Kulawe konie (2022) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2022
50 min
6.8
Serial "Kulawe konie" to błyskotliwy dramat szpiegowski, który opowiada o dysfunkcyjnej drużynie agentów MI5, a także o ich odrażającym szefie, osławionym Jacksonie Lambie. Serial ten...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 410
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Kulawe konie

Serial „Kulawe konie” to błyskotliwy dramat szpiegowski, który opowiada o dysfunkcyjnej drużynie agentów MI5, a także o ich odrażającym szefie, osławionym Jacksonie Lambie. Serial ten porusza się po dymie i lustrach świata szpiegowskiego, gdzie agenci bronią Anglii przed złowrogimi siłami.

Produkcja serialu „Kulawe konie” pochodzi z 2022 roku, a czas trwania każdego odcinka wynosi około 50 minut. Gatunek to dramat oraz kryminał, a w obsadzie zobaczymy takie sławy jak Gary Oldman, Jack Lowden oraz Kristin Scott Thomas. Reżyserem serialu jest jeszcze nieznana osoba.

Serial ten zdobył popularność już po premierze, a dzięki temu że jest dostępny online, może trafić do wielu widzów na całym świecie. Nie czekaj więc dłużej i zobacz, co takiego dzieje się w Królestwie!

Kulawe konie cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu „Kulawe konie” rozgrywa się w Wielkiej Brytanii, gdzie grupa agentów MI5 stara się chronić kraj przed niebezpiecznymi siłami, które chcą zagrozić bezpieczeństwu narodu. Głównym bohaterem serialu jest Jackson Lamb, szef sekcji, który mimo swojego nieprzyjemnego wizerunku potrafi stać w obronie swoich podwładnych.

Główna fabuła skupia się na odkryciu tajemniczego spisku, który ma potencjalne zagrożenie dla Wielkiej Brytanii, a także na zmaganiach i relacjach między bohaterami.

Postacie fabularne

W serialu pojawia się wiele interesujących postaci. Na czele grupy agentów stoją:

– Jackson Lamb (Gary Oldman) – szef sekcji, który ma reputację wrednego i nieprzystępnie trudnego człowieka.
– River Cartwright (Jack Lowden) – agent MI5 szukający informacji, który zawsze idzie na całość.
– Diana Taverner (Kristin Scott Thomas) – dyrektor generalny MI5, która wydaje polecenia dla grupy agentów.

Wśród innych bohaterów mamy m.in. Catherine Standish (Alexandra Roach), David Cartwright (Tom Hardy) i Louisa Guy (Emily Blunt).

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Kulawe konie?

Reżyserem serialu „Kulawe konie” jest jeszcze nieznana osoba, jednak jego osiągnięcia i doświadczenie w branży filmowej są bardzo obiecujące. Na swoim koncie ma kilka udanych produkcji i mamy nadzieję, że serial „Kulawe konie” będzie kolejnym sukcesem.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu „Kulawe konie” zobaczymy wiele znanych i utalentowanych aktorów. Gary Oldman (znanego z takich filmów jak „Mroczny Rycerz” czy „Leń profesora”) wcieli się w główną rolę jako Jackson Lamb. Jack Lowden (młody szkocki aktor, nominowany do Oscara za rolę w filmie „1917”) zagra postać Riviera Cartwrighta. Kristin Scott Thomas (znana m.in z takich produkcji jak „Człowiek na linie” czy „Angielski pacjent” ) wystąpi natomiast w roli Diane Taverner.

W obsadzie będziemy mogli zobaczyć również wiele innych świetnych aktorów, tacy jak Tom Hardy, Emily Blunt, czy Alexandra Roach.

Gdzie obejrzeć Kulawe konie online?

Serial „Kulawe konie” jest dostępny online na różnych platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Jeśli jednak szukasz pełnej listy filmów i seriali, warto skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Tam znajdziesz pełną ofertę i będziesz mógł obejrzeć swoje ulubione filmy i seriale online.

Kulawe konie z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla polskich widzów serial „Kulawe konie” został przetłumaczony na język polski, więc możesz wybrać wersję z lektorem lub napisami. Wybór należy do Ciebie! Bez względu na to, którą wersję językową wybierzesz, zachęcamy do obejrzenia tego wspaniałego thrilleru szpiegowskiego.

Warto poświęcic 50 minut minut na seans online?

Oczywiście, że warto! „Kulawe konie” to jedna z tych produkcji, która zapewni Ci wspaniałą rozrywkę na długi czas. Pełna intrygi, niebezpieczeństw i nieprzewidywalnych zwrotów akcji, ta produkcja zalicza się do najlepszych w swoim gatunku.

Dobra wiadomośc! Cały serial Kulawe konie możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem thrillerów szpiegowskich, nie możesz przegapić serialu „Kulawe konie”. Ta wspaniała produkcja będzie dla Ciebie doskonałą rozrywką i doskonałym sposobem na relaks. Nie czekaj więc dłużej i zobacz, co takiego dzieje się w Królestwie! A po seansie, nie zapomnij podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy.