Mgła (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
40 min
6.8
Serial Mgła to amerykański dramat z elementami sci-fi i fantasy, który można obejrzeć online. Akcja serialu rozgrywa się w małym amerykańskim miasteczku, które zostaje uwięzione...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 292
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Mgła

Serial Mgła to amerykański dramat z elementami sci-fi i fantasy, który można obejrzeć online. Akcja serialu rozgrywa się w małym amerykańskim miasteczku, które zostaje uwięzione w tajemniczej mgle, w której gnieżdżą się koszmarne stwory. Serial został zrealizowany na podstawie opowiadania Stephena Kinga, przez co już na samym początku można się spodziewać niezwykłych i przerażających przygód. W rolach głównych zobaczymy takie znane nazwiska jak Morgan Spector, Alyssa Sutherland, Gus Birney, Danica Ćurčić, Okezie Morro, Luke Cosgrove, Darren Pettie, Russell Posner, Frances Conroy.

Serial został wyprodukowany w 2017 roku i jego czas trwania to 40 minut. Jest to produkcja amerykańska, a gatunki łączone w serialu, czyli dramat, sci-fi i fantasy, zapewniają, że każdy widz znajdzie w nim coś dla siebie. Serial momentalnie stał się hitem, co wcale nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że opowieść z uniwersum Kinga zawsze przyciąga wielu widzów. Co więcej, Mgła jest dostępna online w wielu miejscach, więc widzowie nie muszą ograniczać się do odbioru w telewizji. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w tajemniczy i pasjonujący świat serialu już dziś.

Mgła cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Mgła rozgrywa się w amerykańskim miasteczku, które zostaje uwięzione w tajemniczej mgle. Ludzie, którzy byli tam w momencie zatrzymania miasta, odkrywają, że w tej mglistej pułapce gnieżdżą się koszmarne stwory. Bohaterowie serialu muszą stawić czoła niebezpieczeństwu, atakom bestii oraz wewnętrznym konfliktom, aby przetrwać i znaleźć sposób na ucieczkę z tego miejsca. Wszystko to prowadzi do napiętej i przerażającej akcji, która trzyma widza w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Postacie fabularne

W serialu Mgła występuje wiele postaci fabularnych. Mimo to, kilka z nich wyróżnia się na tle reszty. Pierwszym z bohaterów jest Kevin Copeland (Morgan Spector), pisarz i ojciec samotnie wychowujący swoją córkę Alex (Gus Birney). Kolejną ważną postacią jest Eve Copeland (Alyssa Sutherland), żona Kevina, która zostaje uwięziona poza miastem. Dalej mamy Connor Heisel (Darren Pettie), burmistrza opornego na proponowane przez innych rozwiązania, a także Mike Vogel (Luke Cosgrove), sportowca z lokalnej szkoły.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Mgła?

Reżyserem serialu Mgła jest Adam Bernstein. Jego kariera zaczęła się od funkcji montażysty, a następnie został producentem. W swojej karierze wyreżyserował wiele znanych seriali, takich jak “30 Rock”, “Breaking Bad”, czy też “Better Call Saul”. Mimo że w swojej karierze święci sukcesy właśnie w telewizji, Adam Bernstein ma na swoim koncie również filmy krótkometrażowe i pełnometrażowe, na przykład “Six Ways to Sunday”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W roli głównej występuje Morgan Spector, który wciela się w postać Kevina Copelanda. Morgan Spector nie jest znaną postacią w filmowym świecie, ale ma wiele udanych ról w telewizji, takich jak “Person of Interest” czy “Boardwalk Empire”.

Kolejną aktorką, którą zobaczymy na ekranie, jest Alyssa Sutherland, wcielająca się w postać Evie Copeland. Swoją popularność zdobyła dzięki roli Aslaug w serialu “Wikingowie”.

Gus Birney ma na swoim koncie jedną z pierwszych ważnych ról – wciela się w córkę Kevina, Alex. Okezie Morro to kolejny aktor, znanym z seriali “Chicago Med”. Luke Cosgrove i Darren Pettie również mają wiele doświadczenia telewizyjnego na swoim koncie.

Gdzie obejrzeć Mgła online?

Serial Mgła jest przystępny online na wielu platformach VOD, takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Co więcej, istnieją specjalne wyszukiwarki filmów i seriali, takie jak Alekino.net, gdzie można znaleźć również ten serial.

Mgła z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Mgła jest dostępny w polskiej wersji językowej. Istnieje możliwość wyboru lektora, napisów lub dubbingu. Każdy widz może zdecydować, jaką opcję wybierze, aby jeszcze bardziej wczuć się w klimat serialu. Dubbing i napisy dostarczą widzom najlepszą jakość odbioru, natomiast lektor zapewni dodatkowe ułatwienie w oglądaniu serialu.

Warto poświęcic 40 min minut na seans online?

Serial Mgła to z pewnością produkcja, której nie warto przegapić. Fabuła serialu, pełna napięcia akcja, znakomicie dobrana obsada aktorska i świetna muzyka przeciągają widza przez całość historii. Ponadto, Mgła to produkcja, w której reżyserowi udało się wspaniale oddać atmosferę i klimat książkowego pierwowzoru.

Nie ma wątpliwości, że warto poświęcić 40 minut na seans online i przekonać się samemu, że serial Mgła to produkcja, którą trzeba zobaczyć.

Dobra wiadomość! Cały serial Mgła możesz obejrzeć online już teraz!

Serial Mgła to wciągająca i pełna przygód produkcja, którą można obejrzeć online na wielu platformach. Warto poświęcić na nią czas, by przeżyć razem z bohaterami przygody, walcząc z przerażającymi stworzeniami z mgły. Zachęcamy również do podzielenia się z nami swoimi opiniami i wrażeniami na temat serialu Mgła w komentarzach pod tym artykułem.