Lekomania (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
62 min
6.8
Jeśli szukasz serialu, który wciągnie Cię na wiele godzin i wzbogaci Twoją wiedzę na temat narkotyków w Stanach Zjednoczonych, to musisz obejrzeć Lekomanię! To wstrząsający...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 229
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Lekomania

Jeśli szukasz serialu, który wciągnie Cię na wiele godzin i wzbogaci Twoją wiedzę na temat narkotyków w Stanach Zjednoczonych, to musisz obejrzeć Lekomanię! To wstrząsający obraz, który powstał w oparciu o prawdziwe wydarzenia. Dowiedz się, co skłoniło jedną ze znaczących firm farmaceutycznych do wywołania epidemii opioidów w USA i jak ta sprawę wyjaśniano. Serial ten jest niepowtarzalnym widowiskiem dla wszystkich miłośników dramatów kryminalnych, a poza tym, jest nasycony doskonałymi aktorami z branży.

Lekomania to jedna z najgorętszych premier tego roku. Choć tytuł ten pojawił się stosunkowo niedawno, już teraz przyciągnął uwagę wielu fanów kina z całego świata. Niedługo po premierze, Lekomania stała się jednym z najbardziej rozpoznawanych seriali w branży i z powodzeniem zdobywa fanów zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie. Wiele osób, które obejrzały ten serial, uważa, że jest to jedno z najlepszych dzieł w branży, jeśli chodzi o fabułę, scenariusz i aktorstwo.

Lekomania cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w czasie największej epidemii opioidów w historii. Fabuła tego dzieła zaprzyjaźnia nas z górnikami w Wirginii, którzy byli pierwszymi ofiarami tych silnie uzależniających substancji. Z czasem historia zaczyna się rozgrywać w korytarzach DEA i w bogactwie „jednoprocentowej” Big Pharma na Manhattanie. Firma farmaceutyczna zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby wywołać największą, a zarazem najgorszą epidemię w historii Ameryki.

Postacie fabularne

Głównymi postaciami serialu są: Michael Keaton, Peter Sarsgaard, Michael Stuhlbarg, Kaitlyn Dever, Will Poulter, Rosario Dawson, John Hoogenakker oraz Will Chase. Wszyscy ci aktorzy wcielają się w interesujące role i świetnie wpisują się w charaktery postaci, które muszą zmierzyć się z problemem, jakim jest epidemia opioidów. Michael Keaton gra w Lekomani najważniejszą postać, która jest odpowiedzialna za wywołanie epidemii na skalę świata. Peter Sarsgaard to agent DEA Ray Johnson, który musi naprzeciwko Michaela. Rosario Dawson to Grace one z agentów DEA, którzy próbują dopaść złośliwych ludzi, którzy spowodowali cały ten chaos. Michael Stuhlbarg to dr Kaminsky, który prowadzi rozległą praktykę medyczną. Kaitlyn Dever i Will Poulter to dwóch młodych ludzi, którzy padają ofiarą uzależnienia, które wywołane zostało przez tych samych ludzi, przeciwko którym walczy DEA. Will Chase i John Hoogenakker to dwaj konowałowie i przyjaciele człowieka, który składał skargę przeciwko dużym firmom farmaceutycznym.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Lekomania?

Serial został wyreżyserowany przez Barry’ego Levinsona. Jest to reżyser o dosyć długiej i bogatej karierze. Jego filmografia obejmuje tytuły takie jak „Rain Man”, „Wojownik”, „Siedem minut po północy” czy „Good Morning, Vietnam”. Barry Levinson jest jednym z najbardziej utytułowanych reżyserów naszych czasów. Przed wyreżyserowaniem Lekomanii, zdążył osiągnąć już status hollywoodzkiej legendy. Jego kunszt reżysera w połączeniu z dobraną obsadą stanowi niesamowitą mieszankę, która skłania widzów do oglądania kolejnych odcinków Lekomanii.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie występują znani i cenieni aktorzy. Michael Keaton, który wykonuje rolę właściciela farmaceutycznej firmy, jest już wielokrotnie nagradzanym aktorem, znanym z serii filmów o „Batmanie” czy „Birdmanie”. Peter Sarsgaard to aktor znany m.in. z produkcji „Magnus”, „Siła Normy” czy kultowego filmu „Jedz, módl się, kochaj”. Michael Stuhlbarg to aktor, którego mogliśmy już podziwiać m.in. w filmach „Boardwalk Empire”, „Ziarno prawdy” czy „Linia życia”. Kaitlyn Dever wciela się w jedną z młodszych ofiar epidemii opioidowych, jej nazwisko możemy kojarzyć z takich produkcji jak „Short Term 12”, „Detroit” czy „Interes”. Will Poulter to młody angielski aktor, którego widzieliśmy m.in. w filmach „Mroczne cienie”, „Świt żywych trupów” czy „Maze Runner”. Rosario Dawson to bardzo utytułowana aktorka, znanym m.in. z filmów „Clerks II”, „Sin City” czy „Star Trek II: Gniew Khana”. John Hoogenakker z kolei zagrał w wielu serialach telewizyjnych. Will Chase, to aktor znany z produkcji takich, jak „Nashville”, „Mozart in the Jungle” czy „The Night Shift”.

Gdzie obejrzeć Lekomania online?

Można obejrzeć Lekomanię w internecie na wielu platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Ale najlepiej skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Na tym portalu można nie tylko obejrzeć Lekomanię, ale także wiele innych filmów i seriali z różnych krajów i różnych gatunków. Takie rozwiązanie to dobra opcja dla tych, którzy nie mają czasu aby iść do kina lub nie chcą wydawać pieniędzy na subskrypcję streamingową.

Lekomania z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Lekomania jest dostępny z polskim lektorem, napisami i nawet dubbingiem. Opcja z lektorem jest godnym polecenia wyborem dla osób, które nie rozumieją za dobrze języka angielskiego, ale chcą zobaczyć ten wspaniały serial w swoim języku ojczystym. Osoby, które nie przepadają za lektorem, mogą skorzystać z opcji wyboru napisów lub dubbingu.

Warto poświęcić 62 minuty na seans online?

Najprostszym i najkrótszym odpowiedzią na to pytanie jest: TAK! Nie będziesz rozczarowany. Ale pozwól, że wyjaśnię, dlaczego warto poświęcić te 62 minuty na seans online:

Po pierwsze, zobaczysz niesamowitą opowieść o prawdziwych wydarzeniach. Dowiesz się, jak jedna z największych firm farmaceutycznych wprowadziła większysz obroty, wprowadzając społeczeństwo w uzależnienie od skutecznych, ale przerażająco uzależniających substancji.

Po drugie, wspaniała obsada, która wciela się w postacie, które jak najbardziej odzwierciedlają rzeczywistość. Aktorstwo, muzyka i przedstawienie wspaniałych scen sprawiają, że serial zyskuje w oczach widza.

Po trzecie, Lekomania to świetny przerywnik po ciężkim dniu. To jest serial, który dosłownie wciąga w swoją historię i na chwilę zapomina się o problemach dnia codziennego, a jednocześnie jest lekcją na przyszłość o tym, jak szkodliwe może być rozwiązanie problemu, dostarczając niesamowitych wrażeń.

Dobra wiadomość! Cały serial Lekomania możesz obejrzeć online już teraz!

Po przeczytaniu tego tekstu, zachęcamy Cię do obejrzenia całego serialu Lekomanii w internecie już teraz. Daj się porwać w gustownie wyreżyserowaną opowieść o narkotykach, zagrożeniach oraz o prawdziwych wydarzeniach. Podziel się swoją opinią o serialu z innymi w sekcji komentarzy poniżej. Wierzymy, że ten artykuł przekonał Cię, aby obejrzeć ten wspaniały serial!