Modliszka (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
43 min
6.8
Jeśli interesują Cię kryminały, a nie wiesz, co obejrzeć, koniecznie musisz zwrócić uwagę na serial Modliszka. To francuska produkcja, która błyskawicznie zdobyła serca widzów i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 253
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Modliszka

Jeśli interesują Cię kryminały, a nie wiesz, co obejrzeć, koniecznie musisz zwrócić uwagę na serial Modliszka. To francuska produkcja, która błyskawicznie zdobyła serca widzów i krytyków na całym świecie. Premiera serialu odbyła się w 2017 roku, ale wciąż cieszy się ogromną popularnością. Zachęcamy do zapoznania się z fabułą oraz całym zespołem wokół serialu.

Modliszka opowiada historię seryjnej morderczyni, która zgadza się pomóc w rozwiązaniu tajemniczej serii zbrodni. Jest jednak jeden warunek – musi współpracować z synem, który obecnie jest policjantem. Akcja toczy się we Francji, a na ekranie zobaczymy między innymi Fredrique Bel, Carole Bouquet czy Elodie Navarre. Te trzy osoby to tylko namiastka obsady, która w serialu występuje.

Serial ten to połączenie dwóch gatunków – kryminału i dramatu. W ciągu całego serialu będziemy mieć okazję poznać bohaterów, ich motywacje, historie życia i starania o odkrycie całej prawdy. Wszystko to, przy fantastycznej grze aktorskiej, czyni z Modliszki serial, który nie tylko wciąga, ale także nie daje o sobie zapomnieć.

Modliszka cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Modliszka rozgrywa się we Francji. Fabuła składa się z siedmiu odcinków. W kryminalnej intrydze poznajemy polityka Victora i samozwańczą mścicielkę, która ma szansę ujawnienia niezliczonych przestępstw. Oczywiście, wszystko wymaga poświęceń ze strony wszystkich bohaterów. W toku śledztwa zaczynamy się zastanawiać, czy najważniejsze są fakty, czy emocje i czy wszyscy bohaterowie rzeczywiście są tym, za kogo się podają.

W serialu mamy wiele zaskakujących momentów, narracja prowadzi nas przez całą serię, ukazując różne punkty widzenia i osoby, które są powiązane z całym planem seryjnego mordercy. Fabuła utrzymuje w napięciu od pierwszych minut, dając widzom poznać, co się dzieje z każdym kolejnym odcinkiem.

Postacie fabularne

W serialu Modliszka poznajemy kilka bohaterów, z których każdy odgrywa kluczową rolę w fabule. Oto lista postaci, które pojawiają się w całym serialu:

1. Manon (w tej roli Frederique Bel) – kobieta, która po zatrzymaniu staje się kluczową postacią w śledztwie, między innymi przez swoją osobowość i wysokie IQ.

2. Jeanne (w tej roli Carole Bouquet) – matka Manon i osoba, która na początku uważa, że ​​jej córka nie ma nic wspólnego z morderstwami.

3. Luc (w tej roli Fred Testot) – policjant, który znał Manon z młodości. Pracuje z policją na rzecz ujawnienia tożsamości Mante’a.

4. Victor (w tej roli Pascal Demolon) – polityk, który staje się kluczową postacią, ponieważ jest bardzo blisko powiązany z Manon i jego śledztwo na tej podstawie jest bardzo ciekawe.

5. Bastien (w tej roli Robinson Stévenin) – partner Luc w policji i osoba, która stawia wszystko na jedną kartę w celu odkrycia tożsamości Mante’a.

6. Lika (w tej roli Serge Riaboukine) – emerytowany policjant i mentor Luc’a podczas śledztwa w sprawie Mante’a.

7. Riwal (w tej roli Jacques Weber) – prawnik, który jest powiązany z Manon i który również odkrywa więcej na temat Mante’a.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Modliszka?

Serial Modliszka wyreżyserował Thierry Bizot. Jest to francuski reżyser, scenarzysta i producent telewizyjny. W przeszłości był redaktorem naczelnym jednego z największych magazynów muzycznych we Francji, a także pracował dla wytwórni filmowej Gaumont. Bizot ma na swoim koncie wiele produkcji telewizyjnych i filmowych, a także był producentem zarówno filmów dokumentalnych, jak i nagradzanych filmów fabularnych.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Każda produkcja ma swoją obsadę, która nie tylko wciela się w role, ale również wprowadza w widza w klimat filmu. W Modliszce oprócz wymienionych już wyżej postaci fabularnych, zobaczymy również następujących aktorów:

1. Frédérique Bel – zagrała Manon, kobieta towarzysząca nam w całym serialu.

2. Carole Bouquet – zagrała Jeanne, matkę Manon, która pomaga córce w trudnej sytuacji.

3. Fred Testot – zagrał Luc’a, policjanta, który znał Manon z czasów szkolnych.

4. Pascal Demolon – zagrał Victora, polityka, który ma pewne powiązania z Manon i jej rodziną.

5. Robinson Stévenin – zagrał Bastiena, partnera policjanta Luc’a, który stawia wszystko na jedną kartę, aby odkryć tożsamość Mante’a.

6. Jacques Weber – zagrał Riwal’a, prawnika, który ma wiele tajemnic.

7. Serge Riaboukine – zagrał Likę, byłego policjanta, który pomaga Lucowi podczas śledztwa.

Gdzie obejrzeć Modliszka online?

Serial Modliszka jest dostępny w internecie na różnych stronach. Wśród tych, które polecamy, są vider, cda oraz zalukaj. Jeśli jednak szukasz ciekawych produkcji, które oferują jeszcze więcej niż same seriale, zachęcamy do sprawdzenia wyszukiwarki filmów i seriali alekino.net.

Modliszka z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Część widzów lubi oglądać filmy i seriale z lektorem, napisami lub dubbingiem. Dla takich osób przygotowano Modliszkę także w polskiej wersji językowej. Oznacza to, że każdy, kto nie lubi czytać napisów lub nie zna języka francuskiego, może oglądać serial z polskim lektorem lub napisami.

Warto poświęcić minutę na seans online?

Tak! Decydując się na Modliszkę, masz pewność, że spędzisz przyjemny czas i nie pożałujesz poświęconej godziny. Fabuła serialu oraz wspaniała gra aktorska przyciągają uwagę widza i sprawiają, że z niecierpliwością czeka na kolejny odcinek, aby poznać dalszy rozwój akcji. Zachęcamy, aby poświęcić trochę czasu na seans online i dołączyć do grona fanów, którzy uwielbiają Modliszkę.

Dobra wiadomość! Cały serial Modliszka możesz obejrzeć online już teraz!

Nie czekaj dłużej i zacznij oglądać Modliszkę już teraz. Serial ten zachęca do analizy postaci, ich motywacji i odkrywania kolejnych tajemnic. Fabuła pełna jest wątków, dzięki którym niejednokrotnie będziemy zaskakiwani. Jesteśmy przekonani, że po obejrzeniu całego serialu zechcesz podzielić się swoją opinią na temat tego fantastycznego dzieła i dyskutować o nim w sekcji komentarzy pod tym artykułem.