Marcella (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
45 min
6.8
Serial Marcella to pełen emocji dramat kryminalny, którego akcja rozgrywa się w Londynie. Przede wszystkim opowiada on historię pani detektyw, która mimo problemów w małżeństwie,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 195
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Marcella

Serial Marcella to pełen emocji dramat kryminalny, którego akcja rozgrywa się w Londynie. Przede wszystkim opowiada on historię pani detektyw, która mimo problemów w małżeństwie, tragicznej straty, trudów macierzyństwa i zaniku pamięci, wciąż skutecznie łapie morderców. Serial ten został wyprodukowany w 2016 roku, liczy 45 minut odcinek i jest zaliczany do dramatu kryminalnego. W obsadzie pojawiają się takie nazwiska jak Anna Friel, Nicholas Pinnock, Ray Panthaki, Sinéad Cusack, Nina Sosanya, Jamie Bamber, Harry Lloyd, Ian Puleston-Davies, Robert Whitelock czy Laura Carmichael. Serial ten zwrócił na siebie uwagę nie tylko ze względu na świetne wykonanie, ale również na fabułę, która wciąga i trzyma w napięciu od pierwszego do ostatniego odcinka.

Obecnie cały serial Marcella jest dostępny online na różnego rodzaju platformach. Zachęcamy do obejrzenia tego fascynującego serialu i wsparcia twórców tego dzieła sztuki.

Marcella cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Marcella rozgrywa się w Londynie. Akcja toczy się wokół Marcelli – wytrwałej pani detektyw, która walczy nie tylko z przestępcami, ale i z własnymi demonami. Główną fabułą jest śledztwo w sprawie serii morderstw, ale równolegle widzimy życie prywatne detektyw Marcelli. W miarę postępującej akcji dowiadujemy się o sekretach życiowych głównej bohaterki, jak i innych postaci z drużyny śledczej.

Postacie fabularne

W serialu Marcella pojawia się wiele postaci. Oto najważniejsze z nich:

– Marcella Backland (grana przez Annę Friela) – główna bohaterka, pani detektyw z oddziału zabójstw, która ma problemy w życiu prywatnym.
– Jason Backland (grany przez Nicholasa Pinnocka) – mąż Marcelli, z którym ma dwoje dzieci.
– Stuart (grany przez Ray’a Panthaki) – partner Marcelli w pracy.
– Sylvie (grana przez Sinéad Cusack) – była przełożona Marcelli.
– DC Mark Travis (grany przez Jamie Bambera) – detektyw biegnący równolegle ze śledztwem Marcelli.
– Jane Colletti (grana przez Rosalind Eleazar) – ofiara, której śmierć rozpoczyna serię morderstw.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Marcella?

Serial Marcella został wyreżyserowany przez Hansa Rosenfeldta. Od 2007 roku pracował jako scenarzysta dla szwedzkiej telewizji i stworzył takie hity jak „The Bridge” i „Midnight Sun”. Rosenfeldt jest również konsultantem dla firm produkcyjnych takich jak Bundelson Entertainment i nodemailer. Jest znany z tworzenia fascynującej fabuły, która wciąga widzów od pierwszej minuty.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Marcella zobaczymy wielu znanych aktorów. Oto najważniejsze nazwiska:

– Anna Friel (Marcella Backland) – znana z takich filmów jak „Limitless”, „The Look of Love” czy „David Copperfield”.
– Nicholas Pinnock (Jason Backland) – znany z filmów i seriali takich jak „Captain America: The First Avenger”, „Counterpart” czy „Top Boy”.
– Ray Panthaki (Stuart) – znany z takich filmów jak „28 Days Later”, „Bollywood Queen” czy „Interview with a Hitman”.
– Sinéad Cusack (Sylvie) – znana z takich filmów jak „Judas Kiss”, „V for Vendetta” czy „Eastern Promises”.
– Nina Sosanya (Lorraine) – znana z takich filmów jak „Love Actually”, „Mrs. Henderson presents” czy „Killing Eve”.
– Jamie Bamber (DC Mark Travis) – znany z takich filmów i seriali jak „Battlestar Galactica”, „The Smoke” czy „Death in Paradise”.
– Harry Lloyd (Henry Gibson) – znany z takich filmów i seriali jak „The Theory of Everything”, „Counterpart” czy „Game of Thrones”.
– Ian Puleston-Davies (Jack Evans) – znany z takich filmów jak „A Christmas Prince: The Royal Wedding”, „Blackwood” czy „Into the Badlands”.
– Laura Carmichael (Maddy Stevenson) – znana z takich filmów i seriali jak „Downton Abbey”, „The Spanish Princess” czy „Tinker Tailor Soldier Spy”.

Gdzie obejrzeć Marcella online?

Cały serial Marcella jest dostępny online na różnego rodzaju platformach takich jak Vider, CDA, Zalukaj czy Netflix. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, gdzie można znaleźć wszystkie dostępne źródła. Wszyscy miłośnicy kryminałów z pewnością docenią ten zabójczy serial, który wciągnie do ekranu na długie godziny.

Marcella z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski cały serial Marcella jest dostępny w polskiej wersji językowej. Opcje obejrzenia serialu z polskim lektorem, napisami czy dubbingiem pozwolą lepiej zrozumieć fabułę i w pełni skupić się na oglądaniu. Warto też dodać, że polski lektor jest dobry jakościowo i nie przeszkadza w oglądaniu i zrozumieniu fabuły.

Warto poświęcic 45 minut na seans online?

Serial Marcella potrafi porwać widza i nie odpuścić do ostatniego odcinka. To nie tylko świetnie zrealizowany dramat kryminalny, ale również historia przemiany głównej bohaterki. Fabuła jest pełna zwrotów akcji, tajemnic i zawirowań emocjonalnych, co wciąga do ekranu na długie godziny. Warto więc poświęcić czas na oglądanie tego serialu, który z pewnością zostanie na długo w pamięci.

Dobra wiadomośc! Cały serial Marcella możesz obejrzeć online już teraz!

Cały serial Marcella to świetny kryminał, który wciąga od pierwszej minuty. Fabuła jest intrygująca, postaci charakterystyczne, a aktorzy wspaniale wykreowani. To nie tylko świetnie zrealizowany dramat kryminalny, ale również historia przemiany głównej bohaterki. Warto poświęcić czas na obejrzenie całego serialu i wraz z główną bohaterką przenieść się w świat pełen tajemnic i emocji. Zapraszamy do obejrzenia serialu Marcella online i do podzielenia się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem.