Mayans M.C. (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
52 min
6.8
Jeśli lubisz kryminalne historie osadzone w świecie motocyklowych gangów, to na pewno pokochasz Mayans M.C. To ekscytujący serial, który łączy w sobie dramat i kryminał,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 252
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Mayans M.C.

Jeśli lubisz kryminalne historie osadzone w świecie motocyklowych gangów, to na pewno pokochasz Mayans M.C. To ekscytujący serial, który łączy w sobie dramat i kryminał, a jednocześnie przyciąga widzów także dzięki świetnej obsadzie i reżyserii.

Serial opowiada o grupie motocyklistów z gangu Mayans, którzy działają na granicy Stanów Zjednoczonych i Meksyku. Ich liderzy muszą walczyć nie tylko z konkurencyjnymi gangami, ale także z kartelami narkotykowymi oraz władzami obu krajów. Fabuła opowiada o ich codziennych zmaganiach z przeciwnikami oraz o ich życiu prywatnym. Jeden z członków gangu, EZ Reyes, po odsiadce w więzieniu, pragnie zemsty na kartelu narkotykowym i jednocześnie walczyć o swoje uczucia do pewnej kobiety.

Serial składa się z jedenastu odcinków, a każdy z nich trwa około 52 minut. Został wyprodukowany w 2018 roku i jest dostępny w wielu krajach na całym świecie.

Popularność serialu i jego dostępność online

Mayans M.C. zyskał już rzeszę fanów, którzy cieszą się każdym nowym odcinkiem. Co więcej, cały serial jest dostępny online, więc nie musisz czekać na emisję kolejnych odcinków w telewizji. Można go obejrzeć na wielu platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Warto także zajrzeć na stronę alekino.net, gdzie można znaleźć wiele ciekawych filmów i seriali do obejrzenia online.

Mayans M.C. cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się na pograniczu Stanów Zjednoczonych i Meksyku, a główną postacią jest EZ Reyes – młody człowiek, który należy do gangu motocyklowego Mayans M.C. Po długiej odsiadce w więzieniu ponownie wstępuje na drogę przestępczości, by pomścić miłość swojego życia i zemścić się na kartelu narkotykowym.

Gang Mayans M.C. musi walczyć zarówno z wrogimi gangami, jak i z kartelami narkotykowymi oraz z władzami obu krajów. Bohaterowie muszą zmagać się z trudnymi sytuacjami, przemocą oraz miłością. W serialu pojawiają się także kwestie związane z polityką, granicami i relacjami międzyludzkimi.

Postacie fabularne

W serialu występuje wiele postaci, które odgrywają kluczowe role w fabule. Najważniejsze postacie to:

– EZ Reyes (grany przez J. D. Pardo) – młody motocyklista, który po latach spędzonych w więzieniu ponownie staje się członkiem gangu Mayans M.C.
– Angel Reyes (grany przez Claytona Cardenasa) – brat EZ-a, członek gangu, który próbuje chronić swoją rodzinę i przyjaciół.
– Felipe Reyes (grany przez Edwarda Jamesa Olmosa) – ojciec Angel i EZ-a, były członek gangu, który teraz próbuje prowadzić spokojne życie.
– Emily Thomas (grana przez Sarah Bolger) – żona polityka, z którą EZ ma skomplikowane relacje.
– Obispo Losa (grany przez Michaela Irby) – lider gangu Mayans M.C.
– Riz (grany przez Antonia Jaramillo) – członek gangu, przyjaciel Angel i EZ-a.
– Taza (grany przez Raoula Maxa Trujillo) – członek gangu, który często podejmuje ryzykowne decyzje.
– Johnny 'Coco’ Cruz (grany przez Richarda Cabrala) – członek gangu, który ma skomplikowane życie prywatne.
– Miguel Galindo (grany przez Danny’ego Pino) – członek kartelu narkotykowego, z którym muszą walczyć bohaterowie.
– Adelita (grana przez Carle Barattę) – przywódczyni grupy partyzantów z Meksyku, walczącej z władzą.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Mayans M.C.?

Serial został wyreżyserowany przez wielu utalentowanych reżyserów, w tym byłych członków ekipy Sons of Anarchy – Kurta Suttera i Elgina Jamesa. Kurt Sutter jest znanym w Hollywood producentem i scenarzystą, znanym także z serialu The Shield. Elgin James to młody reżyser i scenarzysta, który pracował wcześniej na planie filmu Będzie bolało.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu Mayans M.C. znajdują się znakomici aktorzy, którzy doskonale odgrywają swoje role. Wśród nich znajdują się:

– J. D. Pardo, czyli EZ Reyes – aktor znanym z takich filmów jak Snitch czy A Cinderella Story.
– Clayton Cardenas, czyli Angel Reyes – aktor, który zagrał wcześniej w filmach takich jak American Crime oraz In Search of Fellini.
– Sarah Bolger, czyli Emily Thomas – aktorka, która zyskała popularność dzięki roli w serialu Tudorowie oraz filmie Emilka z Latającymi Ognikami.
– Edward James Olmos, czyli Felipe Reyes – doświadczony aktor, którego możemy kojarzyć z filmów takich jak Blade Runner czy Stand and Deliver.
– Danny Pino, czyli Miguel Galindo – aktor, który zagrał wcześniej w takich serialach jak Cold Case czy Żona idealna.

Gdzie obejrzeć Mayans M.C. online?

Nie musisz szukać dalej, by obejrzeć Mayans M.C. w Internecie – cały serial jest dostępny na wielu platformach. Można go obejrzeć na Viderze, CDA czy Zalukaj. Warto także odwiedzić stronę alekino.net, gdzie można znaleźć wiele ciekawych filmów i seriali, w tym Mayans M.C.

Mayans M.C. z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Mayans M.C. jest dostępny z polskim lektorem, a także napisami i dubbingiem. Dzięki temu nie trzeba znać języka angielskiego, by cieszyć się pełną fabułą serialu. Każdy może więc wybrać dla siebie ulubioną opcję i rozpocząć przygodę z gangu Mayans.

Warto poświęcic 52 min minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Mayans M.C. to nie tylko serial dla fanów kryminalnych historii i motocykli. To produkcja, która porusza wiele ważnych tematów, takich jak granice, polityka i miłość. Poza tym, świetne wcielenia aktorskie i ciekawa fabuła skłaniają widza do oglądania każdego kolejnego odcinka serialu.

Dobra wiadomość! Cały serial Mayans M.C. możesz obejrzeć online już teraz!

Zachęcamy Cię, by poświęcić czas na Mayans M.C. To serial, który z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Możesz go obejrzeć online, koniecznie skorzystaj z naszych wskazówek i ciesz się świetną jakością obrazu i dźwięku. Podziel się także swoją opinią o serialu w sekcji komentarzy – jesteśmy bardzo ciekawi Twojego zdania!