Orphan Black (2013) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2013
43 min
6.8
Orphan Black to historia ulicznej oszustki, Sarah, która po przejęciu tożsamości dziewczyny, której była świadkiem samobójstwa, trafia w sam środek śmiertelnego spisku. Serial skrzy się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 247
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Orphan Black

Orphan Black to historia ulicznej oszustki, Sarah, która po przejęciu tożsamości dziewczyny, której była świadkiem samobójstwa, trafia w sam środek śmiertelnego spisku. Serial skrzy się różnorodnymi gatunkami jak dramat, sci-fi i fantasy. Produkcja serialu pochodzi z 2013 roku, a czas trwania jednego odcinka wynosi 43 minuty. Serial cieszy się ogromną popularnością i jest dostępny online. W związku z tym, zachęcam do obejrzenia całego serialu online.

Orphan Black cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się na uliczkach Toronto i chronologicznie toczy się od 1977 do 2017 roku. Sarah, która zostaje wplątana w spisek, zostaje zmuszona do szukania odpowiedzi, odkrycia prawdy i przetrwania. Cała historia skupia się wokół tajemniczych pomysłów władców świata i ciemnych tajemnic jej własnej przeszłości.

Postacie fabularne

Głównym bohaterem jest Sarah Manning, która jest oszustką i byłą narkomanką. W obsadzie na równi z nią występują jej przyjaciele: Felix Dawkins, który jest gejem, Alison Hendrix, która jest perfekcyjną gospodynią domową i Cosima Niehaus, która jest naukowcem. Istnieją też inne postacie, które wkrótce stają się kluczowe w fabule, w tym Rachel Duncan, Krystal Goderitch, Tony Sawicki i Ira Blair.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Orphan Black?

Reżyserem serialu Orphan Black jest John Fawcett, który jest kanadyjskim reżyserem filmowym i telewizyjnym. Fawcett jest znany z prac nad ekranizacją powieści The Dark, Ginger Snaps, Splice czy Takie są życia. To on odegrał kluczową rolę w stworzeniu atmosfery Orphan Black, która jest jednocześnie pełna napięcia, zabawna i emocjonalna.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Serial Orphan Black to przede wszystkim wspaniała obsada aktorska. W roli głównej występuje Tatiana Maslany, która zdobyła nagrodę Emmy za swoją grę. W obsadzie pojawiają się również Jordan Gavaris, Maria Doyle Kennedy, Ari Millen, Kevin Hanchard i Kristian Bruun. Aktorzy ci pojawili się także w innych produkcjach filmowych i telewizyjnych, w tym takich jak Anna Karenina, Downton Abbey i Wikingowie.

Gdzie obejrzeć Orphan Black online?

Serial Orphan Black jest dostępny online na różnych platformach. Można go oglądać na Viderze, CDA i Zalukaj. Można również skorzystać z wyszukiwarek filmów i seriali takich jak alekino.net.

Orphan Black z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Orphan Black jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, więc każdy może wybrać dla siebie odpowiednią opcję. Dubbing zapewnia pełną dozę emocji, a lektor i napisy uprzyjemniają seans osobom, które wolą poczuć oryginalną atmosferę filmu.

Warto poświęcić 43 minuty na seans online?

Absolutnie! Serial Orphan Black oferuje mnóstwo wątków, które wciągają widza od pierwszego sezonu. Serial porusza wiele tematów, takich jak nauka, etyka i tajemnice naszej przeszłości. Świetna gra aktorska, ciekawa fabuła z mnóstwem niespodzianek sprawiają, że Orphan Black to serial, który warto obejrzeć.

Dobra wiadomość! Cały serial Orphan Black możesz obejrzeć online już teraz!

Zachęcam do zanurzenia się w niezapomnianą przygodę z serialu Orphan Black. To produkcja, która wciągnie cię od pierwszego odcinka i będzie towarzyszyć ci przez wiele kolejnych. Obejrzyj cały serial online już teraz i podziel się swoją opinią na temat Orphan Black w sekcji komentarzy. Z pewnością przypadnie Ci do gustu!