Las (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
50 min
6.8
"Las" to kryminalny serial, który obraca się wokół zagadki zniknięcia szesnastoletniej Jennifer. Fabuła dzieje się w cichym i spokojnym wiejskim miasteczku, gdzie detektywi Gaspard Decker...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 62
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Las.

„Las” to kryminalny serial, który obraca się wokół zagadki zniknięcia szesnastoletniej Jennifer. Fabuła dzieje się w cichym i spokojnym wiejskim miasteczku, gdzie detektywi Gaspard Decker i Virginie Musso prowadzą śledztwo. Do pomocy w rozwikłaniu sprawy dołącza samotna Ewa. Serial został wyprodukowany w 2017 roku, trwa 50 minut, a gatunki, jakie obejmuje to dramat, kryminał i tajemnica. W rolach głównych występują Samuel Labarthe, Suzanne Clément, Alexia Barlier, Frédéric Diefenthal i Patrick Ridremont. „Las” przyciągnął uwagę widzów swoją intrygującą fabułą i wspaniałą obsadą. Oczekuj na dynamiczne sceny i napięcie przez cały czas trwania serialu. Nie czekaj dłużej i obejrzyj ten fenomenalny serial już teraz online!

Las cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu „Las” rozpoczyna się w małym, spokojnym miasteczku, gdzie mieszka protagonista – detektyw Gaspard Decker. Pewnej nocy tajemnicza Jennifer znika. Była uczennica Decker’a, która przed zniknięciem wezwała swojego nauczyciela od francuskiego. Decker wraz z lokalną policjantką, Virginie Musso, podejmuje próbę rozwikłania niewyjaśnionej zagadki, co prowadzi ich do zamieszkania samotnej i tajemniczej Ewy. W trakcie śledztwa okazuje się, że wiele osób z miasteczka może mieć coś do ukrycia i każde odkrycie odsłania kolejne tajemnice.

Postacie fabularne

W serialu „Las” pojawia się kilka głównych postaci.
Samuel Labarthe wciela się w postać detektywa Gasparda Deckera – byłego żołnierza, samotnego ojca, którego wciąż dręczą wspomnienia z przeszłości. Suzanne Clément gra Virginie Musso, lokalną policjantkę, która jest zmuszona pracować z nowym przybyszem w mieście. Alexia Barlier to Ewa, samotna i tajemnicza kobieta, która w końcu decyduje pomóc detektywom w rozwikłaniu zagadki. Dodatkowo, w obsadzie pojawiają się również między innymi Frédéric Diefenthal i Patrick Ridremont.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Las?

Serial „Las” został wyreżyserowany przez Franka Henry’ego, francuskiego reżysera, który pracował na wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Znany jest z takich produkcji jak „Flics: Police Secours”, „My Movie Project” czy „Ma seule famille”. Henry jest znany z umiejętności skupienia się na detalu, co w „Les” przejawia się na każdym kroku.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główne role w serialu „Las” odgrywają Samuel Labarthe, Suzanne Clément, Alexia Barlier, Frédéric Diefenthal oraz Patrick Ridremont. Labarthe to doświadczony aktor, który zagrał również w innych produkcjach telewizyjnych i filmowych, takich jak „The Bureau” czy „The Little Murders of Agatha Christie”. Clément jest jednym z najbardziej znanych aktorów w Kanadzie, zdobywczynią nagrody Genie, Nagrody Gemini oraz nagrody dla najlepszej aktorki na festiwalu filmowym w Cannes. Diefenthal znany jest przede wszystkim ze swojej roli Lucasa w hicie komediowym „Joséphine, ange gardien”. „Las” to z kolei dla Ridremonta kolejny kryminalny projekt, wcielił się już wcześniej w postać inspektora w filmie „Polisse”.

Gdzie obejrzeć Las online?

Jeśli chcesz obejrzeć serial „Las” online, możesz skorzystać z witryn takich jak: vider, cda czy też zalukaj. Ponadto, warto skorzystać z wyszukiwarek filmów i seriali, takich jak alekino.net, aby znaleźć produkcje, które Cię interesują.

Las z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial „Las” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, dzięki czemu będzie można delektować się nim bez problemu. Zaletą tej opcji jest fakt, że można skoncentrować się na fabule i obsadzie, zamiast na czytaniu napisów. Dzięki dubbingowi można autentycznie odczuć emocje i napięcie, z którymi spotkamy się podczas oglądania serialu. Natomiast napisy pozwalają na dogłębne poznanie dialogów i klimatu.

Warto poświęcic 50 minut minut na seans online?

Wysokie oceny „Las” na platformach streamingowych, takich jak Imdb, udowadniają, że serial ciągnie widzów przed ekrany. „Las” to fenomenalny serial z intrygującą fabułą i wspaniałą obsadą. Oczekujemy na dynamiczne sceny i napięcie przez cały czas trwania serialu. Widzowie, którzy lubią kryminały zdecydowanie nie powinni przegapić tych 50 minut. Zaskakująca fabuła, świetna obsada, tajemniczy klimat – wszystko to sprawia, że warto poświęcić swój czas i obejrzeć ten fenomenalny serial.

Dobra wiadomośc! Cały serial Las możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem kryminałów, tajemnic i intrygujących produkcji telewizyjnych, „Las” jest dla Ciebie idealnym wyborem. Udaj się na vider, cda lub zalukaj i obejrzyj najnowszy serial. Na życzenie istnieje również możliwość oglądania z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Obejrzyj „Las” już teraz i przekonaj się, dlaczego stał się hitem.