O.J.: Made in America (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
93 min
6.8
Jeśli interesujesz się prawdziwymi historiami i lubisz dokumentalne serie, to obowiązkowo musisz zobaczyć O.J.: Made in America. To nie tylko film dokumentalny, ale także inspirowany...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 114
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu O.J.: Made in America

Jeśli interesujesz się prawdziwymi historiami i lubisz dokumentalne serie, to obowiązkowo musisz zobaczyć O.J.: Made in America. To nie tylko film dokumentalny, ale także inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, dramat kryminalny, który nie da Tobie spokoju jeszcze długo po ostatnim odcinku.

Serial „O.J.: Made in America” to pięcioodcinkowa produkcja, która powstała w 2016 roku w Stanach Zjednoczonych. Film opowiada historię jednego z najsłynniejszych procesów kryminalnych XX wieku i towarzyszących temu wydarzeń, a warto wiedzieć, że w kontekście postaci O.J. Simpsona, w USA mówi się często o aferze stulecia.

Światowa premiera filmu odbyła się w 2016 roku i natychmiast stał się jedną z najczęściej dyskutowanych produkcji. Podobnie jak wielu innych popularnych seriali, można go obejrzeć również online. Jest dostępny m.in. na platformach Vider, CDA oraz Zalukaj, a jednym kliknięciem możesz obejrzeć cały serial w polskiej wersji językowej lub z angielskim lektorem.

O.J.: Made in America cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja tego dokumentu rozgrywa się w latach 70. i 80. XX wieku w Los Angeles. Zawarta w nim historia to nie tylko przekrój życia jednej z największych ikon amerykańskiego sporu, ale także relacja z czarno-białych sporów nie tylko w walce o prawa człowieka, ale także w najbardziej związanych z nimi dziedzinach, w tym w sporcie.

Serial O.J.: Made in America skupia się na postaci O.J. Simpsona, słynnego amerykańskiego futbolisty, który po zakończeniu kariery sportowej zaczął zajmować się aktorstwem, jednak jest znany nie tyle z osiągnięć na boisku, co ze swojego skandalu medialnego. W 1995 roku został oskarżony o morderstwo swojej byłej żony Nicole Brown Simpson i jej przyjaciela Ronalda Goldmana.

Postacie fabularne

W serialu „O.J.: Made in America” zobaczymy takie postacie jak oskarżony O.J. Simpson, jego adwokat Johnnie Cochran, lekarz sądowy Michael Baden i dyrektor FBI J. Edgar Hoover.

O.J. Simpson to bohater centralny, który stał się jedną z ikon największego procesu kryminalnego w historii Stanów Zjednoczonych. Johnnie Cochran, jego adwokat, był specjalistą w zdobywaniu nieskazitelnych wyroków wśród czarnych ludzi.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu O.J.: Made in America?

Serial „O.J.: Made in America” został wyprodukowany przez ESPN Films. Za reżyserię odpowiada Ezra Edelman, który jest znanym reżyserem filmowym i dokumentalnym. Edelman jest znany przede wszystkim z tego, że potrafi z powodzeniem oddać realia danej epoki, a dzięki temu serial „O.J.: Made in America” jest bardzo autentyczny.

Jest to jego największa produkcja, ale wcześniej był reżyserem wielu innych interesujących filmów dokumentalnych, takich jak „Magic & Bird: A Courtship of Rivals” czy „Requiem for the Big East”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W produkcji „O.J.: Made in America” zobaczymy wiele znanych postaci, ale nie ma tutaj aktorów w klasycznym tego słowa znaczeniu. Mamy do czynienia wyłącznie z postaciami realnymi, a to potęguje jeszcze bardziej emocje towarzyszące oglądaniu serialu.

Gdzie obejrzeć O.J.: Made in America online?

Serial „O.J.: Made in America” możesz obejrzeć za darmo na wielu portalach internetowych w Polsce, takich jak Vider, CDA, Zalukaj czy alekino.net. Wszystkie te platformy umożliwiają doskonałą jakość streamingu, a co ważniejsze, warto jednak pamiętać, że nie każda opcja umożliwia oglądanie w polskiej wersji językowej.

O.J.: Made in America z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Podczas oglądania „O.J.: Made in America” na portalach możesz wybrać język, w którym chcesz oglądać. W przypadku lektora możesz wybierać tylko z kilku wersji, ale to nie przeszkadza w w pełnym zrozumieniu tego, co dzieje się na ekranie. Opcja lektora jest szczególnie przydatna dla osób, które nie czują się na tyle znać angielskiego, aby w pełni zrozumieć dialogi w filmie.

Warto poświęcic 93 minut minut na seans online?

Bez wątpienia, warto. Serial „O.J.: Made in America” to produkcja, która wciągnie Cię już od pierwszego odcinka. To historia, którą znają całe pokolenia, ale po przejrzeniu serialu zobaczysz całość wydarzeń z zupełnie innej perspektywy.

Dobra wiadomość! Cały serial O.J.: Made in America możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem filmów dokumentalnych, to „O.J.: Made in America” to pozycja obowiązkowa. To produkcja, która skupia się na jednym z najgłośniejszych procesów w historii Stanów Zjednoczonych i towarzyszących temu kontrowersjach. Serial jest już dostępny na wielu portalach internetowych, więc jeśli masz chwilę czasu, obejrzyj go już teraz i podziel się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem.