Ktoś z nas (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
60 min
6.8
Ktoś z nas to serial kryminalny pełen tajemnic i intryg. Odkrycie mrocznych sekretów i rodzinnych konfliktów wkracza w samo środek akcji, kiedy młoda para zostaje...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 163
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Ktoś z nas.

Ktoś z nas to serial kryminalny pełen tajemnic i intryg. Odkrycie mrocznych sekretów i rodzinnych konfliktów wkracza w samo środek akcji, kiedy młoda para zostaje znaleziona martwa. Detektywi próbują rozwiązać zagadkę, przesłuchując rodzinę ofiar, którzy ukrywają przed nimi wiele kłamstw. Serial trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, udowadniając, że nic nie jest tym, czym się wydaje. Produkcja jest pochodzenia brytyjskiego i została wyprodukowana w 2016 roku. Serial jest skierowany do widzów, którzy lubią zaskakujące zakończenia i niebezpieczne intrygi, ukazujące grę o przetrwanie w najciemniejszych zakątkach ludzkiej duszy. W głównych rolach występują m.in.: Georgina Campbell, Joe Dempsie, Adrian Edmondson, Steve Evets, Laura Fraser, Julie Graham, Gary Lewis, John Lynch, Juliet Stevenson i Joanna Vanderham.

Serial Ktoś z nas zdobył popularność na całym świecie dzięki swojej przemyślanej fabule i znakomitym aktorom, którzy dają z siebie wszystko, żeby oddać wierne portrety postaci. Można obejrzeć cały serial online, korzystając z platform takich jak vider, cda, zalukaj oraz wyszukiwarek filmów i seriali, takich jak alekino.net.

Ktoś z nas cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Ktoś z nas rozgrywa się w brytyjskim miasteczku, gdzie mieszka niewielka społeczność, w której każdy zna każdego. Akcja serialu skupia się wokół śmierci młodej pary, którą znaleziono martwą w swoim domu. Śmierć małżonków otwiera drzwi do świata tajemnic, trzymającego w sieci kłamstw i mrocznych sekretów.

Detektywi, którzy prowadzą sprawę, zmuszeni są przesłuchać rodzinę ofiar, której członkowie zaczynają ukazywać swoje prawdziwe oblicza. Wszystko wskazuje na to, że każe z nich skrywa swoje mroczne tajemnice i zna prawdę o śmierci małżonków.

Serial Ktoś z nas to historia człowieka w obliczu jego własnych słabości i błędów, które okazują się fatalne. To także opowieść o ludzkiej chęci zachowania tajemnic i zabronionych uczuć, które kierują ludzkim życiem i podejmowanymi decyzjami.

Postacie fabularne

W serialu Ktoś z nas występuje wiele postaci, które pełnią kluczową rolę w fabule.

Najważniejsze postaci fabularne to:
– Warwick Bailey (Adrian Edmondson)
– Sally Wright (Julie Graham)
– Rob Joy (Steve Evets)
– Adam Elliot (Joe Dempsie)
– Jess Milner (Joanna Vanderham)
– Jess Milner (Laura Fraser)
– Sean Holland (John Lynch)
– Anya Bailey (Georgina Campbell)
– Terry Milner (Gary Lewis)

Warwick Bailey to lokalny biznesmen, który odgrywa kluczową rolę w śledztwie dotyczącym śmierci małżonków. Sally Wright to starsza policjantka, której doświadczenie pomaga w potknięciach prowadzących sprawę. Rob Joy jest miejscowym prowadzącym księgowości, który ma wiele sekretów, a Adam Elliot to najlepszy przyjaciel denatów, który także ukrywa wiele tajemnic.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Ktoś z nas?

Serial Ktoś z nas został wyreżyserowany przez Andrew Gower, brytyjskiego reżysera, scenarzystę i producenta telewizyjnego. Gower zdobył popularność dzięki swoim projektom takim jak „Being Human” czy „Carnival Row”. W „Ktoś z nas” postawił na orginalny styl i atmosferę filmu noir, której udaje mu się utrzymać przez cały serial.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Ktoś z nas występują znakomici aktorzy, którzy świetnie odgrywają swoje role, wprowadzając widzów w świat zawiłych intrig.

– Georgina Campbell występuje jako Anya Bailey. Aktorka zdobyła sławę dzięki rolom w filmach takich jak „Broadchurch” i „Black Mirror”.
– Joe Dempsie wciela się w postać Adama Elliota. Aktor był nominowany do Nagrody Emmy za swoją rolę w „Gra o tron”.
– Adrian Edmondson gra Warwicka Bailey, lokalnego biznesmena, prowadzącego własną firmę. Edmondson znany jest przede wszystkim jako brytyjski aktor kabaretowy.
– Steve Evets wciela się w postać Roba Joya, prowadzącego lokalną księgowość. Aktor znany jest z seriali takich jak „Looking for Eric” i „All Along the Watchtower”.
– Laura Fraser gra Jess Milner, przyjaciółkę Anyi Bailey. Aktorka była w obsadzie takich hitów jak „Breaking Bad” oraz „Hobbit”.
– Julie Graham wciela się w postać Sally Wright, policjantki, prowadzącej śledztwo w sprawie morderstwa. Graham zagrała w wielu brytyjskich produkcjach telewizyjnych, takich jak „Benidorm” czy „Bazaar and Rummage”.
– Gary Lewis wciela się w postać Terry’ego Milnera, ojca Jessi Milner. Szkocki aktor znany jest przede wszystkim jako Stephen z „Billy Elliot”.
– John Lynch występuje jako Sean Holland. Aktor zdobył sławę w roli Russella Carra w „The Fall”.
– Juliet Stevenson wciela się w postać Marion Kelsey, matki Roba Joya. Stevenson była nominowana do Nagrody Tony za swoją rolę w „Więcej niż miłość”.
– Joanna Vanderham wciela się w postać Cassie Kitson, matki Anyi Bailey. Aktorka znana jest z takich seriali jak „Banished” oraz „The Paradise”.

Gdzie obejrzeć Ktoś z nas online?

Serial Ktoś z nas jest dostępny online na vider, cda, zalukaj, ale również na wyszukiwarce filmów i seriali, takiej jak alekino.net. Zapraszamy do obejrzenia serialu w najlepszej jakości i w pełnym zasobie językowym – z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem.

Ktoś z nas z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Ktoś z nas dostępny jest również z polskim lektorem, który ułatwia obejrzenie serialu i zrozumienie całej fabuły. Wersja z lektorem to idealna opcja dla osób, które wolą słuchać niż czytać napisy. Można również wybrać opcję napisów, co pozwala na oglądanie serialu w oryginalnej wersji językowej. Dla tych, którzy preferują polskie dubbingi, serial również jest dostępny w tej wersji.

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Serial Ktoś z nas to doskonała produkcja dla widzów, którzy lubią zagadki kryminalne, zaskakujące zakończenia i historie o ludzkich słabościach. To historia pełna emocji, intryg, tajemnic i napięcia. W serialu przewijają się różne wątki, które prowadzą do jednego, zaskakującego zakończenia. To produkcja dla osób, które chcą się zrelaksować i spędzić czas w emocjonującym świecie kryminalnych zagadek.

Dobra wiadomość! Cały serial Ktoś z nas możesz obejrzeć online już teraz!

Serial Ktoś z nas to produkcja, którą warto obejrzeć, gdy szukasz emocji, świetnej fabuły i doskonałej obsady aktorskiej. Sprawdź, co kryje się w mrocznym świecie rodzinnych tajemnic i intryg. Cały serial można obejrzeć już teraz na vider, cda, zalukaj i na alekino.net. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Koniecznie obejrzyj już teraz, by zgłębić sekrety ukryte w „Ktoś z nas”.