Loki (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
52 min
6.8
Serial Loki to jedna z najnowszych produkcji wytwórni Marvel. Został zaprezentowany przez platformę Disney+ i już zdobył ogromną popularność wśród fanów kina akcji, dramatu, a...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 103
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Loki

Serial Loki to jedna z najnowszych produkcji wytwórni Marvel. Został zaprezentowany przez platformę Disney+ i już zdobył ogromną popularność wśród fanów kina akcji, dramatu, a także science-fiction. Główną rolę w serialu gra Tom Hiddleston, który wciela się w młodszego i bardziej pozbawionego kontroli boga chaosu – Lokiego. Serial opowiada o kradzieży Tesseraktu, która skłoniła bohatera do podróży w czasie, zmieniając historię ludzkości. Całość to świetnie skonstruowany thriller kryminalny, który zarówno zaskakuje widza, jak i wciąga w swój świat na długie godziny.

Loki cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Loki toczy się w różnych miejscach i czasach, ale głównie skupia się w dwóch miejscach: New Yorku w 2012 roku oraz w Chronopolis – w miejscu, gdzie mieszają się równoległe linie czasowe. Bohaterowie próbują zachować spójność świata, ale jednocześnie muszą zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i przeciwnikami, którzy chcą odebrać im kontrolę.

Fabuła serialu jest bardzo skomplikowana i wciągająca. Loki po kradzieży Tesseraktu zostaje schwytany przez Time Variance Authority (TVA) – organizację, która ma za zadanie pilnować porządku w czasie. W tym momencie zaczyna się rzeczywista fabuła – Loki zostaje skazany na uwięzienie, jednak znajdzie sposób na ucieczkę i podróż w czasie. W swojej nowej roli Loki zmienia historię ludzkości i nawet spotyka swoją wersję z alternatywnego świata.

Postacie fabularne

W serialu Loki możemy spotkać wiele postaci, ale główną jest oczywiście Loki/Owen Wilson, który wciela się w postać Mobiusa M. Mobiusa – pracownika TVA, który ma za zadanie pomóc Lokiemu powrócić do swojego świata i naprawić błędy, jakie poprzez swoją kradzież Tesseraktu popełnił w historii ludzkości. W serialu pojawia się także Sophia Di Martino jako Sylvie, alternatywna wersja Lokiego, Gugu Mbatha-Raw jako Ravonna Renslayer – sędzia w TVA, Wunmi Mosaku jako Hunter B-15, jedna z pracowników TVA, a także Tara Strong jako Miss Minutes – animowana postać, dobrze znana fanom uniwersum Marvela.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Loki?

Reżyserem serialu Loki jest Kate Herron, która jest znana jako autorka wielu krótkometrażowych filmów i produkcji telewizyjnych. Herron urodziła się w Anglii, ale zawsze marzyła o byciu reżyserką w Hollywood. Po kilku latach pracy i zdobyciu doświadczenia, w końcu dostała szansę wyreżyserowania serialu Loki, który z miejsca zrobił duże wrażenie na publiczności.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W główne role występują:
– Tom Hiddleston jako Loki/Owen Wilson, agent TVA – Mobius M. Mobius
– Sophia Di Martino jako Sylvie – alternatywna wersja Lokiego
– Gugu Mbatha-Raw jako Ravonna Renslayer – sędzia w TVA
– Wunmi Mosaku jako Hunter B-15 – pracownik TVA
– Tara Strong jako animowana postać – Miss Minutes

Tom Hiddleston to brytyjski aktor, który zyskał ogromną popularność dzięki swojej roli w filmach z serii Marvel. Wcielił się w postać Lokiego już kilkanaście razy, więc jego występ w serialu był zapewnieniem dla fanów, że historia bohatera znowu będzie bardzo interesująca. Owen Wilson to amerykański aktor komediowy, który zaskoczył swoją rolą w Loki. Sophia Di Martino to brytyjska aktorka teatralna, a także filmowa.

Gdzie obejrzeć Loki online?

Serial Loki jest dostępny online na wielu platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Jednak najlepsze rozwiązanie to skorzystanie z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Dzięki temu można znaleźć najlepszą platformę, która będzie odpowiadała naszym wymaganiom i oczekiwaniom.

Loki z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Loki jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Wszystko po to, aby wszyscy mogli zrozumieć i jak najlepiej obejrzeć tę produkcję.

Warto poświęcić 52 minut minut na seans online?

Odpowiedź brzmi: tak! Serial Loki to świetnie skonstruowany thriller kryminalny z doskonale wykreowanymi postaciami i ciekawą fabułą. Dodatkowo wciągające sekwencje walk, a także efekty specjalne z pewnością zachwycą widzów.

Dobra wiadomość! Cały serial Loki możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem uniwersum Marvela, kina akcji i dobrego thrillera, to serial Loki z pewnością przypadnie Ci do gustu. Od samego początku wciąga i pozwala na pełną angażującą przygodę z jednym z bardziej złożonych i charakterystycznych bohaterów. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu online już teraz i podzielenia się własną opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem!