Mike i Molly (2010) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
22 min
6.8
Serial komediowy "Mike i Molly" to jedna z najbardziej zabawnych produkcji, która od lat bawi widzów na całym świecie. Seriale rozrywkowe cieszą się ogromną popularnością,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 239
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Mike i Molly

Serial komediowy „Mike i Molly” to jedna z najbardziej zabawnych produkcji, która od lat bawi widzów na całym świecie. Seriale rozrywkowe cieszą się ogromną popularnością, a ten konkretny już od 2010 roku kradnie serca widzów na całym świecie.

„Mike i Molly” to historia dwojga ludzi, którzy spotykają się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób z nadwagą. Wzbudza to ich wzajemne zainteresowanie, a wkrótce zakochują się w sobie. Jednak ich miłość zostaje wystawiona na próbę, gdy zaczynają mieć problemy z utrzymaniem swojej wagi. Oprócz historii miłosnych, serial w zabawny sposób pokazuje także codzienne życie z różnych perspektyw.

Serial jest produkcją amerykańską, a czas trwania jednego odcinka wynosi 22 minuty. Gatunek tego serialu to komedia, a obsada jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych w branży. W rolach głównych występują Billy Gardell i Melissa McCarthy, zaś reżyserem serialu jest James Burrows. „Mike i Molly” to naprawdę wciągający serial, który zachęci do śmiechu niejednego widza.

Zwolennicy serii mają teraz możliwość oglądania całego serialu online na różnych platformach, takich jak cda, vide, zalukaj. Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby zacząć przygodę z bohaterami serialu i przekonać się, co tak wiele osób kocha w „Mike i Molly”.

Mike i Molly cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial „Mike i Molly” rozgrywa się w Chicago, gdzie poznajemy tytułowych bohaterów podczas spotkania wsparcia dla osób z nadwagą. Przez kolejne odcinki śledzimy ich losy, a i inne postacie na stałe wpisują się w fabułę serialu.

Jednym z ważniejszych wątków są zmagania tytułowych bohaterów z utrzymaniem swojej wagi, ale serial pokazuje także ich problematykę w pracy lub stosunkach międzyludzkich, jak na przykład relacje rodzinne.

Postacie fabularne

W serialu „Mike i Molly” wyjątkowo interesujące są postacie, które wzajemnie wpływają na swoje życie. Jednym z głównych bohaterów jest Mike Biggs, w którego rolę wciela się Billy Gardell. Mike to policjant z Chicago, który sam boryka się z problemem otyłości, a jego matka, Peggy Biggs (w tej roli Swoosie Kurtz) niezwykle ingeruje w jego życiu.

Z kolei Melissa McCarthy wciela się w Molly Flynn, nauczycielkę czwartej klasy. Jest ona mocno skupiona na swojej pracy i walczy z nadwagą, właśnie w ramach grupy wsparcia, gdzie poznaje Mike’a. Bohaterowie natychmiast poznają się bliżej, a ich historia miłosna jest jednym z wątków, który bawi widzów przez część całego serialu.

Mike i Molly nie są jednak jedynymi bohaterami. W serialu można poznać również rodzeństwo Molly, Samanthę (grana przez Katy Mixon) i Victora (w tej roli Louis Mustillo), a także zaprzyjaźniony z bohaterami policjant Carl McMillan.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Mike i Molly?

Reżyserem serialu „Mike i Molly” jest James Burrows, który ma na swoim koncie nie tylko ten, ale również wiele innych seriali. Burrows jest jednym z najbardziej znanych reżyserów żyjących i zrobił karierę dzięki telewizji. W przeszłości pracował przy takich seriach jak „Frasier”, „Will i Grace”, czy „Friends”. Jest on jednym z najbardziej utalentowanych twórców w dziedzinie komedii telewizyjnych.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie „Mike i Molly” znaleźć można wiele znanych twarzy. W rolach głównych występują Billy Gardell i Melissa McCarthy, którzy zyskali ogromną popularność dzięki swoim rolom w filmach i serialach. Gardell występował między innymi w filmie „Bad Santa”, zaś McCarthy dobrze znana jest z roli Sookie w serialu „Gilmore Girls”, a także z filmów „Dowcipu chyba nie zrozumiałem” i „Bridesmaids”.

Swoosie Kurtz wciela się w rolę matki Mike’a, Peggy Biggs, a Katy Mixon w rolę drugiej siostry Molly, Samanthy. W obsadzie znalazł się też Louis Mustillo, który gra Carla McMillana, przyjaciela Mike’a.

Gdzie obejrzeć Mike i Molly online?

Serial „Mike i Molly” jest dostępny do oglądania online na różnych platformach, takich jak cda, zalukaj czy vide. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali, jak na przykład alekino.net, aby znaleźć serial, który nas interesuje.

Mike i Molly z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial „Mike i Molly” to produkcja amerykańska, a więc nie zawsze dostępna jest w wersji językowej, która odpowiada widzom z Polski. Jednak na szczęście w internecie dostępne są różne wersje językowe serialu, także z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Widzowie mają więc możliwość wyboru sposobu odbioru serialu, który najbardziej im odpowiada.

Warto poświęcić 22 minuty na seans online?

Odpowiedź brzmi: tak! „Mike i Molly” to serial, który zabawi widzów już od pierwszych minut. Błyskotliwe dialogi, niezwykle charakterystyczne postacie oraz humorystyczne sytuacje czynią ten serial jednym z najlepszych w swoim gatunku.

Warto obejrzeć ten serial ze względu na jego wyjątkowość, ale również dlatego, że zainspirować on może do własnych przemyśleń na temat problemów związanych z nadwagą i relacjami międzyludzkimi.

Dobra wiadomość! Cały serial Mike i Molly możesz obejrzeć online już teraz!

Cały serial „Mike i Molly” można obejrzeć online już teraz, więc nie trzeba długo czekać, aby przekonać się, dlaczego tak wiele osób uwielbia ten serial. Nie wiesz, czy warto poświęcić czas na ten serial? Nie wahaj się i sprawdź, zobacz, jak wiele emocji wzbudził ten serial w innych widzach. Nie zapomnij też podzielić się swoją opinią o „Mike i Molly”, która może być inspiracją dla innych widzów.