Midnattssol (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
52 min
6.8
Jeśli interesują Cię kryminalne zagadki, a do tego lubisz skandynawski klimat, to musisz obejrzeć serial Midnattssol. To produkcja, która od samego początku bierze swoich widzów...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 220
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Midnattssol.

Jeśli interesują Cię kryminalne zagadki, a do tego lubisz skandynawski klimat, to musisz obejrzeć serial Midnattssol. To produkcja, która od samego początku bierze swoich widzów w niezapomnianą podróż przez mroczną stronę północnej Skandynawii. Serial ten zadebiutował w 2016 roku i natychmiastowo zdobył uznanie publiczności i krytyków.

Kahina Zadi, doświadczony oficer śledczy z paryskiej policji, zostaje wezwana do udziału w międzynarodowym śledztwie, po tym jak w Szwecji bestialsko zamordowany zostaje jej rodak. Oficerka wyrusza do Kiruny, gdzie dokonano zbrodni, aby pomóc lokalnym władzom w zidentyfikowaniu sprawcy.

W ramach śledztwa, Zadi współpracuje z miejscowym prokuratorem, Andersine Harneskim, aby odkryć prawdziwe powody bestialstwa, której ofiarą padł Francuz. Okazuje się jednak, że zabójstwo jest tylko jednym z wielu – a wszystko w jakimś stopniu związane jest z lapońskim mistycyzmem.

Serial ten to mix kryminalnej intrygi i magicznego realizmu, który doskonale wpisuje się w skandynawską estetykę i styl. Jego produkcja trwała 52 minuty, więc w ciągu zaledwie kilku wieczorów możesz poznać całą historię.

Postacie fabularne

W serialu Midnattssol pojawiają się takie postaci jak:

– Kahina Zadi – protagonista serialu, doświadczony oficer śledczy, którego włączają do międzynarodowego śledztwa dotyczącego zamordowania francuskiego turysty w Szwecji.
– Anders Harnesk – lokalny prokurator, który nawiązuje współpracę ze Zadi w celu rozwiązania skomplikowanej sprawy morderstw w Kirunie.
– Peter Stormare – poważany szwedzki aktor, który wcielił się w rolę Magnusa Widell, człowieka zainteresowanego sprawą kryminalną, związaną z lapońskim mistycyzmem.
– Leïla Bekhti – francuska aktorka, znana z takich produkcji jak „Pięta bogów” i „Azyl”, grająca oficerkę Zadi.

Midnattssol cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Midnattssol rozgrywa się w przemysłowym regionie Norbotten w północnej Skandynawii. Według fabuły, na tym terenie dochodzi do szeregu brutalnych zabójstw, które są w jakiś sposób związane z lapońskim mistycyzmem.

Film doskonale łączy dramat z kryminałem, tworząc niesamowitą atmosferę. Śledztwo prowadzone przez Kahinę Zadi i Andersa Harneskiego jest na tyle intrygujące i pełne zwrotów akcji, że trudno oderwać od niego wzrok.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Midnattssol?

Reżyserem serialu jest ojciec i syn, Björn Stein i Måns Mårlind. Björn Stein to szwedzki reżyser, który w przeszłości pracował przy takich produkcjach jak „Zimne światło dnia” i „Portret damy”. Zarówno on, jak i jego syn, Måns Mårlind, byli także odpowiedzialni za reżyserię popularnego serialu „Śniadanie mistrzów”.

Ich współpraca przy serialu Midnattssol była bardzo skuteczna, a ich biegłość w tworzeniu ten scenariusza sprawiła, że produkcja ta stała się prawdziwym hitem.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu występują tacy znani aktorzy, jak:

– Leïla Bekhti – znana z takich produkcji jak „Azyl” czy „Świąteczna piosenka”, grająca oficerkę śledczą Kahinę Zadi.
– Peter Stormare – nominowany do nagrody Emmy szwedzko-amerykański aktor, który wcielił się w rolę Magnusa Widell, człowieka zainteresowanego sprawą kryminalną, związaną z lapońskim mistycyzmem.
– Richard Ulfsäter – szwedzki aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, wcielający się w rolę Jana-Erika Hippi, lokalnego policjanta.
– Albin Grenholm – szwedzki aktor teatralny i telewizyjny, grający Walttera Harneskégo, brata prokuratora Andersa Harneskégo.

Gdzie obejrzeć Midnattssol online?

Cały serial Midnattssol jest dostępny online na platformach takich jak Vider, CDA, Zalukaj i Alekino.net. Można go oglądać z polskimi napisami, dubbingiem lub z polskim lektorem.

Gwarantuję Ci, że warto wykorzystać każdą dostępną opcję, ponieważ Midnattssol to produkcja, która z pewnością zainteresuje Cię od pierwszej do ostatniej minuty.

Midnattssol z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli nie lubisz czytać napisów, a angielski leży Ci słabo, zawsze możesz wybrać wersję z polskim lektorem. Dzięki temu będziesz mógł całkowicie skupić się na fabule, a lektor pomoże Ci zrozumieć treść.

Wersja z polskim dubbingiem natomiast to dobry wybór, jeśli chcesz poczuć się jakbyś oglądał polską produkcję. Dzięki temu zrozumiesz każde słowo mówione przez bohaterów i w pełni zagłębisz się w skandynawski klimat.

Warto poświęcić 52 minuty na seans online?

Tak! Midnattssol to produkcja, która zachwyci Cię swoją mistyczną i kryminalną intrygą. Po każdym odcinku zostawia po sobie wrażenie, które ciężko opisać słowami. Zagadka śledztwa oraz klimat północnej Skandynawii prawdopodobnie skutecznie wciągną Cię w świat serialu.

Jeśli nie jesteś przekonany, zacznij od jednego odcinka, a przekonasz się, że warto. Garantuję Ci, że nie pożałujesz czasu.

Dobra wiadomość! Cały serial Midnattssol możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli interesuje Cię świat kryminalnych zagadek i klima Skandynawii, koniecznie musisz zobaczyć serial Midnattssol. Cały serial dostępny jest online na Vider, CDA, Zalukaj i Alekino.net, a każda z opcji (napisy, lektor, dubbing) pozwoli Ci odkryć skandynawski klimat na swój własny sposób.

Zapraszamy do obejrzenia i podzielenia się własnymi spostrzeżeniami na temat tej produkcji w sekcji komentarzy poniżej!