Kroniki Shannary (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
45 min
6.8
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałby świat, gdyby magia istniała naprawdę? Serial Kroniki Shannary właśnie na to pytanie daje odpowiedź. To niezwykle ekscytujący i pełen...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 219
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Kroniki Shannary.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałby świat, gdyby magia istniała naprawdę? Serial Kroniki Shannary właśnie na to pytanie daje odpowiedź. To niezwykle ekscytujący i pełen przygód świat, w którym magiczne stworzenia żyją obok ludzi.

Kroniki Shannary to amerykański serial telewizyjny z gatunku akcji i przygody, z niewątpliwym wątkiem fantasy. Premiera serialu miała miejsce w 2016 roku. Cały serial składa się z jednego sezonu, składającego się z dziesięciu odcinków. Jest to produkcja, która porywa widownię w świat, gdzie człowiek stanowi tylko niewielką część świata, którego pełni czarów i legend.

W serialu występują znani aktorzy, takich jak Austin Butler, Ivana Baquero, Manu Bennett, Aaron Jakubenko, Marcus Vanco, Melise, Vanessa Morgan i Gentry White. Reżyserem serialu jest Jonathan Liebesman.

Kroniki Shannary to świat, w którym księżniczka elficka o imieniu Amberle wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć zdolność doradczą druidów, aby za wszelką ceną uratować swój świat przed demonami. Czy uda jej się wrócić z powrotem i ocalić świat przed rujnującym zniszczeniem spowodowanym przez złe siły?

Serial, który jest pełen magii, przygody i intrygi, z pewnością przyciągnie każdego fana gatunku fantasy. Warto nadmienić, że serial cieszył się dużą popularnością na całym świecie. Teraz, ze względu na łatwą dostępność online, możesz obejrzeć cały serial Kroniki Shannary w dowolnym momencie na wybranym przez Ciebie urządzeniu.

Kroniki Shannary cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się w świecie fantasy, gdzie magiczne stworzenia żyją obok ludzi. Akcja rozpoczyna się w fikcyjnym świecie zwany Czterema Ziobrami, gdzie mieści się elitarne miasto elfów, zwanymi Arborlon. Księżniczka elfów, Amberle Elessedil wyrusza wraz ze swoimi przyjaciółmi, aby przeprowadzić ceremonialny Marsz Lipy, mający na celu wskrzeszenie Drzewa Ellcrys. Drzewo Ellcrys pełni ważną rolę w utrzymaniu pokoju i ochronie świata przed demonami.

Demoniczne siły chcą jednak zniszczyć drzewo i tym samym swobodnie atakować świat. Amberle musi przemierzyć niebezpieczne i trudne do przebycia tereny, aby dotrzeć do niezwykłego miejsca, w którym znajduje się magiczna moc, która umożliwi uratowanie Drzewa Ellcrys. Czy uda jej się odnaleźć tę magię i ocalić swój świat przed demonami?

Postacie fabularne

W serialu występują liczni bohaterowie, którzy przeprowadzają nas przez świat fantasy, pełen niebezpieczeństw i przygód.

Amberle Elessedil, księżniczka elfów, główny bohater, która wyrusza w niebezpieczną podróż.

Wil Ohmsford, człowiek opiekujący się elfowską magią, który towarzyszy księżniczce w jej podróży.

Allanon, druid, czarodziej i doradca, którego zadaniem jest ochrona Drzewa Ellcrys.

Eretria, córka rozbójnika, która dołącza do pary i towarzyszy im w podróży.

Bandon, młody czarodziej, który staje w obronie księżniczki.

Dagda Mor, główny przeciwnik Amberle i jej przyjaciół, postać demoniczna, która chce unicestwić świat.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Kroniki Shannary?

Reżyserem serialu Kroniki Shannary jest Jonathan Liebesman. To amerykański reżyser, producent i scenarzysta filmowy. Swoją karierę rozpoczął jeszcze na studiach na University of Cape Town, a także w South African School of Motion Picture Production. Słynie z reżyserii filmów takich jak „Kraina Niebytu” z Kevinem Costnerem, „Wrath of the Titans” oraz „Teenage Mutant Ninja Turtles”.

Kroniki Shannary to kolejny sukces Liebesmana, który wyreżyserował cały sezon i wprowadził naszą wyobraźnię w magiczny świat fantasy w sposób niezwykle magnetyczny.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Kroniki Shannary występują znani aktorzy, którzy w pełni oddali się swoim postacią i wprowadzili nas w magiczny świat fantasy.

Austin Butler – Wil Ohmsford. Aktor słynie z występów w takich filmach jak „Aliens in the Attic”, „Wyjazd integracyjny” i „The Intruders”.

Ivana Baquero – Eretria. To hiszpańska aktorka, znana z głównej roli Ofelii w filmie „Pans Labyrinth”, a także z „The New Daughter” oraz „Another Me”.

Manu Bennett – Allanon. To nowozelandzki aktor, którego możemy kojarzyć z roli Crixusa w „Spartakusie” oraz roli Azoga w trylogii „Hobbit”.

Marcus Vanco – Bandon. Młody australijski aktor zagrał w filmach takich jak „Ukryta prawda” oraz „Flight 7500”.

Melise – Arion Elessedil. Amerykańska aktorka, występowała w serialach takich jak „The Flash” i „Superstore”.

Vanessa Morgan – Lyria. Kanadyjska aktorka, która ma na swoim koncie takie filmy jak „Harriet the Spy: Blog Wars” i „Geek Charming”.

Gentry White – Garet Jax. Aktor znany z filmów takich jak „The Driver” i „Whitney”.

Gdzie obejrzeć Kroniki Shannary online?

Cieszy nas fakt, że cały serial Kroniki Shannary jest dostępny online. Można go obejrzeć między innymi na popularnych stronach takich jak Vider, cda czy zalukaj. Jeśli jednak chcesz znaleźć cały serial w najlepszej jakości i z polskim lektorem, polecamy skorzystanie z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Kroniki Shannary z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Główną zaletą obejrzenia serii w polskiej wersji językowej jest fakt, że wszystko staje się bardziej zrozumiałe i klarowne. Dzięki lektorowi nie musisz się skupiać na napisach, a możesz na pełni cieszyć się wciągającą akcją serialu. Oczywiście, na stronie alekino.net możesz wybrać, czy chcesz oglądać Kroniki Shannary z dubbingiem, polskim lektorem czy z angielskimi napisami.

Warto poświęcić 45 minut na seans online?

Bez wątpienia, warto! Jednym z głównych powodów, dla których warto poświęcić czas na obejrzenie Kronik Shannary jest fakt, że serial oferuje niesamowitą ilość przygód i zagadek, które wciągają widzów od pierwszych minut seansu. Fascynujący świat fantasy, wykreowany przez twórców, przyciąga widza do ekranu i zarazem pochłania całkowicie.

Dobra wiadomośc! Cały serial Kroniki Shannary możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli lubisz magiczny świat, w którym to nie technologia, ale magia rządzi światem, bez wątpienia musisz zobaczyć serial Kroniki Shannary. To przygoda, która zapiera dech w piersiach i wprowadza nas w pełni w świat fantasy z klimatem epopei narodowej. Zachęcamy więc do obejrzenia cały serial online już teraz. A po przejrzeniu – podziel się swoją opinią na temat serialu w sekcji komentarzy poniżej!