Mroczne materie (2019) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
60 min
6.8
Serial Mroczne materie to produkcja, która w ostatnim czasie zdobyła ogromną popularność wśród miłośników dramatu, sci-fi i fantasy. Premiera serialu miała miejsce w 2019 roku,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 138
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Mroczne materie

Serial Mroczne materie to produkcja, która w ostatnim czasie zdobyła ogromną popularność wśród miłośników dramatu, sci-fi i fantasy. Premiera serialu miała miejsce w 2019 roku, a czas trwania jednego odcinka to około 60 minut. W rolach głównych zobaczymy Dafne Keen, Amira Wilsona, Ruth Wilson, Simone Kirby, Willa Keena, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jamie Ward, Kobna Holdbrook-Smitha, Chipo Chunga oraz Jonathana Arisa. Reżyserem serialu był Tom Hooper. Akcja rozgrywa się w różnych światach, a głównym wątkiem jest porwania dzieci, tajemniczy Pył oraz przyjaźń i walka o lepszą przyszłość.

Jeśli nie miałaś jeszcze okazji zobaczyć tego serialu, koniecznie to nadrob. Mroczne materie dostępne są na różnych platformach, w tym Vider, CDA i Zalukaj. Nie czekaj, obejrzyj cały serial już teraz!

Mroczne materie cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w różnych światach, a bohaterką jest Lyra. Kiedy ginie jej najlepszy przyjaciel, dziewczyna postanawia pomóc mu i odkrywa tajemniczy spisek związany z porwaniem dzieci. Lyra i jej nowy przyjaciel, Will, próbują zrozumieć istotę tajemniczego Pyłu i rozwiązać zagadkę zniknięcia dzieci. Podczas swojej podróży spotykają różne istoty i odkrywają wiele niebezpiecznych tajemnic.

Postacie fabularne

Na ekranie zobaczymy Lyra, Willa, Ruth Wilson jako panią Coulter, Simone Kirby jako Mary Malone, Adewale Akinnuoye-Agbaje jako John Parry, Jamie Ward jako Roger Parslow, a także innych bohaterów, którzy pojawiają się w różnych odcinkach. Lyra to główna bohaterka, dziewczyna pełna zapału i odwagi, która postanawia uratować swojego przyjaciela i rozwiązać zagadkę zniknięcia dzieci. Will, młody chłopiec pełen determinacji, pomaga Lyrze w jej misji. Pani Coulter pojawia się jako tajemnicza postać o nieznanej przeszłości. Mary Malone to naukowiec zajmujący się badaniem Pyłu. John Parry jest ojcem Willa, niezwykle odważnym człowiekiem, który pomaga Lyrze i Willowi w ich misji.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Mroczne materie?

Tom Hooper to reżyser, który odpowiada za wyreżyserowanie serialu Mroczne materie. Hooper jest znanym reżyserem, znawcą kina. W jego dorobku znajdują się takie filmy jak „The King’s Speech” czy „Les Misérables”. Można powiedzieć, że Hooper to reżyser, który zawsze stawia bardzo wysokie poprzeczki dla swoich filmów. Jego kariera rozpoczęła się w 1999 roku i do dzisiaj wyreżyserował wiele ciekawych filmów i seriali, które zdobyły wiele nagród.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W rolach głównych zobaczymy Dafne Keen jako Lyra, Amira Wilsona jako Willa, Ruth Wilson jako panią Coulter, Simone Kirby jako Mary Malone, Willa Keena jako Johna Parry’ego oraz Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jamie Ward, Kobna Holdbrook-Smitha i Chipo Chunga. Dafne Keen to dziewczynka, która zdobyła popularność dzięki roli w filmie „Logan”. Ruth Wilson to znana aktorka, która grała m.in. w „Ludziach Boga” czy „Nierealnym świecie”. Amira Wilson to młoda aktorka, która dopiero zaczyna swoją karierę. Obsada serialu jest naprawdę świetna i każdy z aktorów wspaniale wciela się w swoją rolę.

Gdzie obejrzeć Mroczne materie online?

Serial Mroczne materie możesz obejrzeć online na różnych platformach, w tym na Vider, CDA i Zalukaj. Wszystkie odcinki są dostępne w dobrej jakości i z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Zachęcamy również do skorzystania z naszej wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Mroczne materie z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Na szczęście cały serial jest już dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy widz może wybrać sobie najlepszą opcję dla siebie. Osoby, które woleliby oglądać serial z lektorem, będą niezwykle zadowolone z dostępnego na Viderze i innych platformach wyboru napisów i dubbingu. Wszystko po to, aby twoje doświadczenie oglądania były jeszcze lepsze!

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Warto poświęcić całe 60 minut na seans online z seriąlem Mroczne materie. Akcja tego serialu toczy się w różnych wymiarach, co sprawia, że cały czas jest coś nowego do odkrycia. Bohaterowie, których poznajemy w serialu, są naprawdę ciekawi i niezwykle złożeni, co sprawia, że ich losy angażują widza. Nie ma wątpliwości, że ten serial to prawdziwa gratka dla miłośników sci-fi, fantasy i dramatu.

Dobra wiadomość! Cały serial Mroczne materie możesz obejrzeć online już teraz!

Mroczne materie to niezapomniana przygoda, którą warto przeżyć. Obejrzenie tego serialu online to świetny sposób na spędzenie wieczoru w domowym zaciszu. Dostępne na różnych platformach w lektorem, napisami i dubbingiem, Mroczne materie to produkcja, która z pewnością zapadnie ci w pamięć. Nie czekaj, obejrzyj już teraz cały serial, a potem koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem!