Małe kobietki (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
60 min
6.8
Serial "Małe kobietki" to adaptacja powieści Louisy May Alcott z 1868 roku. Akcja serialu rozgrywa się w XIX wieku, w Stanach Zjednoczonych. Opowiada o czterech...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 127
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Małe kobietki.

Serial „Małe kobietki” to adaptacja powieści Louisy May Alcott z 1868 roku. Akcja serialu rozgrywa się w XIX wieku, w Stanach Zjednoczonych. Opowiada o czterech siostrach March – Meg, Jo, Beth i Amy, które dorastają i uczą się życia w trudnych warunkach. Ich ojciec walczy w wojnie secesyjnej, a matka stara się wprowadzić je w dorosłe życie. W serialu widzimy ich próby wejścia w swoje role, rywalizacji między sobą, pierwsze miłości oraz życie po stracie najbliższych. „Małe kobietki” to produkcja składająca się z trzech części, która pokazuje dziewiętnastowieczną rzeczywistość z kobiecej perspektywy. W obsadzie znaleźli się m.in. Maya Hawke, Kathryn Newton, Willa Fitzgerald, Annes Elwy, Emily Watson, Jonah Hauer-King, Michael Gambon, Angela Lansbury, Dylan Baker i Eleanor Methven. Serial zdobył uznanie widzów na całym świecie i dostępny jest online.

Małe kobietki cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w XIX wieku, w Stanach Zjednoczonych. Cztery siostry March – Meg, Jo, Beth i Amy – dorastają i uczą się życia w trudnych warunkach. Ich ojciec walczy w wojnie secesyjnej, a matka stara się wprowadzić je w dorosłe życie. Dziewczyny mają różne charaktery i próbują wejść w swoje role. Rywalizują między sobą, przeżywają pierwsze miłości oraz uczą się życia po stracie najbliższych. Obraz pokazuje dziewiętnastowieczną rzeczywistość z kobiecej perspektywy.

Postacie fabularne

W serialu występują między innymi:
– Meg March, najstarsza siostra, która marzy o życiu w bogactwie,
– Jo March, wiecznie niezadowolona z siebie i swojego życia, pisarka,
– Beth March, cicha i spokojna siostra, która potrafi pięknie grać na pianinie,
– Amy March, najmłodsza siostra, marząca o karierze artystki.

W serialu występują także Matka March oraz kilku innych bohaterów, którzy wpływają na życie dziewczyn.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Małe kobietki?

Serial „Małe kobietki” wyreżyserowała Vanessa Caswill, brytyjska reżyserka filmowa, teatralna i telewizyjna. Wyreżysowała między innymi takie filmy i seriale jak „Thirteen”, „Doctor Who”, „Little Women”, „Sanditon” czy „The Hollars”. Vanessa Caswill jest znana z precyzji i dbałości o szczegóły. W „Małych kobietkach” zastosowała dynamiczną kamerę i sporo pracy poświęciła na poprawność historyczną.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu znajdują się m.in. Maya Hawke, która zyskała popularność w „Stranger Things” oraz znana z serialu „Zabójcze umysły” Kathryn Newton. Willa Fitzgerald wcieliła się w rolę Meg, a Annes Elwy zagrała Beth. Emily Watson pojawiła się w roli Matki March, a Jonah Hauer-King zagrał Loriego. W obsadzie pojawiają się też takie gwiazdy jak Michael Gambon, Angela Lansbury, Dylan Baker i Eleanor Methven.

Gdzie obejrzeć Małe kobietki online?

Serial „Małe kobietki” jest dostępny do oglądania online na platformach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Warto również skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Małe kobietki z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial „Małe kobietki” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu widzowie z Polski mogą jeszcze lepiej zrozumieć klimat oraz wczuć się w sytuację bohaterów. Opcje te pozostają do wyboru każdego widza.

Warto poświęcic 60 min minut na seans online?

Warto obejrzeć cały serial „Małe kobietki”, ponieważ to klasyczna historia pełna emocji, wspaniałych kreacji aktorskich i pięknych kostiumów. Pokazuje, jak kobiety radziły sobie w trudnych warunkach XIX wieku, a przy tym uczą czegoś ważnego także teraz. Serial przemawia do widza, emocjonuje i daje nadzieję. To pięknie wykonana produkcja, w którą warto zainwestować czas.

Dobra wiadomośc! Cały serial Małe kobietki możesz obejrzeć online już teraz!

Reasumując, serial „Małe kobietki” to wspaniała produkcja o dorastaniu i życiu kobiet w XIX wieku, oparta na popularnej powieści. Wspaniała gra aktorska, piękne kostiumy, dobra muzyka i oryginalna reżyseria sprawiają, że warto poświęcić czas na jego obejrzenie. Cały serial jest dostępny online, nie trzeba więc wychodzić z domu. Nie czekaj, obejrzyj ten piękny serial już teraz i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy.