Nowy wspaniały świat (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
48 min
6.8
Jeśli lubisz filmy science-fiction oraz dramaty, to na pewno zainteresuje Cię serial Nowy wspaniały świat. To wyjątkowa produkcja, która z nadzwyczajnym wyczuciem opowiada o utopijnym...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 148
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Nowy wspaniały świat

Jeśli lubisz filmy science-fiction oraz dramaty, to na pewno zainteresuje Cię serial Nowy wspaniały świat. To wyjątkowa produkcja, która z nadzwyczajnym wyczuciem opowiada o utopijnym kraju, w którym rządzi nowoczesna technologia, ale także brutalna władza.

Serial zdobył ogromną popularność w krótkim czasie i zyskał rzesze fanów na całym świecie. Premierowy odcinek został wyemitowany w 2020 roku, a już teraz możesz obejrzeć cały serial w sieci.

W Nowym wspaniałym świecie zobaczysz wspaniałą obsadę aktorską, w tym Alden Ehrenreicha, Jessicę Brown Findlay, Harry’ego Lloyda, Kylie Bunbury, Hannah John-Kamen, Sena Mitsuji, Josepha Morgana i Ninę Sosanyę. Nie możesz przegapić tej wspaniałej produkcji, dlatego koniecznie obejrzyj ją w całości online!

Nowy wspaniały świat cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Nowy wspaniały świat rozgrywa się w przyszłości, w kraju zwanym Nowym Londynem, gdzie technologia zdominowała życie mieszkańców. Władzę nad społeczeństwem sprawuje rząd, który rezyduje w Centrali. Mieszkańcy kraju określają siebie jako ludzi szczęśliwych, niemających żadnych problemów.

Akcja serialu skupia się na przybyszach z innych krain, którzy zaczynają kwestionować zasady utopijnego społeczeństwa. Głównym bohaterem jest buntowniczy nieznajomy, który wprowadza mieszkańców Nowego Londynu w świat innych, alternatywnych możliwości.

Pełna tajemnic i zawiłych intryg, fabuła serialu składa się z 9 odcinków, każdy trwający około 48 minut. To idealna rozrywka dla fanów dobrego kina, a także dla miłośników fantastyki.

Postacie fabularne

W serialu Nowy wspaniały świat mamy do czynienia z wieloma złożonymi postaciami. Wśród nich znajdują się:

– John the Savage, czyli nieznajomy z innej krainy, który wprowadza mieszkańców Nowego Londynu w świat alternatywnych możliwości.
– Lenina Crowne, uosobienie mieszkańców Nowego Londynu, którzy żyją w perfekcyjnie zorganizowanym, aczkolwiek niebezpiecznym świecie zdominowanym przez technologię.
– Bernard Marx, pracownik Centrali, który jest sceptycznie nastawiony do władzy i systemu, którego jest częścią.
– Mustafa Mond, jedna z najważniejszych postaci w serialu, sekretarz ds. wiedzy, który wie o prawdziwym stanie rzeczy, ale wciąż pozostaje oddany swojemu rządowi.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Nowy wspaniały świat?

Nowy wspaniały świat to dzieło reżysera Davida Wienera. Wiener jest zdobywcą wielu nagród za swoje produkcje filmowe i telewizyjne. Znany jest z takich seriali jak „The Killing” czy „Fear the Walking Dead”. Jego stylem charakterystycznym jest precyzyjna narracja, która wciąga widza w świat pokazany na ekranie.

Ważną rolę w produkcji serialu odegrał także Grant Morrison, który jest odpowiedzialny za adaptację oryginalnej powieści. Morrison to znany brytyjski pisarz, scenarzysta filmowy i komiksowy. Jego twórczość zawsze interesowała się tym, co kryje się za pozorami i maskami, co idealnie pasuje do klimatu serialu Nowy wspaniały świat.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Nowym wspaniałym świecie zobaczymy nie tylko grono zdolnych aktorów, ale także aktorki o urodzie i charyzmie, które tylko potęgują emocje wzbudzane przez serial. Wśród obsady możemy wymienić takie gwiazdy jak Alden Ehrenreich, Jessica Brown Findlay, Harry Lloyd, Kylie Bunbury, Hannah John-Kamen, Sen Mitsuji, Joseph Morgan i Nina Sosanya.

Alden Ehrenreich zagrał Johna the Savage’a, który wprowadza mieszkańców Nowego Londynu w świat alternatywnych możliwości. Z kolei Jessica Brown Findlay wcieliła się w postać Leniny Crowne, która reprezentuje utopijny świat, w którym żyją mieszkańcy Nowego Londynu.

Niemniej ważną rolę w serialu odgrywają Harry Lloyd jako Bernard Marx, Kylie Bunbury jako Frannie Crowne, Hannah John-Kamen jako Wilhelmina „Helm” Watson, Sen Mitsuji jako Henry Foster, Joseph Morgan jako CJack60 oraz Nina Sosanya jako Mustapa Mond.

Gdzie obejrzeć Nowy wspaniały świat online?

Seria Nowy wspaniały świat jest dostępna do obejrzenia online na różnych platformach. Jednym z najpopularniejszych sposobów na obejrzenie serialu jest skorzystanie z serwisu Vider. Najlepszą opcją dla fanów jest jednak polskojęzyczny serwis Alekino, który oferuje najwięcej opcji językowych.

Jeśli wolisz strony typu VOD, polecamy serwis CDA lub Zalukaj, gdzie można obejrzeć całą serię z polskim lektorem i polskimi napisami.

Nowy wspaniały świat z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Nowy wspaniały świat jest dostępny z polskim lektorem, więc nie ma się co martwić, że trzeba będzie zmagać się z nieporozumieniami językowymi. Dzięki temu każdy, kto nie zna języka angielskiego lub preferuje oglądanie z lektorem, może obejrzeć serial online bez przeszkód.

Samodzielnie możesz wybrać, w jakiej wersji spojrzysz na produkcję – w polskim lektorze, polskich napisach lub polskim dubbingu. To rewelacyjna możliwość, by zanurzyć się w fascynujący świat, który przedstawia serial.

Warto poświęcić 48 minut na seans online?

Tak! Serial Nowy wspaniały świat to produkcja, która wciągnie Cię w swój świat już od pierwszej minuty. To dynamiczna opowieść o utopijnym kraju, w którym rządzi nowoczesna technologia, ale także brutalna władza.

Wszyscy, którzy lubią dobre kino, powinni obejrzeć ten serial! Dzięki inteligentnej fabule, rozbudowanej gamie postaci oraz niezwykle wymagającym zdjęciom, Nowy wspaniały świat to nowoczesna propozycja dla widzów, którzy chcą zasmakować w czarach dobrej kinematografii.

Dobra wiadomość! Cały serial Nowy wspaniały świat możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli zdecydujesz się na obejrzenie serialu online, będziesz miał wiele możliwości wyboru – ale najlepszą z nich jest skorzystanie z serwisu Alekino. To wygodna i łatwa w użyciu platforma, na której znajdziesz mnóstwo innych filmów i seriali.

Nie czekaj więc ani chwili dłużej i poświęć czas na seans online serialu Nowy wspaniały świat już teraz! Podziel się swoimi wrażeniami w komentarzach poniżej – z pewnością zainteresują one innych miłośników filmów i seriali!