Ozark (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
56 min
6.8
Serial Ozark to produkcja z gatunku dramatu kryminalnego z 2017 roku. Oparta jest na historii rodziny, której życie znajduje się pod kontrolą świata przestępczego. Akcja...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 174
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Ozark

Serial Ozark to produkcja z gatunku dramatu kryminalnego z 2017 roku. Oparta jest na historii rodziny, której życie znajduje się pod kontrolą świata przestępczego. Akcja serialu toczy się w kurorcie w górach Ozark, gdzie rodzina przeprowadza się w ramach układu z kartelem narkotykowym.

W serialu zagrali aktorzy jak Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Julia Garner i Charlie Tahan. Reżyserem serialu jest Jason Bateman, a produkcją zajęła się MRC, Media Rights Capital.

Serial odniósł wielki sukces i zyskał rzesze fanów na całym świecie. Jedną z przyczyn jego popularności jest fakt, że całe 10 odcinków można obejrzeć online.

Ozark cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w kurorcie w górach Ozark w prowincji Missouri w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna o nazwisku Marty Byrde, finansista zajmujący się szemranymi interesami, zostaje wplątany w kłopoty związane z kartelem narkotykowym, który stoi na skraju bankructwa. Marty zmuszony jest do podjęcia karkołomnej decyzji – przeprowadzki wraz z rodziną do kurortu w górach Ozark.

Marty i jego żona Wendy, wraz z dziećmi, stają przed trudnym zadaniem – muszą od nowa zbudować swoje życie, unikać policji i walczyć z przestępczym światem, który ich otacza.

Postacie fabularne

W serialu Ozark występuje szereg bohaterów, odgrywających kluczowe role w fabule.

Marty Byrde (Jason Bateman) – główny bohater, finansista zajmujący się szemranymi interesami.

Wendy Byrde (Laura Linney) – żona Marty’ego, nauczycielka wychowania fizycznego.

Charlotte Byrde (Sofia Hublitz) – córka Marty’ego i Wendy.

Jonah Byrde (Skylar Gaertner) – syn Marty’ego i Wendy.

Ruth Langmore (Julia Garner) – lokalna przestępczyni pracująca na farmie z gniazdem krokodyli.

Wyatt Langmore (Charlie Tahan) – brat Ruth, syn Russella Langmore’a.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Ozark?

Serial Ozark wyreżyserował Jason Bateman, który swoją karierę zaczynał jako aktor. Bateman zyskał popularność dzięki roli Michaela Blutha w serialu „Arrested Development”. Od tamtej pory pracował również jako producent oraz reżyser w innych produkcjach.

W przypadku serialu Ozark Bateman wykazał się nie tylko talentem reżyserskim, ale także aktorskim, wdzielając się w rolę głównego bohatera Marty’ego Byrde’a.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W „Ozark” zobaczyć możemy życiowych mistrzów aktorskich scen – Jasona Batemana i Laurę Linney, ale to nie oni są jedynymi gwiazdami serialu. Wśród obsady znajdziemy również takich aktorów jak Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Julia Garner i Charlie Tahan.

Bateman i Linney dobrze sprawdzili się w swoich rolach, ale to Julia Garner wcielająca się w postać Ruth Langmore uważana jest przez krytyków za jedną z najlepszych aktorsko postaci serialu.

Gdzie obejrzeć Ozark online?

Serial Ozark można obejrzeć online na różnych platformach streamingowych, takich jak vider, cda czy zalukaj. Szukając filmów i seriali online warto skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Ozark z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Ozark dostępny jest z polskim lektorem, lub napisami i dubbingiem. Wszystkie opcje są dostępne na platformach streamingowych. Opcja dubbingu lub napisów powinna zadowolić tych, którzy wolą oryginalne dialogi, a zarazem chcą zrozumieć całą fabułę serialu.

Warto poświęcić 56 minut na seans online?

Seria Ozark z pewnością zalicza się do najbardziej wciągających produkcji na Netflixie. Przede wszystkim zachwycają w niej świetnie poprowadzone role aktorskie, ale także bardzo dobrze napisany scenariusz.

Jeśli lubisz dramaty kryminalne i jesteś gotów poświęcić kilka godzin na inteligentną i wciągająca fabułę, to bez wątpienia „Ozark” będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Dobra wiadomość! Cały serial Ozark możesz obejrzeć online już teraz!

Cały serial „Ozark” to prawie 10 godzin świetnego kina przestępczego. To perfekcyjne połączenie doskonale zarysowanej fabuły, przezabawnych scen i momentów grozy.

„Ozark” nadaje się zarówno dla koneserów kina, jak i dla miłośników kryminalnych seriali. W rzeczywistości, to jedno z niewielu dzieł popkultury, którym towarzyszy pewna aura uniwersalności.

Zachęcamy do obejrzenia całego serialu online już teraz i podzielenia się własną opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.