Kruk (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
50 min
6.8
"Czy jest coś, co jesteś w stanie zaoferować, co warte jest trwania?" – zapytał kiedyś filozof Jean-Paul Sartre. Bez wątpienia serial Kruk potrafi odpowiedzieć na...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 308
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Kruk.

„Czy jest coś, co jesteś w stanie zaoferować, co warte jest trwania?” – zapytał kiedyś filozof Jean-Paul Sartre. Bez wątpienia serial Kruk potrafi odpowiedzieć na to pytanie, zachwycając widzów swoją wciągającą fabułą, pełną niespodziewanych zwrotów akcji i emocji. Kruk to polski dramat kryminalny oraz tajemnica, której akcja rozgrywa się na Podlasiu. Serial zadebiutował w 2018 roku i skradł serca wielu fanów tego typu produkcji. W rolach głównych występują Michał Żurawski, Magdalena Koleśnik oraz Leszek Lichota. Reżyserem serialu jest Jan Kidawa-Błoński. Czy warto obejrzeć cały serial online? Oczywiście, że tak!

Kruk cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Kruk rozgrywa się na Podlasiu, które przeżywa wojnę mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu, a niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Główny bohater, Adam Kruk, ratuje życie policjantce Justynie, z którą zawiązuje bliską relację. Kruk pomaga kobiecie w trudnej sprawie zabójstw rudowłosych kobiet. Jednak porozumienia nie potrafi znaleźć z komisarzem Kołeckim, który do tej pory prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów, co powoduje pojawienie się niechęci i napięcia na komendzie. Równocześnie Adam Kruk boryka się z problemami z przeszłością oraz nękającymi go od narodzin syna Maks niekontrolowanymi problemami z agresją. Aby rozwiązać swoje problemy, Kruk szuka pomocy u starej szeptuchy, lekarki skołatanych dusz. Jednak bezpieczeństwo jego bliskich jest zagrożone, gdy Kruk wkracza na ścieżkę mafijnych powiązań.

Postacie fabularne

W serialu Kruk w rolach głównych występują:
– Adam Kruk, którego zagrał Michał Żurawski,
– policjantka Justyna, zagrana przez Magdalenę Koleśnik,
– komisarz Kołecki, którego zagrał Leszek Lichota.

Kruk to bohater poruszający się między światem przestępczym, a policją. Jego złożona osobowość oraz wewnętrzne konflikty wprowadzają zestaw emocji na ekran, które widzowie zachwalają. Justyna jest niezależną kobietą, pewną siebie i skłonną do podjęcia wyzwań. Kołecki z kolei jest niedocenianym przez Kruk i policjantów szefem, który jest niezwykle inteligentnym i sprytnym człowiekiem.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Kruk?

Za wyreżyserowanie serialu Kruk odpowiada Jan Kidawa-Błoński, reżyser znany z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych. Znany jest m.in. z reżyserii takich filmów jak „Barwy szczęścia” (2007), „Korona królów” (2018) czy „Jasminum” (2006). Jan Kidawa-Błoński jest uznawany za jednego z najwybitniejszych reżyserów polskiego kina, zdobywając wielką popularność zarówno w kraju, jak i za granicą.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Kruk możemy podziwiać występy takich aktorów jak:
– Michał Żurawski, który wciela się w postać Adama Kruka. Znany jest z takich produkcji jak „Pod powierzchnią” czy „Egzamin z życia”.
– Magdalena Koleśnik, która zagrała policjantkę Justynę. Wcześniej widzowie mieli okazję obejrzeć ją m.in. w serialach „Barwy szczęścia” czy „Czas honoru”.
– Leszek Lichota wciela się w postać komisarza Kołeckiego. Aktor znany jest m.in. z seriali „Londyńczycy” i „Ojciec Mateusz”.

Gdzie obejrzeć Kruk online?

Serial Kruk można obejrzeć online na wielu platformach, takich jak Vider, CDA, Zalukaj oraz na platformie wynajmu filmów i seriali – Alekino.net.

Kruk z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Kruk jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz polskim dubbingiem. Widzowie mogą wybrać opcję, która odpowiada im najlepiej, co jest niewątpliwie dużym plusem tej produkcji. Dla tych, którzy wolą usłyszeć dialogi w oryginalnym języku z angielskimi napisami, również jest dostępna taka opcja.

Warto poświęcić 50 minut na seans online?

Serial Kruk to produkcja, która skradnie serce każdego miłośnika kryminałów i tajemnic. Warto poświęcić zaledwie 50 minut, by się przekonać. Tak wciągająca fabuła oraz doskonałe aktorstwo tworzą dzieło, które wciąga na dłuuugi czas. Ten serial to absolutna klasyka gatunku, którą warto obejrzeć, nie tylko dla miłośników kryminału.

Dobra wiadomość! Cały serial Kruk możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz poznać historię Adama Kruka i jego walkę z mafią, to koniecznie obejrzyj cały serial Kruk online już teraz! Widzowie chwalą produkcję za wciągającą fabułę, znakomite aktorstwo i doskonałą reżyserię. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko polecić serial Kruk każdemu, kto lubi kryminały i tajemnice. Podziel się swoją opinią o serialu z nami w sekcji komentarzy poniżej!