Odpowiednik (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
56 min
6.8
Odpowiednik to serial, którym trudno nie zainteresować się od pierwszych chwil. Fabuła jest intrygująca, a obsada aktorska imponująca. Serial powstał w 2017 roku i od...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 159
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Odpowiednik

Odpowiednik to serial, którym trudno nie zainteresować się od pierwszych chwil. Fabuła jest intrygująca, a obsada aktorska imponująca. Serial powstał w 2017 roku i od tamtego czasu zyskał mnóstwo fanów na całym świecie. O czym opowiada? Pracownik ONZ odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę – istnienie furtki do innego wymiaru. To tylko wierzchołek góry lodowej, bo cała historia składa się z wiele niesamowitych wątków, które zainteresują każdego, kto lubi wysoką jakość serii fantasy. Czy warto obejrzeć cały serial? Oczywiście, że warto! A najlepsze jest to, że możesz obejrzeć Odpowiednik online już teraz.

Odpowiednik cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Odpowiednik rozgrywa się w Berlinie, w ogarniętej napięciami przestrzeni między dwoma świataami równoległymi, w których losy ich mieszkańców diametralnie się różnią. Głównym bohaterem jest Howard Silk (w tej roli J.K. Simmons), pracownik ONZ, któremu funkcjonowanie wymiaru równoległego zostaje ujawnione w bardzo nietypowych okolicznościach. Howard wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw i dramatu, aby odkryć prawdę o furtce, która łączy oba wymiary i dowiedzieć się, co jest w stanie uniemożliwić poważnej zmiany rzeczywistości. Wraz z nim wyrusza pojawiająca się w tym świecie inna wersja Howarda, którego celem jest zniszczenie tej furtki. Przygody dwóch wersji głównego bohatera, to jedna z wielu silnych stron serialu Odpowiednik.

Postacie fabularne

W serialu Odpowiednik mamy do czynienia z kilkoma ciekawymi postaciami. Oprócz głównego bohatera Howarda Silka, którego dwie wersje są dla niego ogromnym wyzwaniem, pojawiają się także inni bohaterowie, którzy wprowadzają w historię szereg ciekawych wątków i elementów fabularnych. W serialu, obok J.K. Simmosa występują, Nazanin Boniadi, Harry Lloyd, Olivia Williams, Sara Serraiocco, Nicholas Pinnock, Betty Gabriel, James Cromwell.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Odpowiednik?

Reżyserem serialu Odpowiednik jest Eric Newman, znany między innymi z filmów takich jak Narcos czy The Hollow Point. Newman jest nie tylko reżyserem, ale także producentem. Jego kariera kinowa jest na tyle bogata i różnorodna, że podczas jego tworzenia nie ma mowy o nudzie. Eric Newman jest znany ze swojego doskonałego warsztatu i za każdym razem dostarcza nam wspaniałe dzieła.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Odpowiednik występuje wiele znanych postaci i uznanego aktorskiego składu, w tym J.K. Simmons, który gra wciągającego Howarda Silka. W obsadzie znajdują się także inni znani i lubiani aktorzy takie jak Olivia Williams, Harry Lloyd, czy Sara Serraiocco. Każdy z tych aktorów błyszczy w swojej roli i tworzy razem z innymi aktorami, niezwykłe i mocne produkcje.

Gdzie obejrzeć Odpowiednik online?

Cały serial Odpowiednik dostępny jest online, dzięki czemu możesz go obejrzeć, kiedy i gdzie chcesz. W sieci istnieje wiele platform, na których można zobaczyć ten emocjonujący serial, w tym Vider, Cda, Zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Odpowiednik z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Odpowiednik z polskim lektorem jest już dostępny dla wszystkich widzów, którzy chcą obejrzeć ten niesamowity serial w ich ojczystym języku. Polski dubbing pozwoli Tobie na skupienie się na fabule, bez konieczności śledzenia napisów. Dla osób, które nie znają języka angielskiego, polecamy opcję z polskimi napisami, dzięki czemu nie będą tracić na jakości seansu. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze, bo kolejne wersje wymienione wyżej pozwalają na duży komfort dla widzów.

Warto poświęcić 56 minut na seans online?

Jeśli szukasz emocjonującego i pełnego akcji sci-fi, warto poświęcić 56 minut na seans serialu Odpowiednik. W serii nie brakuje niczego – intrygi, sztuczek narracyjnych, ciekawych światach i pełnych napięcia scenach. Jest to produkcja dla wszystkich osób, które cenią sobie dobrze zrobione seriale. Po przebrnięciu przez pierwszy odcinek, rzadko której osobie będzie chciało się przerwać oglądanie kolejnej godziny.

Dobra wiadomość! Cały serial Odpowiednik możesz obejrzeć online już teraz!

Serial Odpowiednik to prawdziwy hit dla fanów sci-fi i fantasy. Dzięki wspaniałej fabule i znakomitej obsadzie, publikum z całego świata trzyma się spiętego do fotela, odliczając kolejne chwile aż do zakończenia. Jednak w przypadku Odpowiednika nie musisz czekać na premiery kolejnych odcinków, możesz je oglądać już teraz. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu online, a w sekcji komentarzy pod tym artykułem, serdecznie zachęcamy do dzielenia się swoimi wrażeniami oraz opinią na temat tego wspaniałego dzieła Eric Newman. Już teraz warto zanurzyć się w świat Odpowiednika!