Król (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
60 min
6.8
Światowy klimat panujący w 1937 roku był napięty, a nad Europą wisiło widmo faszyzmu, co wywoływało ogromne obawy wśród mieszkańców Warszawy. W takich okolicznościach trzęsł...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 194
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Król.

Światowy klimat panujący w 1937 roku był napięty, a nad Europą wisiło widmo faszyzmu, co wywoływało ogromne obawy wśród mieszkańców Warszawy. W takich okolicznościach trzęsł miastem żydowski gang, którego szefem był polski socjalista, Kum Kaplica. Głównym bohaterem serialu jest żydowski bokser, Jakub Szapiro, który jest uwielbiany przez kobiety i budzi zazdrość u wielu mężczyzn. Jakub ma marzenia o zostaniu królem Warszawy i zastąpieniu Kuma na czele gangsterskiego imperium. Akcja serialu rozgrywa się w Warszawie z roku 1937, a główny bohater skrycie marzy o tym, żeby kiedyś zostać królem tego miasta.

Król to serial dramatyczny i kryminalny, który w sposób przekonujący odtwarza realia tamtych czasów. W filmie występują aktorzy tacy jak Michał Żurawski, Arkadiusz Jakubik, Borys Szyc, Aleksandra Pisula, Lena Góra, Paweł Wolak czy Mikołaj Kubacki. Dobrze przemyślana fabuła kontynuuje swój ciąg i zaskakuje widzów w każdym odcinku, skłaniając ich do śledzenia całego serialu.

Król okazał się niezwykle popularnym serialem, który przyciągnął uwagę wielu miłośników gatunku. Serial jest dostępny online i może być obejrzany z polskim lektorem lub napisami. Dostępne są także różne opcje językowe, takie jak dubbing, co pozwala widzom wybrać sposób oglądania najbardziej odpowiadający ich preferencjom. Według statystyk, serial cieszy się ogromną popularnością na różnych portalach dostępnych w sieci.

Król cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Król jest serialem, którego akcja rozgrywa się w Warszawie w roku 1937. Na arenie pojawiają się postaci głównego bohatera – Jakuba Szapiro, który jest znanym bokserem i człowiekiem, który marzy o zostaniu królem Warszawy. Akcja serialu toczy się w czasach, gdy nad Europą wisi widmo faszyzmu, a w mieście trzęsie żydowski gang pod wodzą Kuma Kaplicy.

Jednakże, wszystko może zmienić spisek na szczytach władzy, co wpłynie na gangsterskie imperium Kuma, a także samego Szapiry. Główny bohater będzie musiał stawić czoła decydującej walce o władzę na ulicach miasta, a jednocześnie zmierzyć się z trudnymi relacjami z trzema kobietami.

Postacie fabularne

W serialu Król pojawiają się wiele interesujących postaci, m.in.:
– Jakub Szapiro – bokser, chce zostać królem Warszawy
– Mosze Bernsztajn – młody chłopak, którego opiekuje się Szapiro, i który ma szanse przejąć jego rolę
– Kum Kaplica – szef żydowskiego gangu
– Danka – kochanka Kuma, przyciąga uwagę też Szapiry
– Marysia – dziewczyna Szapiry
– Kamila – żona Kuma

To tylko niektóre z postaci, które pojawiają się w fabule serialu Król. Ich życie jest ściśle powiązane z wydarzeniami, które mają miejsce w 1937 roku i wpływają na ich losy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Król?

Reżyserem Króla jest Jan P. Matuszyński, który jest młodym, ale już znanym i cenionym filmowcem. Matuszyński wniósł znaczący wkład w rozwój polskiej kinematografii, a jego poprzednie dzieła, takie jak „Deep Love,” „Najmro” czy „Ikar. Legenda Mietka Kosza” cieszą się ogromnym uznaniem wśród widzów.

Reżyser ten jest znany ze swojego wyjątkowego stylu, który polega na łączeniu różnych gatunków filmowych w sposób przemyślany i niebanalny. W Królu udało mu się połączyć dramat, kryminał i akcję w sposób, który oprócz cieszenia widza z widoku, składa się na pełną historię.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Król występują najlepsi aktorzy polskiej sceny filmowej, m.in.:
– Michał Żurawski – grający Jakuba Szapiro, uwielbiany bokser
– Arkadiusz Jakubik – w roli Kuma Kaplicy
– Borys Szyc – w roli Mosze Bernsztajna
– Aleksandra Pisula – w roli Danych
– Lena Góra – w roli Marysi
– Paweł Wolak – w roli Kmiela
– Mikołaj Kubacki – w roli Szmula

Aktorska obsada Króla to prawdziwa siła tego serialu. Wszyscy oni to wybitni aktorzy, którzy z powodzeniem łączą swoje umiejętności interpretacyjne z wrażeniami wywoływanymi u widza.

Gdzie obejrzeć Król online?

Król może być obejrzany online na wielu platformach, między innymi na viderze, cda czy zalukaj. Istnieje także wiele innych portali streamingowych, które umożliwiają dostęp do serialu w różnych jakościach wideo.

Aby znaleźć najlepszy portal dla siebie, warto skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. To miejsce, gdzie możesz znaleźć wiele różnych filmów i seriali, w tym Króla.

Król z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Król jest dostępny z polskim lektorem, napisami, a nawet dubbingiem. To oznacza, że widzowie mają szeroki wybór, jeśli chodzi o język wersji, przez co mogą oglądać serial w sposób, który odpowiada ich preferencjom. Każda z dostępnych opcji językowych ma swój urok, co pozwala na jeszcze lepszą integrację z fabułą.

Warto poświęcic 60 min minut na seans online?

Król to produkcja telewizyjna, która zachwyciła widzów na całym świecie. To historia pełna zawirowań i konfliktów, realistyczna i emocjonująca. Jeśli lubisz filmy i seriale, które skupiają się na wydarzeniach historycznych oraz interesującą fabułę z udziałem wybitnych aktorów, to Król z pewnością jest dla Ciebie.

Świetna gra aktorska, doskonale nakręcone sceny, a także ciągłe przeskoki akcji sprawiają, że każdy odcinek serii przyciąga uwagę i trzyma w napięciu. Seria ta wciąga widza w taki sposób, że po obejrzeniu jednego odcinka, chce się natychmiast zasiąść do kolejnego.

Dobra wiadomość! Cały serial Król możesz obejrzeć online już teraz!

Król to powalający serial, który zachwyci zarówno fanów kryminałów, jak również tych, którzy interesują się historią. Doskonała gra aktorska, wciągająca fabuła oraz niesamowita reżyseria sprawiają, że seria ta jest perfekcyjnie zrealizowana.

Jeśli chcesz zwiedzić Warszawę okresu przedwojennego, przeżyć razem z bohaterami niebezpieczne sytuacje i śledzić ich emocje, to koniecznie obejrzyj cały serial Król online. Znajdziesz go w wielu różnych portalach i będzie to dla Ciebie niezapomniane doświadczenie. Nie czekaj dłużej, zasiądź wygodnie przed ekranem komputera i pochłonięty pełną historię! A po obejrzeniu, koniecznie podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy.