Lupin (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
48 min
6.8
Jeśli szukasz serialu, który trzyma w napięciu, ma niebanalną fabułę i świetną obsadę, to Lupin jest dla Ciebie. Serial opowiada historię Assane'a Diopa, który inspirowany...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 260
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Lupin

Jeśli szukasz serialu, który trzyma w napięciu, ma niebanalną fabułę i świetną obsadę, to Lupin jest dla Ciebie. Serial opowiada historię Assane’a Diopa, który inspirowany przygodami Arsène’a Lupina – złodzieja gentelmena, planuje zemstę na zamożnej rodzinie, która skrzywdziła jego ojca. Lupin jest produkcją francuską zrealizowaną w 2021 roku, w gatunku dramatu, kryminału i tajemnicy. Czas trwania jednego odcinka to 48 minut, a obsadę tworzy m.in. Omar Sy – znany widzom m.in. z filmów Taksi, X-Men i Intouchables. Serial zyskał w ostatnich miesiącach ogromną popularność, a Ty możesz obejrzeć cały serial online.

Lupin cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Lupin rozgrywa się we współczesnej Francji, gdzie Assane Diop, zainspirowany przygodami Arsène’a Lupina, planuje zemstę na bogatych ludziach, którzy zniszczyli jego ojca. Diop zamierza ukraść diamentową naszyjnik, który został sprzedany na aukcji. Akcja toczy się dynamicznie, wciągając widza w gąszcz intryg, kłamstw i niezwykłych przygód.

Postacie fabularne

Głównym bohaterem serialu jest Assane Diop, grany przez Omara Sy. Diop jest bardzo zręcznym i sprytnym złodziejem, który chce pomścić swojego ojca. Obok niego w serialu pojawiają się m.in. Bérenger Pellegrini – syn zamożnej rodziny, którą Diop oszukuje, oraz Claire – była żona Diopa.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Lupin?

Reżyserem serialu Lupin jest Louis Leterrier. Leterrier to doświadczony francuski reżyser, który pracował m.in. przy filmach jako Pacifik Rim, Hulk i Transporter. Louis Leterrier jest znany z tego, że potrafi zrealizować produkcje, które wciągają widza w świat postaci.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Wszystkie odcinki serialu Lupin zagrane są przez świetnych aktorów. W rolę głównego bohatera, Assane’a Diopa, wciela się Omar Sy – jeden z najlepszych francuskich aktorów. Omar Sy zagrał w wielu znanych filmach, takich jak X-Men, Intouchables czy Jurassic World. Obok niego pojawią się m.in. Vincent Londez, Shirine Boutella oraz Etan Simon.

Gdzie obejrzeć Lupin online?

Cały serial Lupin możesz obejrzeć online na wielu portalach, w tym na Vider, CDA i zalukaj. Zachęcamy, aby skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Niezależnie od wybranej platformy, będziesz miał możliwość obejrzenia całego serialu po polsku.

Lupin z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dostępne opcje dla widzów polskich pozwalają na oglądanie serialu Lupin z polskim lektorem lub napisami. Dodatkowo fanów dubbingowania z pewnością ucieszy informacja, że na jednej z wybranych platform występuje również polski dubbing. Niezależnie od wybranej opcji, emisja serialu odbywa się na najwyższym poziomie.

Warto poświęcić 48 minut na seans online?

Bez wątpienia, warto poświęcić czas na obejrzenie całego serialu „Lupin”. Produkcja to intrygująca, wciągająca historia, która składa się z kilku odcinków o łącznym czasie trwania ok. 6 godzin. Serial pozwoli Ci oderwać się od rzeczywistości i wciągnie Cię w świat, w którym główny bohater próbuje dokonać zemsty. Ponadto, Lupin to produkcja, która wciągnęła już miliony osób z całego świata, co jest dla nas potwierdzeniem, że warto zaryzykować z odcinkiem, nawet jeśli nie słyszałeś o nim wcześniej.

Dobra wiadomość! Cały serial Lupin możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze się nie przekonałeś, to warto spróbować i zaryzykować z obejrzeniem Lupin. Ta świetna produkcja zachwyciła świat, ponieważ łączy w sobie wspaniałą obsadę, dobrze napisany scenariusz, a do tego można ją obejrzeć online. Skorzystaj z naszych wskazówek, aby znaleźć dla siebie najlepszą platformę, na której obejrzysz wspomniany serial. Po seansie, z chęcią podzielimy się z Tobą swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Przekonaj się sam, że warto poświęcić czas na zobaczenie Lupina.