Masters of Sex (2013) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2013
60 min
6.8
Masters of Sex to seria, która została oparta na prawdziwej historii dwóch pionierów badań nad ludzką seksualnością - Virginia Johnson oraz William Masters. Serial ten...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 179
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Masters of Sex

Masters of Sex to seria, która została oparta na prawdziwej historii dwóch pionierów badań nad ludzką seksualnością – Virginia Johnson oraz William Masters. Serial ten przedstawia ich pracę na rzecz rewolucji seksualnej, która zapewniła im sławę. Masters of Sex to świetna produkcja dramatyczna, która została wyprodukowana w 2013 roku. Serial został doceniony przez widzów i krytyków, co przyczyniło się do określenia go mianem jednego z najlepszych seriali w historii. W ciągu jednej godziny przekonamy się, jak praca naukowa przyczyniła się do zmiany całego społeczeństwa. Serial ten jest dostępny online i na pewno warto się z nim zapoznać.

Masters of Sex cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial ten rozgrywa się w St. Louis, w stanie Missouri, wraz z badaniami, które przeprowadzają dwaj główni bohaterowie. Obserwujemy ich prace i eksperymenty, które pomogły przyczynić się do rewolucji w dziedzinie seksualności. Fabuła serialu skupia się na tym, jak nauka wpłynęła na relacje ludzkie i jakie skutki to przyniosło.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami serialu są William Masters i Virginia Johnson. Masters to lekarz, który fascynuje się tematem seksualności, a Johnson jest jego asystentką. Razem pracują nad wypracowaniem metody umożliwiającej badanie reakcji seksualnych u ludzi. Obecni są także inni naukowcy z zespołu Mastersa, którzy prowadzą prace naukowe w tle.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Masters of Sex?

Serial Masters of Sex został wyreżyserowany przez Michelle Ashford. Michelle to amerykańska scenarzystka i producentka, najbardziej znana ze scenariuszy napisanych dla seriali telewizyjnych, takich jak: „John Adams”, „Boomtown”, „The Pacific” oraz „Off the Map”. Za swoje scenariusze była wielokrotnie nagradzana.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Serial ten jest znany z renomowanej obsady aktorskiej. W rolach głównych pojawiają się Michael Sheen (William Masters), Lizzy Caplan (Virginia Johnson), Caitlin FitzGerald (Libby Masters) oraz Annaleigh Ashford (Betty DiMello). Michael Sheen grał m.in. w filmie „The Queen” i „Twilight Saga”. Lizzy Caplan była nominowana do nagrody Emmy za swoją rolę w serialu „Masters of Sex”. Caitlin FitzGerald z kolei zagrała m.in. w filmie „It’s Complicated”, a Annaleigh Ashford pojawiła się w takich serialach, jak „Unbelievable Kimmy Schmidt” oraz „Mining Warszawa”.

Gdzie obejrzeć Masters of Sex online?

Cały serial Masters of Sex możesz obejrzeć w internecie. Odcinki są dostępne m.in. na vider, cda oraz zalukaj. Wyszukiwarka filmów i seriali – alekino.net – jest również w stanie pomóc w znalezieniu dostępnych źródeł.

Masters of Sex z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial ten jest dostępny z polskim lektorem, jak również napisami lub dubbingiem. Każdy widz może wybrać sposób, jaki najbardziej mu odpowiada, aby lepiej zrozumieć historię i cieszyć się produkcją.

Warto poświęcic 60 minut minut na seans online?

Cały serial Masters of Sex to coś wyjątkowego. Fabuła jest interesująca, aktorzy wspaniale odgrywają swoje role, a reżyseria jest doskonała. Serial ten przyczynił się do rozwoju tematu związanych z seksualnością, a widzowie wiele się z niego nauczyli. Jeśli szukasz dobrego serialu do obejrzenia, to Masters of Sex bez wątpienia będzie idealnym wyborem.

Dobra wiadomośc! Cały serial Masters of Sex możesz obejrzeć online już teraz!

Masters of Sex to produkcja, którą warto obejrzeć. Jest interesująca, wzruszająca i bardzo pouczająca, przenosi nas w inny świat i pokazuje nam, jak praca naukowa może zmienić całe społeczeństwo. Cały serial jest dostępny online, a to oznacza, że możesz go obejrzeć już teraz! Będzie to decyzja, której na pewno nie pożałujesz. Obejrzyj cały serial i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy.