Niesamowity świat Gumballa (2011) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2011
11 min
6.8
Niesamowity świat Gumballa to animowana seria telewizyjna skierowana do całej rodziny. Serial składa się z odcinków trwających po 11 minut. Fabuła skupia się na przygodach...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 285
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6

Wprowadzenie do całego serialu Niesamowity świat Gumballa

Niesamowity świat Gumballa to animowana seria telewizyjna skierowana do całej rodziny. Serial składa się z odcinków trwających po 11 minut. Fabuła skupia się na przygodach 12-letniego Gumballa i jego rodziny, mieszkającej w miasteczku Elmore. Wttersonowie to zwykła rodzina z nietypowymi zwierzętami. Ojcem rodziny jest wielki różowy królik, matka pracuje w tęczowej fabryce, a dzieci to niebieski kot z gigantyczną głową, genialna 4-letnia króliczka i udomowiona złota rybka o imieniu Darwin.

Serial Niesamowity świat Gumballa to unikalne połączenie kreskówki z elementami komedii, sci-fi i fantastyki. Bohaterowie serii przeżywają wiele przygód pełnych humoru, ale przede wszystkim każdy odcinek dostarcza istotną lekcję, której można się nauczyć.

Serial zdobył wiele uznanie na całym świecie i stał się kultowym. Udostępnienie serialu online ułatwiło dostępność do produkcji dla milionów ludzi.

Jeśli jeszcze nie widziałeś Niesamowitego świata Gumballa zachęcamy Cię, abyś to zrobił. Już teraz możesz obejrzeć wszystkie odcinki w Internecie, a mamy pewność, że świetny humor i ciekawe historie zainspirują Cię do powrotu do Elmore.

Niesamowity świat Gumballa cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja Niesamowitego świata Gumballa rozgrywa się w miasteczku Elmore, które znajduje się gdzieś na świecie. Miejscowość ta jest zamieszkiwana przez różne zwierzęta antropomorficzne, takie jak koty, króliki, psy, ryby, ptaki i wiele innych gatunków.

Fabuła opowiada o perypetiach 12-letniego kota Gumballa i jego rodziny, którzy nieustannie wpadają w tarapaty. Gumball nieustannie przyciąga na swoją drogę psikusy, przygody i niebezpieczeństwa, a jego rodzina jest zawsze z nim, by mu pomóc.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami Niesamowitego świata Gumballa są członkowie rodziny Wattersonów. W skład rodziny wchodzą:

– Gumball – niebieski kot z ogromną głową, ewidentnym nosom do szalonych przygód.
– Anais – genialna 4-letnia króliczka i jednocześnie najmłodsza członkini rodziny Wattersonów.
– Darwin – udomowiona złota rybka, która stała się członkiem rodziny, gdy wyrosły jej nogi.
– Ojciec – wielki różowy królik, który doradza Gumballowi w wielu sytuacjach.
– Matka – pracująca w tęczowej fabryce, zawsze gotowa do pomocy mężowi i dzieciom.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Niesamowity świat Gumballa?

Niesamowity świat Gumballa został wyreżyserowany przez Ben’a Bocquelet’a, który jest znanym producentem filmowym i telewizyjnym. Bocquelet urodził się w 1984 roku w Paryżu we Francji. W wieku 17 lat przeniósł się do Londynu, gdzie studiował animację na Uniwersytecie w Arts London.

Bocquelet jest znany ze swych innowacyjnych projektów i eksperymentowania z różnymi koncepcjami. Przed Gumballem był współtwórcą popularnej serii animowanej „The Amazing World of Gumball”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Niesamowitym świecie Gumballa występują wielcy i utalentowani aktorzy, którzy dają od siebie wszystko, aby ożywić postacie z serii:

– Sandra Dickinson jako przewodniczący Larry
– Kerry Shale jako Banańowiec Joe, Rocky Robinson i Tobias Wilson
– Dan Russell jako Ojciec i Rob (przyjaciel Gumballa)
– Teresa Gallagher jako Amuleta Cupcake i Nicole (matka)
– Kyla Rae Kowalewski jako Anais (najmłodsza córka Wattersonów)
– Jessica McDonald jako Penny (miłość Gumballa)
– Stefan Ashton Frank jako Darwin (udomowiona ryba).

Gdzie obejrzeć Niesamowity świat Gumballa online?

Niesamowity świat Gumballa jest teraz dostępny dla widzów na platformach online. Można je obejrzeć na Vider, cda.pl, czy na zalukaj.tv. Na stronie alekino.net można po prostu wpisać tytuł serialu i znaleźć wiele platform, na których można obejrzeć wszystkie odcinki online.

Niesamowity świat Gumballa z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć cały serial Niesamowity świat Gumballa z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, także masz taką możliwość. Wszystkie odcinki są dostępne w wersji polskiej, aby każdy mógł docenić humor i lekcje zawarte w całym serialu.

Warto poświęcić 11 minut na seans online?

Tak, zdecydowanie warto zobaczyć Niesamowity świat Gumballa. Serial jest naprawdę wciągający, a przez swoją oryginalność i pomysłowość zainteresuje widzów w każdym wieku.

To wspaniały pomysł na popołudniowy seans dla całej rodziny lub na relaks po pracy. Oglądanie serialu Niesamowity świat Gumballa daje wiele radości i uśmiechu na twarzy.

Dobra wiadomość! Cały serial Niesamowity świat Gumballa możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś Niesamowitego świata Gumballa, koniecznie musisz sięgnąć po tę produkcję. Serial jest dostępny online, więc z łatwością możesz obejrzeć całą serię w dowolnym momencie. Liczne obsadzeń, wspaniała animacja, pomysł na humor oraz wiele interesujących przemyśleń sprawiają, że serial jest naprawdę wartościowy.

Czekamy na Twoją opinię! Jeśli już przeglądałeś Niesamowity świat Gumballa, podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej.