Ktoś z nas kłamie (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
48 min
6.8
Jeden z najbardziej interesujących seriali, jakie ostatnio powstały. Ktoś z nas kłamie to historia pięciorga nastolatków, którzy zostają skazani na połączone popołudnia w szkolnej bibliotece....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 78
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Ktoś z nas kłamie.

Jeden z najbardziej interesujących seriali, jakie ostatnio powstały. Ktoś z nas kłamie to historia pięciorga nastolatków, którzy zostają skazani na połączone popołudnia w szkolnej bibliotece. Nagle okazuje się, że ich życia połączyła tajemnica zabójstwa jednego z kolegów z liceum. Teraz mają poznać prawdę i pomóc policji złapać sprawcę. Produkcja z 2021 roku jest obowiązkowym seans dla każdego fana dobrych seriali.

Aktorzy, którzy tworzą pięciu głównych bohaterów, wykonali świetną robotę i zagrają w sercu widza. Właśnie tutaj, w ich relacjach, skrywają się największe tajemnice i klucz do zagadki. Seria dostępna jest online. Całość trwa 48 minut, ale jest warta każdej z nich.

Ktoś z nas kłamie cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Ktoś z nas kłamie to doskonały dramat obyczajowy, w którym kilkoro nastolatków zostaje po lekcjach zmuszonych do pozostania w szkole w godzinach wieczornych. Tam okazuje się, że każdy z nich ma tajemnice, które związane są ze śmiercią jednego ze studentów. Te sekrety łączą się w jedną, skomplikowaną intrygę i jeden wielki kłamstwa, które mają doprowadzić do odkrycia prawdy. Akcja rozgrywa się w szkolnej bibliotece, ale tajemnica codzienności nastolatków nie pozwala na spokojne spędzenie czasu w ciasnym pokoju.

Postacie fabularne

Na pierwszy plan wysuwają się główni bohaterowie Ktoś z nas kłamie, którzy są dość skomplikowanymi i różnorodnymi postaciami.

Bronwyn – przewodnicząca samorządu uczniowskiego, osoba aspirująca do bycia prawniczką. Bogata i wykształcona.

Nate – chłopak, który ma wiele tajemnic i ciągle kłamie, co jest powodem gniewu innych uczestników.

Addy – cheerleaderka, charakteryzująca się dużym poczuciem własnej wartości, ale z trudnymi relacjami z chłopakami.

Cooper – chłopak charakteryzujący się dużym sprytem i powolnym, ale skutecznym podejściem do rozwiązywania zadań.

Simon – były redaktor gazety szkolnej. To właśnie on był bohaterem tej trylogii, a teraz uważa, że to on musi wyjawić swoich kłamstw, aby wszystko wyszło na jaw.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Ktoś z nas kłamie?

Reżyserem całego serialu jest pokoleniowy twórca, którego filmografia zachwyca fanów tego gatunku, Salvador Cortez. Zdobył już wiele nagród i czyny jego reżyserii należą do najwybitniejszych dzieł. Guillermo del Toro, amerykański reżyser i producent, który zdobył Oskara za najlepszy film pełnometrażowy przekazał, że Cortez jest jednym z najlepszych reżyserów młodego pokolenia.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Obsada aktorska Ktoś z nas kłamie to grupa utalentowanych, młodych ludzi, którzy przyciągają uwagę swoją energią oraz profesjonalizmem. Annalisa Cochrane, która gra rolę Addy, to była cheerleaderka z Los Angeles. Ma na swoim koncie wiele ról w teatrze, telewizji i filmie. Chibuikem Uche to Nate, chłopak z wielorakimi tajemnicami, młody aktor, który zrobił swoje pierwsze kroki w teatrze. Marianly Tejada gra Tasha, młodą dziewczynę z problemem uzależnienia od narkotyków. Miała już swoje udziały w produkcjach telewizyjnych, ale ktoś z nas kłamie jest jej największą rolą w jej karierze. Reszta aktorów, grających Coopera, Simona i Bronwyn, Melissa Collazo, Cooper van Grootel i Sara Thompson, to równolatkowie, którzy uważają, że wcielając się w swoje role, stali się w pewnym sensie swoimi bohaterami.

Gdzie obejrzeć Ktoś z nas kłamie online?

Ktoś z nas kłamie to serial, który można obecnie obejrzeć online. Platformy takie jak Vider, Cda, Zalukaj, to witryny udostępniające seriale i filmy online. Wystarczy przeprowadzić wyszukiwanie w internecie. Polecamy również Korzystanie z Alekino.net, gdzie na pewno znajdziesz swoje ulubione tytuły.

Ktoś z nas kłamie z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Wszystkie odcinki Ktoś z nas kłamie dostępne są z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każdy może wybrać sposób, w jaki chce przyswoić sobie dialogi i akcję rozgrywającą się na ekranie. Najważniejsze jest to, aby zrozumieć, co się dzieje i kto jest kim. Serial jest bardzo interesujący i na pewno warto go obejrzeć w polskiej wersji językowej.

Warto poświęcić 48 minut na seans online?

Tak, na pewno warto. Serial Ktoś z nas kłamie jest dość krótki, ale bardzo intensywny. Poznajemy bohaterów, ich tajemnice i historie, a wszystko to w ciasne 48 minut. To seria, która zdobyła już wielką popularność, a jej akcja wciąga każdego na ekranie. Chcesz być wciągnięty w świat kłamstw i tajemnic? Ktoś z nas kłamie to właśnie dla Ciebie.

Dobra wiadomość! Cały serial Ktoś z nas kłamie możesz obejrzeć online już teraz!

Ktoś z nas kłamie to jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat. To historia, która trzyma w napięciu i zwraca uwagę na motyw przemieszania klasy społecznej i skomplikowanych relacji między bohaterami. Cały serial można obejrzeć online. Gorąco zachęcamy do włączenia pierwszego odcinka, a już po kilku minutach, zławiejesz jego klimat. Poświęć 48 minut swego życia, aby poznać piękną, tajemniczą i skomplikowaną historię. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o Ktoś z nas kłamie w sekcji komentarzy poniżej. Gadanie z innymi i dzielenie się swemi spostrzeżeniami zawsze jest fajne.