Mars (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
50 min
6.8
Serial Mars to produkcja, która przenosi nas w niedaleką przyszłość, konkretnie w rok 2033. Jest to pierwsza wyprawa na Czerwoną Planetę, która staje się rzeczywistością....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 291
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Mars

Serial Mars to produkcja, która przenosi nas w niedaleką przyszłość, konkretnie w rok 2033. Jest to pierwsza wyprawa na Czerwoną Planetę, która staje się rzeczywistością. Astronauci, którzy są na pokładzie statku kosmicznego Daedalus, odczuwają emocje i niepewność przed postawieniem pierwszego kroku na Marsie. W serialu połączono elementy filmu fabularnego i dokumentu, w którym przedstawiono wywiady ze współczesnymi ekspertami z dziedziny nauki, kosmosu i techniki. Dzięki temu produkcja ta jest osadzona zarówno w teraźniejszości, jak i przyszłości. Cały serial Mars trwa około 50 minut na odcinek i składa się z 6 odcinków.

Serial ten został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków, co zapewniło mu popularność na całym świecie. Z tego powodu widzowie mają dostęp do serialu online, dzięki czemu mogą obejrzeć go w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Zachęcamy każdego, kto jeszcze nie widział tej produkcji, do obejrzenia jej już dzisiaj.

Mars cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się na Marsie w roku 2033. Pierwsza załogowa wyprawa na Czerwoną Planetę staje się rzeczywistością. Astronauci, którzy są odpowiedzialni za wyprawę, stają przed ogromnymi wyzwaniami i muszą zmierzyć się z trudnościami, by stawiać pierwsze kroki na Marsie.

Postęp w dziedzinie technologii pozwala im zbudować pierwszą kolonię na Czerwonej Planecie. Muszą jednak zmagać się z różnymi niebezpieczeństwami, takimi jak brak wody i żywności, występowanie silnych burz piaskowych, a także problemy międzyludzkie. Dzięki dużej uporczywości i determinacji zostają pierwszymi ludźmi, którzy na dobrej drodze są do osiedlenia się na Marsie.

Postacie fabularne

Najważniejsze postacie w serialu Mars to:
– Jihae jako Hana Seung
– Alberto Ammann jako Javier Delgado
– Clémentine Poidatz jako Amelie Durand
– Anamaria Marinca jako Marta Kamen
– Sammi Rotibi jako Robert Foucault
– Nicholas Wittman jako Oliver Lee
– Cosima Shaw jako Leslie Richardson
– Kata Sarbó jako Petra
– Roxy Sternberg jako Jen Carson
– Esai Morales jako Roland St. John.

Hana Seung to pilot statku kosmicznego Daedalus. Javier Delgado to inżynier i jeden z członków załogi. Amelie Durand to geolog, a Marta Kamen to lekarz. Robert Foucault to astrofizyk, a Oliver Lee to biolog. Leslie Richardson to dowódca operacji kontroli misji NASA, a Petra i Jen Carson to technicy. Roland St. John to dyrektor operacji kontroli misji NASA.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Mars?

Twórcą serialu Mars jest reżyser Ron Howard, znany z takich filmów jak: „Beautiful Mind”, „Apollo 13” czy „Opowieści z Narnii”. W swojej karierze Ron Howard zdobył wiele nagród i nominacji, między innymi Oscara dla najlepszego reżysera. Jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych reżyserów w branży filmowej.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Mars występuje wielu utalentowanych aktorów, którzy przykuwają naszą uwagę. Jihae wciela się w postać Hany Seung, jedyną kobietę na pokładzie statku kosmicznego. Alberto Ammann gra inżyniera Javiera Delgado, a Clémentine Poidatz w rolę geolog Amelie Durand. Anamaria Marinca wciela się w postać lekarza Marty Kamen, a Sammi Rotibi gra astrofizyka Roberta Foucaulta. Nicholas Wittman jako biolog Oliver Lee, Cosima Shaw jako dowódca operacji kontroli misji NASA Leslie Richardson, Kata Sarbó jako techniczka Petra, Roxy Sternberg jako techniczka Jen Carson, a Esai Morales wciela się w postać dyrektora operacji kontroli misji NASA – Rolanda St. John.

Gdzie obejrzeć Mars online?

Serial Mars można obejrzeć online na wielu platformach. Na vider, cda czy zalukaj znajdziemy różne opcje, które umożliwią nam dostęp do wszystkich odcinków. Polecamy również korzystanie z wyszukiwarek filmów i seriali, takich jak alekino.net. Jest to naprawdę wygodne i szybkie rozwiązanie, które pozwala obejrzeć cały serial Mars w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca.

Mars z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Mars jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem.

Jeśli preferujemy oglądanie filmów z lektorem, to wybieramy opcję z tą funkcją. Jeśli jednak wolimy filmy z napisami, wybieramy opcję z napisami. Dzięki temu każdy może dopasować sobie opcję, która mu najlepiej odpowiada.

Zachęcamy więc do obejrzenia serialu Mars w polskiej wersji językowej, co na pewno uprzyjemni nam ten seans.

Warto poświęcić 50 minut na seans online?

Absolutnie tak, warto poświęcić czas na obejrzenie serialu Mars. Jest to produkcja, która z pewnością nas zaciekawi i zainspiruje. Pozwala nam zobaczyć, jak postęp technologiczny pozwala nam zbadać niezwykle odległe i nieznane wcześniej miejsca w kosmosie. Jednocześnie skłania nas do refleksji nad przyszłością ludzkości i naszej roli w tym wielkim projekcie.

Serial Mars wciąga nas swoją fabułą i niezwykłymi postaciami, które zmuszą nas do zastanowienia się nad niektórymi aspektami naszej codziennej egzystencji. Więc jeśli chcesz obejrzeć coś naprawdę interesującego, to seria Mars z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

Dobra wiadomość! Cały serial Mars możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem filmów SF i nie ma dla Ciebie nic lepszego niż poznanie tajemnic kosmosu, to Mars to produkcja dla Ciebie. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu Mars online już teraz, aby zacząć swoją przygodę z Czerwoną Planetą.

Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o serialu w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Podzielmy się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami, a dzięki temu możemy stworzyć dla siebie i innym fanom serialu Mars, niepowtarzalne społeczności online.