Konsultant (2023) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2023
43 min
6.8
"Konsultant" to serial pełen emocji, intryg, humoru i dramatu, który na pewno zachwyci widzów o różnych gustach. Jest to produkcja, która swoją premierę ma w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 166
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Konsultant

„Konsultant” to serial pełen emocji, intryg, humoru i dramatu, który na pewno zachwyci widzów o różnych gustach. Jest to produkcja, która swoją premierę ma w roku 2023, a reżyserem jest nie kto inny, jak utalentowany David Nutter. Fabuła serialu rozgrywa się po straszliwej tragedii w CompWare, studiu gamingowym w centrum Los Angeles, gdzie pojawia się tajemniczy konsultant Regus Patoff, którego zadaniem jest przejęcie kontroli nad firmą. W obsadzie m.in. Christoph Waltz, Aimee Carrero, Brittany O’Grady i Nat Wolff.

Serial łączy w sobie dramat i komedię, dzięki czemu jest doskonałą propozycją dla każdego, kto szuka czegoś nowego, interesującego i emocjonującego. „Konsultant” jest także dostępny online, dzięki czemu można go obejrzeć w dowolnym miejscu i czasie.

Konsultant cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial „Konsultant” skupia się na historii tajemniczego konsultanta Regusa Patoffa, który pojawia się w firmie CompWare. Firma ta właśnie przeszła straszliwą tragedię, w wyniku której większość pracowników zginęła. Patoff ma na celu przejęcie kontroli nad firmą i odkrycie, co stało się naprawdę.

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, w centrum miasta, w firmie CompWare. Cała fabuła jest bardzo intrygująca, pełna napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Widzowie będą mieli okazję poznać tajemnicę, która kryje się za tragedią firmy.

Postacie fabularne

W serialu „Konsultant” pojawiają się takie postacie, jak Regus Patoff, grany przez Christoph Waltza, który jest tytułowym konsultantem, a także Aimee Carrero jako Sophia, Brittany O’Grady jako Emma i Nat Wolff jako Max. Każda z postaci ma swoją historię, która wpływa na całą fabułę serialu. Regus to postać tajemnicza, zagadkowa i bardzo nieszablonowa. Sophia i Emma to pracownice CompWare, które wstrzymują się od opinii na temat Patoffa i jego motywacji, Max to inżynier, który ratował firmę w katastrofie i jest jednym z nielicznych, którzy zna tajemnicę firmy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Konsultant?

Serial „Konsultant” został wyreżyserowany przez Davida Nuttera, który jest znanym i cenionym reżyserem w branży filmowej. Nutter ma w swoim portfolio takie produkcje, jak „Game of Thrones”, „The Sopranos”, „The X-Files”, „Entourage” czy „Shameless”. To jedna z wielu powodów, dla których warto obejrzeć „Konsultanta”. Reżyser świetnie potrafi prowadzić akcję oraz przyciągać uwagę widza.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie „Konsultanta” pojawią się znane i cenione gwiazdy kina, takie jak Christoph Waltz, Aimee Carrero, Brittany O’Grady i Nat Wolff. Waltz to aktor z ogromnym doświadczeniem, który występował w takich produkcjach, jak „Inglourious Basterds”, „Django” czy „Trei Billboards Outside Ebbing, Missouri”. Carrero z kolei zyskała rozpoznawalność dzięki swoim rolom w takich produkcjach, jak „Elena z Avaloru” czy „Young & Hungry”. O’Grady natomiast jest znana głównie z telewizji i występów w serialach, takich jak „The Messengers” czy „Little Voice”. Nat Wolff to aktor, który zdobył popularność dzięki roli w filmie „The Fault in Our Stars”.

Gdzie obejrzeć „Konsultant” online?

„Konsultant” jest dostępny online na różnych platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Jednak, jeśli chcesz mieć pewność, że obejrzysz serial w dobrej jakości i bez reklam, to warto skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Dzięki temu będziesz mógł obejrzeć „Konsultanta” bez przeszkód i w dogodnym dla siebie czasie.

Konsultant z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial „Konsultant” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, dzięki czemu nawet osoby, które nie znają języka angielskiego, będą mogły cieszyć się świetną fabułą i doskonałą obsadą. Wszystkie wersje językowe są dobrze wykonane, a lektor i chóry są w świetnym wydaniu. W zależności od preferencji, można zdecydować się na jedną z opcji, a na pewno będzie się to dobrym wyborem.

Warto poświęcić minutę na seans online?

Tak! Serial „Konsultant” to doskonała produkcja, która na pewno zachwyci widzów. Warto poświęcić czas na obejrzenie tego serialu, ponieważ fabuła jest bardzo ciekawa i intrygująca. W dodatku obsada aktorska jest pewnym gwarantem dobrej jakości. Dodatkowo, wersja z polskim lektorem sprawia, że produkcja stała się jeszcze bardziej przystępna, dzięki czemu nawet osoby, które nie znają języka angielskiego, będą mogły bez problemu cieszyć się tym pełnym emocji dziełem.

Dobra wiadomość! Cały serial „Konsultant” możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem dobrego, interesującego i intrygującego kina, to „Konsultant” to doskonały wybór. Zigzagująca fabuła, intrygujące postacie i świetna obsada aktorska sprawiają, że serial ten zasługuje na uwagę. Cały serial „Konsultant” jest dostępny online i z pewnością warto poświęcić czas na jego obejrzenie. Znajdź swój ulubiony sposób na oglądanie – z napisami, lektorem lub wersją z oryginalnym dźwiękiem. Podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem i zachęć innych do obejrzenia „Konsultanta” online.