Narcos (2015) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
57 min
6.8
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak działa świat narkotykowy? Chcesz poznać historię jednego z najbezwzględniejszych bossów narkotykowych w Kolumbii? Jeśli tak, to musisz obejrzeć cały serial...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 346
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Narcos.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak działa świat narkotykowy? Chcesz poznać historię jednego z najbezwzględniejszych bossów narkotykowych w Kolumbii? Jeśli tak, to musisz obejrzeć cały serial Narcos!

Serial opowiada prawdziwą historię życia Pabla Escobara, jednego z najsłynniejszych bossów narkotykowych, który zapewnił sobie pozycję jednego z najpotężniejszych ludzi w Kolumbii na początku lat 90. XX wieku.

Serial ten to produkcja pełna emocji, napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Posiada on unikalną otoczkę wizualną, którą budują zarówno dialogi, sceny akcji, jak również piękna sceneria Kolumbii, miasteczka Medellín z lat 80. i 90.

Narcos to serial, który musi zobaczyć każdy fajek, kryminalnych i dramatów.

Narcos cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Narcos rozgrywa się w Kolumbii w latach 80. i 90. XX wieku.

Pablo Escobar (w tej roli wspaniały Wagner Moura) to kolumbijski boss narkotykowy, który pomimo swojego bezwzględnego charakteru i przestrzegania tylko swoich zasad, zapewnił sobie pozycję jednego z najmocniejszych ludzi w Kolumbii.

Serial Narcos skupia się na życiu i działalności Escobara – przedstawia jego relacje z kartelem, konflikty z celnikami i policją, jego wpływy i wprowadzenie do kolumbijskiego rządu. Serial pokazuje również, jak połączone wysiłki amerykańskiej i kolumbijskiej policji zniszczyły imperium narkotykowe Escobara.

Postacie fabularne

W skład obsady wchodzą m.in.:
– Weber Moura jako Pablo Escobar,
– Boyd Holbrook jako Steve Murphy,
– Pedro Pascal jako Javier Peña,
– Joanna Christie jako Connie Murphy,
– Paulina Gaitan jako Tata Escobar.

Głównymi postaciami właśnie są Escobar i Murphy, jedyni prowadzący boje o miejsce w klasyfikacji bohaterów i zła.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Narcos?

Serial Narcos został wyreżyserowany przez José Padilhę. Padilha to brazylijski reżyser, producent i scenarzysta, który jest znany z filmów pt. „Autobus 174” oraz „O Nieznanych”.
Odbiorcy podkreślają, że Padilha świetnie odtworzył sploty życia narkotykowego w Ameryce Łacińskiej.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Narcos występuje szereg znakomitych aktorów. W roli głównej pojawia się Wagner Moura jako Pablo Escobar, który zdobył uznanie publiczności i krytyków zestawiających najlepsze role ostatnich lat. Z kolei Boyd Holbrook, Pedro Pascal i Joanna Christie wcielają się w służby specjalne, dzięki którym Escobar zostaje w końcu doprowadzony do końca.

Vicente Ferreira, będący w obsadzie jako rola Griselho, jest aktorem znakomitym. Jeszcze więcej wspaniałych aktorów tworzy atmosferę i całość fabuły, co skutkuje świetną recenzją.

Gdzie obejrzeć Narcos online?

Pojawienie się Vider, i innych platform online, sprawiło, że filmy i seriale możemy oglądać w zaciszu naszego domu. Narcos jest dostępny w Vider cda, Zalukaj oraz na wielu innych portalach.

Narcos z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeżeli nie czujesz się zbyt pewnie z angielskim, istnieje możliwość obejrzenia serialu Narcos z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. To świetna opcja dla widzów, którzy nie przepadają za czytaniem napisów, ale chcą poznać historię Pabla Escobara i świata narkotykowego.

Warto poświęcić 57 minut na seans online?

Absolutnie, warto! To doskonały sposób na spędzenie czasu w gronie przyjaciół. Serial Narcos oferuje wiele zawiłości i I wiele momentów, działających tak, by widzowie byli zaciekawieni i nie chcieli odłożyć ekranu.

Dobra wiadomość! Cały serial Narcos możesz obejrzeć online już teraz!

Nie czekaj dłużej, obejrzyj cały serial Narcos już teraz! To świetna propozycja dla osób, dla których seria House of Cards była zbyt bezbarwna, a Breaking Bad zbyt brutalna.

Znajdź swój nastrój, zaparz kawę i odpal Narcos online. Podziel się swoją opinią o serialu Narcos w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Do dzieła!