bette i Joan są dostępne z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Opcje te pozwalają na jeszcze pełniejsze wczucie się w fabułę i emocjonalne przekazy serialu. Dzięki temu każdy widz może dostosować sposób oglądania do swoich potrzeb.

Warto poświęcic 51 min minut na seans online?

Bez wątpienia warto poświęcić 51 minut na seans online tego serialu. Konflikt: Bette i Joan to jeden z tych seriali, które z miejsca wciągają, są pełne emocji, dramatycznych zwrotów akcji, intryg i dynamicznych wątków. Każdy odcinek dostarcza widzom mnóstwo wrażeń, a postaci są tak dopracowane, że trudno oderwać od nich spojrzenie.

Dlatego zachęcamy Cię do obejrzenia Konfliktu: Bette i Joan już teraz.

Dobra wiadomośc! Cały serial Konflikt: Bette i Joan możesz obejrzeć online już teraz!

Konflikt: Bette i Joan to serial, który z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom, szukającym wyjątkowych emocji i wciągającej fabuły. Dlatego zachęcamy do obejrzenia całości serialu online już teraz.

Po seansie zachęcamy do wyrażenia swojego zdania na temat serialu w komentarzach i wspólnego dzielenia się wrażeniami.