Kości (2005) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2005
40 min
6.8
Kości to serial, który zaczął swoją emisję w 2005 roku. Opowiada on o dr Temperance Brennan, utalentowanym antropologu, która pracuje w Jeffersonian Institution i pisze...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 305
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8
Sezon 9
Sezon 10
Sezon 11
Sezon 12

Wprowadzenie do całego serialu Kości

Kości to serial, który zaczął swoją emisję w 2005 roku. Opowiada on o dr Temperance Brennan, utalentowanym antropologu, która pracuje w Jeffersonian Institution i pisze powieści w wolnym czasie. Brennan często współpracuje z agentem FBI Seeley’em Boothem w celu zidentyfikowania zwłok, kiedy standardowe metody okazują się nieskuteczne. W śledztwach pomagają jej przyjaciele z Jeffersonian: Angela Montenegro, Zac Addy i dr Jack Hodgins. Serial składa się z 12 sezonów i 246 odcinków. Należy do gatunku dramatu i kryminału, a każdy odcinek trwa około 40 minut. Serial odniósł szereg sukcesów i zdobył wiele nagród. Właśnie teraz jest dostępny online i możesz obejrzeć go w swoim własnym domu!

Kości cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Kości rozgrywa się w Waszyngtonie D.C. W opowieściach o zmianach w Jeffersonian Institution widzowie dowiadują się, w jaki sposób do antropologa dr. Temperance Brennan dołącza agent FBI Seeley Booth. Ich pierwsze spotkanie odbyło się w czasie śledztwa w sprawie seryjnego mordercy, którego złapanie wymagało wsparcia pracy agenta i naukowca. Od tego momentu ich drogi krzyżują się wiele razy, a ich relacje z czasem stają się coraz bardziej skomplikowane.

Postacie fabularne

Oprócz bohaterów głównych, dr. Temperance Brennan (Emily Deschanel) oraz agenta FBI Seeley’a Bootha (David Boreanaz), w serialu występują także inni ciekawi bohaterowie, którzy tworzą tzw. „wesołą gromadkę”. Angela Montenegro (Michaela Conlin) to artystka-plastyk, która tworzy trójwymiarowe hologramy miejsc zbrodni. Zac Addy (Eric Millegan) pełni funkcję asystenta Brennan, ale to IQ przeszkadza mu w ukończeniu kilku doktoratów. Dr. Jack Hodgins (T.J. Thyne) jest specjalistą od owadów i minerałów, a także gorącym orędownikiem teorii spiskowych. Każda z postaci ma wyraźnie zarysowaną osobowość i przyczynia się do tworzenia interesujących wątków w serialu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Kości?

Serial Kości został wyreżyserowany przez Harta Hansona oraz Barry’ego Josephasona. Hart Hanson to amerykański producent telewizyjny, scenarzysta i reżyser. Zaczął swoją karierę jako pisarz, a z czasem zaczął tworzyć także filmy i seriale. Na swoim koncie ma także seriale takie jak „The Finder”, „The Good Cop” czy „Back in the Game”. Barry Josephson to producent filmowy i telewizyjny, który wyprodukował wiele filmów i seriali, w tym „The Tick” i „Enchanted”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Kości występuje cały zespół cenionych aktorów. Oprócz Emily Deschanel (znanej m.in. z roli Eliso Donen w serialu „Błękitna planeta”) i Davida Boreanaza (grającego agenta Bootha), pojawiają się także: John Boyd, Michaela Conlin, Tamara Taylor oraz T.J. Thyne. Każdy aktor wnosi coś wyjątkowego na plan serialu, co z kolei wpływa na rozwój fabuły.

Gdzie obejrzeć Kości online?

Cały serial Kości jest dostępny online na wielu stronach internetowych, takich jak vider, cda, zalukaj. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Obejrzenie serialu online to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w domowym zaciszu. Nie musisz już wychodzić z domu, aby przeglądać sklepy z płytami DVD czy siedzieć przed telewizorem o określonych godzinach, ponieważ cały serial Kości jest dostępny online!

Kości z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Kości jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu widzowie z Polski mogą jeszcze lepiej zrozumieć fabułę, ciesząc się doskonale wykonaną polską wersją językową. Każda z opcji jest wyjątkowa, ponieważ każda pozwala na inny sposób odbioru serialu. Dla tych, którzy nie czują się komfortowo z językiem angielskim, polski lektor będzie idealnym rozwiązaniem, ale dla innych napisy lub dubbing z pewnością okażą się lepszym wyborem.

Warto poświęcić 40 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Serial Kości oferuje bardzo ciekawą fabułę, interesujących bohaterów i wiele zaskakujących momentów. To serial dla każdego, kto lubi zagadki kryminalne, ale także dla tych, którzy interesują się relacjami międzyludzkimi. Obejrzenie Kości to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, a z jego wieloma sezonami i licznymi odcinkami zapewni on wam rozrywkę na długie godziny!

Dobra wiadomość! Cały serial Kości możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz dobrego serialu do obejrzenia, zdecydowanie polecamy Kości. To świetna propozycja dla każdego, kto chce spędzić długi wieczór w towarzystwie interesującej historii, skomplikowanych zagadek kryminalnych i ciekawych postaci. Cały serial dostępny jest online, a dzięki temu możesz go z łatwością obejrzeć w swoim własnym domu. Zachęcamy do korzystania z opcji polskiego lektora, napisów lub dubbingu, aby na pewno niczego nie przegapić. Nie czekaj – zacznij oglądać już teraz i ciesz się tym świetnym serialem! Zapraszamy również do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.