Mega Spider-Man (2012) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2012
21 min
6.8
Jeśli jesteś fanem Spider-Mana, to z pewnością zainteresujesz się serialem Mega Spider-Man! Przekonajmy się, dlaczego warto poświęcić czas, by obejrzeć cały sezon online. Mega Spider-Man...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 346
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Mega Spider-Man.

Jeśli jesteś fanem Spider-Mana, to z pewnością zainteresujesz się serialem Mega Spider-Man! Przekonajmy się, dlaczego warto poświęcić czas, by obejrzeć cały sezon online.

Mega Spider-Man to amerykański serial animowany z gatunku akcja/ przygoda/komedia. Serial opowiada o młodym Peterze Parkerze, który dołącza do tajnej agencji T.A.R.C.Z.A, aby podszkolić swoje umiejętności i pomóc w walce z superzłoczyńcami. Serial składa się z 52 odcinków, a jeden trwa około 21 minut.

Serial Mega Spider-Man został wyprodukowany w 2012 roku, ale jego popularność trwa do dziś! Całość serialu jest dostępna online, aby każdy mógł obejrzeć ją w dowolnym czasie.

Mega Spider-Man cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w Nowym Jorku. Peter Parker, będący w liceum, dowiaduje się, że został zauważony przez Nicka Fury, dyrektora agencji T.A.R.C.Z.A. Nick Fury oferuje mu możliwość podszkolenia i pozniejszej pomocy w walce z przestępcami. Peter przyjmuje ofertę i odkrywa, że CIA ma wiele sekretów i niebezpieczeństw.

W ciągu całego sezonu możemy oglądać, jak Peter Parker rozwija swoje umiejętności, poznaje świat wywiadu i staje się bohaterem. Wraz z Nickiem Fury, M.J. i Harrym Osbornem stawiają czoła zorganizowanej grupie przestępców, którzy chcą niszczyć miasto.

Postacie fabularne

W serialu Mega Spider-Man poznajemy wiele postaci, które wprowadzają fabułę w różne kierunki. Peter Parker (odpowiadający za główną postać) pełni rolę Spider-Mana. Nick Fury jest szefem agencji T.A.R.C.Z.A, a Mary Jane Watson (M.J.) jest najlepszą przyjaciółką Petera i uczennicą liceum Midtown High. Poznajemy też Harry’ego Osborna, syna właściciela Oscorp Industries.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Mega Spider-Man?

Serial Mega Spider-Man został wyreżyserowany przez Gary’ego Hinda. Hinds zyskał na popularności, realizując m.in. „Batmana”, „Futuramę” i „Family Guya”. Po sukcesie serialu animowanego „The Tick”, Hinds wraz z dwoma innymi twórcami stworzył swoją własną wytwórnię filmową i rozpoczął produkcję Mega Spider-Man.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W rolę Petera Parkera/Spider-Mana wciela się Drake Bell. Będąc aktorem, Bell zyskał sławę dzięki występom w serialach i filmach takich jak „Drake & Josh” czy „College”, ale to rola Spider-Mana przyniosła mu największą popularność wśród dzieci. Misty Lee wciela się w dwie kobiety z agencji T.A.R.C.Z.A – porucznikurę Kierę Jasper i szefową S.H.I.E.L.D. Hill. J.K. Simmons odtwarza rolę dyrektora T.A.R.C.Z.Y Nicka Fury’ego, a Chi McBride gra szefa operacji w agencji, Nicka Fury’ego.

Gdzie obejrzeć Mega Spider-Man online?

Cały sezon serialu Mega Spider-Man jest dostępny online na wielu platformach, w tym na Vider, CDA i Zalukaj. Wyszukiwarki filmów i seriali takie jak Alekino.net są także dobrym sposobem na znalezienie tego typu produkcji.

Mega Spider-Man z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały sezon serialu Mega Spider-Man jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy może wybrać dla siebie najlepszą opcję podczas oglądania serii. Opcja z polskim językiem pomoże w pełniejszym zrozumieniu fabuły serialu, co na pewno polepsz uczucie odbiorców po obejrzeniu całego sezonu.

Warto poświęcic 21 min minut na seans online?

Oczywiście, że tak! Mega Spider-Man to świetna propozycja dla miłośników klasycznego Spider-Mana. Serial daje nam wgląd w życie superbohatera i wprowadza w świat wywiadu i przestępczej działalności. Warto poświęcić trochę czasu na poznanie jego wątków fabularnych i zanurzenie się w klimat Nowego Jorku z perspektywy Spider-Mana.

Dobra wiadomośc! Cały serial Mega Spider-Man możesz obejrzeć online już teraz!

Mega Spider-Man, to serial, który z pewnością zainteresuje każdego fana Spider-Mana i animacji. Dostępność na wielu platformach i możliwość oglądania z polskim lektorem i dubbingiem to z pewnością jego atuty. Bez wątpienia warto poświęcić czas na obejrzenie całego sezonu i poznać historię Petera Parkera w wersji Mega Spider-Man. Zachęcamy do oglądania i podzielenia się swoją opinią o tym serialu w sekcji komentarzy!