Królestwo kobiet (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
43 min
6.8
Królestwo kobiet to polski serial komediowy, który swoją premierę miał w 2020 roku. Opowiada historię czterech zupełnie różnych kobiet, które z powodu jednego mężczyzny, wpadają...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 312
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Królestwo kobiet.

Królestwo kobiet to polski serial komediowy, który swoją premierę miał w 2020 roku. Opowiada historię czterech zupełnie różnych kobiet, które z powodu jednego mężczyzny, wpadają w środek kryminalnej intrygi. W rolach głównych występują Gabriela Muskała, Karolina Gruszka, Krystyna Janda oraz Aleksandra Adamska. Serial ten jest dostępny online, a jego popularność stale rośnie.

Królestwo kobiet cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w Warszawie. Bohaterki, po pewnych dolegliwościach zdrowotnych, postanawiają udać się na wakacje. Tam natykają się na jednego mężczyznę, który szybko przestaje być jedynie obiektem zainteresowania jednej z nich. Wkrótce okazuje się, że ten mężczyzna jest poszukiwany przez policję. Dziewczyny zaczynają się wprowadzać w kłopoty, z których coraz ciężej jest wyjść.

Postacie fabularne

W serialu można zobaczyć następujących bohaterów:
– Iza – odnosząca sukcesy w pracy, zawsze stawia na pierwszym miejscu swoje cele
– Monika – młoda kobieta, która stale szuka swojego miejsca w życiu
– Marta – samotna, niezależna kobieta, dla której dobry seks to priorytet
– Ala – matka, która ukrywa przed córkami swoje tajemnice i z łatwością wpada w pułapki

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Królestwo kobiet?

Serial Królestwo kobiet wyreżyserował Łukasz Wylężałek. Jest to młody polski reżyser, który zadebiutował filmem „Amok”. Łukasz Wylężałek jest znany przede wszystkim ze swojego autorskiego stylu, a także umiejętności wydobycia z aktorów to, co najważniejsze w ich grze.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W rolach głównych zobaczymy bardzo uzdolnione polskie aktorki. Gabriela Muskała to aktorka teatralna i filmowa, Karolina Gruszka grała już w wielu produkcjach teatralnych, ale zasłynęła przede wszystkim dużymi rolami filmowymi. Aleksandra Adamska to aktorka teatralna i filmowa, a Krystyna Janda to jedna z ikon polskiego kina, która za swoje role otrzymała już szereg nagród i wyróżnień.

Gdzie obejrzeć Królestwo kobiet online?

Królestwo kobiet jest dostępne na wielu portalach online, m.in. Vider, CDA czy Zalukaj. Jednak w szczególności polecamy wyszukiwarkę filmów i seriali, alekino.net, gdzie można znaleźć jeszcze więcej filmów i seriali do obejrzenia online.

Królestwo kobiet z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Królestwo kobiet jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy widz może wybrać dla siebie odpowiednią opcję. Lektor pozwala na lepsze zrozumienie akcji i dialogów, a napisy pozwalają na jednoczesne czytanie tekstu. Dubbing natomiast sprawia, że można skupić się wyłącznie na obrazie, a nie na czytaniu napisów.

Warto poświęcic minut na seans online?

Po obejrzeniu Królestwa kobiet na pewno nie będziecie żałować poświęconego czasu. Jest to serial pełen humoru, ale jednocześnie zaskakujący akcją i twistami. Aktorki wspaniale odgrywają swoje role, co sprawia, że widzowie szybko angażują się w losy bohaterek. Ponadto, warstwa humorystyczna sprawia, że całość jest lekka i przyjemna w odbiorze.

Dobra wiadomośc! Cały serial Królestwo kobiet możesz obejrzeć online już teraz!

Cały serial Królestwo kobiet jest dostępny online, a naszym zdaniem, warto go obejrzeć. Wspaniała obsada, ciekawe wątki i humorystyczna otoczka sprawiają, że warto poświecić czas na ten seans. Zachęcamy do obejrzenia serialu i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.